A. NEVZOROVAS APIE MINSKO VAMPYRO MEDŽIOKLĘ

(Koreguota: 2020-08-14)

Aleksandras savo laidą šįkart pavadino iškalbingai: “Minsko vampyro medžioklė” (Охота Минского вурдалака). Laidą verta pasižiūrėti visą, bet net ir gerai mokantiems rusų kalbą A. Nevzorovo laidas žiūrėti sudėtinga nepasiruošus arba menkai gaudantis šiuolaikiniame rusiškos arba aplinkrusiškos politikos kontekste. Tiesiog nesuprasi metaforų. Todėl išverčiau kelis suprantamesnius opusus:

Apie rinkimus Baltarusijoje: “Kokia visgi archisimpatiška šalis Baltarusija – joje pergalę rinkimuose galima užsisakyti tarsi prostitutę į pirtį.”

Apie Baltarusijos būrius, bei Vilnių: “Toks įspūdis, kad Lukašenką rinko tik , kuris ir sudaro tuos 80 procentų rinkėjų ir kad Lukašenka yra kandidatas, o kaunasi už savo personalinį kandidatą. Aišku, ateis tas laikas, kai visi šitie berniukai jau be šalmų ir amunicijos sėdės ant suolų teismo salės narve ir prislopintais balsais kažką lemens apie tėvynę, įsakymą. Net jau ir neturint omeny teisingumo, mes matėme šitiek išduoto – nebūna , kurio nebūtų išdavusi jo valdžia ir viršininkai. Aš tai pamenu ir Rygos, ir Vilniaus atveju, ir visais mano asmeninės biografijos atvejais”.

Apie gumines kulkas: “Kad nebūtų jokių iliuzijų apie gumines kulkas – tarsi jos būtų iš kramtomosios ar balionų gumos. Neturėkite iliuzijų – gumine kulka iš 20 metrų lengva nušauti šunį. Kulkos viduje yra metalinė kartečė, ji labai nemaloniai įsiskverbia į kūną – t.y. 3-4 milimetrų gylyje guma sustoja. o kartečė įeina kiek giliau ir jos be chirurgo pagalbos neištrauksi. O štai 12 kalibras, kurį naudoja Baltarusijos OMON yra guma su tvirta metaline šerdimi ir pataikymas į gerklę, akį, galvą reiškia beveik garantuotą mirtį.”

Apie Lukašenką: “Kas liečia Lukašenką, tai su juo viskas aišku – jis seniai įsisąmonino, kad žmones sodinti lengviau, nei bulves.”

O čia pilna laida:

 

Please wait...
Kategorijos:  Politika
Tags: , ,

Palikite komentarą