“TU GALI ŠOKTI”: MIKUTAVIČIUI TEKS ATITARTI SMORIGINO “DUPCINIUI” ŠPOSAVIMUI

(Last Updated On: 2019-10-28)
Kadras iš TV3 laidos "Tu gali šokti"

“Tu gali šokti” vedėjas ir žiuri © TV3

 

TV3 praneša apie Tu gali šokti antrojo sezono pradžią ir skiria debiutinei laidai pirmojo Šv. Velykų sekmadienio vakarą.

Pirmasis Tu gali šokti sezonas buvo gerokai prisvilusios kokybės. Iš pradžių net labai stipriai strigta. Iškart padarytos išvados ir pakeistas vedėjas – Leo Pobedonoscevas, prieš tai visą sezoną nesėkmingai bandęs įsitvirtinti TV3 kanale, buvo galutinai švysteltas iš barščių jau po poros debiutinių Tu gali šokti laidų. Jo vietą užėmęs Marijus Mikutavičius profesionaliai ir beveik be priekaištų užlygino daug laidos duobių. Tačiau anaiptol ne visas. Publika nepasirašė “nouneimams” iš gatvės bei Jurijaus Smorigino choreografijai ir rinkosi LNK pirmojo 2 minučių šlovės sezono vykusią ir tada dar nepabodusią plepalynę.

Panašu, kad šį sezoną rodoma kita prodiuserio Lauryno Šeškaus laida – Lietuvos supermiestas turės stipresnį pasipriešinimą. TV3 padarė išvadas. Esmingiausia jų yra ta, kad kanalas J. Smoriginą sodina į žiuri. Praėjusių metų žiuri – Vaidotas Martinaitis, Eglė Visockaitė, Nerijus Juška – greičiau sodino šou, o ne kėlė į dausas. TV3 elgiasi radikaliai ir keičia visus jos narius – šalia J. Smorigino bandys pokštauti kiti choreografai Dainius Žebrauskas-Skruzdėliukas ir Jūratė Sodytė.

Laidos vedėju jau be eksperimentų, iš pat pradžios bus Marijus Mikutavičius, su kuriuo TV3, panašu, turi išimtinę sutartį televiziniam vedėjavimui. Jo dalyvavimas TVarto, kurį TV3 padarė Auksinių svogūnų 2011 skandalo atpirkimo ožiu, konglomerate pasirinkimui įtakos neturėjo.  Beje, tikruoju atpirkimo ožiu realiai tapo ne TVartas, o jo narys Aidas Puklevičius, kuris už savo bandymą pasielgti pagal viešųjų ryšių vadovėlines ir universaliai akceptuojamas tiesas, gavo velnių ne tik nuo Vytauto Šapranausko, bet ir,  ko gero, kitų suinteresuotųjų nebuvo pagailėtas…

Skaityk  TV3, LNK IR BTV: PAVASARIS VIENAS LAIDAS MARINA, O KITAS GIMDO

Lėtai civilizuojamės.

Laidai eteryje skirtos dvi valandos – Chorų karų ištemptumo bus išvengta. Tai – dar vienas blogas ženklas LNK televizijai.

Please wait...
Kategorijos:  Kanalai, Laidos, Personalijos, TV istorija
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

2 komentarai:

  1. doniss | 14 balandžio, 2011 at 11:27

    o kokie cia marijono batai gal kas modeliuka zinot? kur tokiu yra pirkti?

    Please wait...
  2. opus | 14 balandžio, 2011 at 18:22

    Marijau, Marijau…Suprantu, kad norisi išgerti, nusipirkti valgyti, automobilio, batų,(redaguota – uagadugu)…Kažkada turėjai tikrai neblogą pokalbių projektą. EIni lengviausiu keliu. Su suvaikėjusiu narcizu Smoryginu, nežinia ką veikiančiu iš kažkur staiga išlindusiu alkanu Skruzdėliuku. Vardan ko? Kelių dešimčių tūkstančių litų? Ir po to lipsi įsceną ir trauksi savo nelaimingą dalią deklaruojančias dainas? Bičas, (redaguota – uagadugu).

    Please wait...

Palikite komentarą