BTV: TAMSUMOSE ŠVIES KETURIOS NAMŲ ŠEIMININKĖS

(Last Updated On: 2019-10-28)
BTV: TAMSUMOSE ŠVIES KETURIOS NAMŲ ŠEIMININKĖS

Nerealios namų šeimininkės © BTV

Iš BTV randasi naujienų.

Vienos lenda nenorom, kitų įgarsintos, apie kitas kanalas mielai dalinasi informacija pats.

Portalas Zebra pirmas pranešė apie tai, kad cituoju, praėjusiais metais į televiziją sugrįžusi žurnalistė, buvusi Eugenijaus Ostapenko vadybininkė ir filmo apie Radžį Aleksandrovičių kūrėja Ligita Juknevičiūtė iš BTV sulaukė nekokių žinių. Jos kasdieninė laida “Atvirai su žvaigžde” – pašalinta iš televizijos programų tinklelio. Pasak BTV atstovo spaudai, priežastis, kodėl nebematysime L.Juknevičiūtės ir įvairaus plauko įžymybių pokalbių – šviesos stoka filmavimo aikštelėje. Ar L.Juknevičiūtės atvirumams bus lemta atgimti – dar neaišku.

Ta priežastis man pasirodė tokia pikantiška, kad jos pagrindu parengiau Ufo News rubrikos įrašą. Paaiškinsiu savo reakciją. Neatsimenu, kad lietuviškoje TV padangėje kas nors taip atvirai prisipažintų dėl savo silpnumų. Net bankrutuojant bėdžių Litpoliinter TV, laikraščiai rašė tik apie pasakiškus pinigus, kurie neva buvo investuoti į šios televizijos bazę.

Gal tik 11 kanalas įvardino savo būseną tiksliai – pagrabas. Nors ir tai, ko gero, per klaidą…

O BTV juk priklauso Achemos koncernui, kurio akcijų didžiumos savininkas yra vienas turtingiausių Lietuvos žmonių Bronislovas Lubys. Televizijos studijoje trūksta lempų. Kelių tūkstančių litų investicija. Gal keliasdešimt, jei didesnės modernizacijos reikia. Vis tiek labai juokinga suma.

Nežinia, ką gali pagalvoti apie tokio požiūrio priežastis…

Laida eteryje sukosi gerus keturis mėnesius, per tą laiką ji spėjo pabūti visų BTV eterio skylių užkamšalu (įdomu, ar Atvirai su žvaigžde aušroje išsakytas uagadugu spėliojimas, ar Ligitai Juknevičiūtei pakaks garsiųjų kursiokų laidos svečiams, išsipildė…).

Tačiau dar anksti televizijai groti gedulingus maršus. Čia pat Zebra praneša, jog vasario 28 dieną “Atvirai su žvaigžde” pakeis nauja laida – 40 minučių trukmės “Nerealios namų šeimininkės”. Tai bus keturių namų šeimininkių pokalbiai. Vedėjos – Gintarė Karaliūnaitė, Laima Tamulytė arba kitaip – Mama Rock’n’Roll – aktorė Inga Šalkauskaitė ir Jurgita Tvarijonaitė. “Bus aptariama, kas Lietuvoje gero atsitiko, įvairūs praktiniai patarimai, buitiniai rūpesčiai, dietos – daugiau moteriškos temos”, – portalui Zebra.lt komentavo L. Benys. Naują laidą rengs prodiuserė Jurga Pukenytė, kurios paskutinis projektas televizijoje – LNK “Žvaigždžių klubas”.

Tiesa, kiek vėliau jau pati BTV patikslino šią informaciją – pasirodo laida bus rodoma ne ten, kur nuraukta Atvirai su žvaigžde – t.y. ne penktą valandą, o jau tikrių tikriausiame praimtaime – 19.10 val.! Ir skelbia visai įdomų tekstą: televizoriaus ekrane įprasta matyti prie idealo artėjančias laidų vedėjas: sklandžiai skaitančias joms parašytą tekstą, Kalašnikovo automato tikslumu vykdančias visus prodiuserio nurodymus, aršiai ginančias savo žurnalistines tiesas ir meilę Lietuvai arba atvirkščiai – tik demonstruojančias grožio chirurgijos klinikose dailiai „tiuninguotas“ savo formas. Žiūrint į laidų vedėjas iš stebuklingo televizijos pasaulio, kuriame niekas neklysta, nebarškina puodais, nesipyksta su santechniku ir nevėluoja į darbą net nekyla klausimas – ar gali būti kitaip? Ar laidos vedėja galėtų tapti namų šeimininkė su savo buitiniais rūpesčiais, tiesiog iš virtuvės atlekianti į studiją paplepėti su draugėmis apie dienos naujienas, praktiškus dalykėlius ir malonias smulkmenas? (…) Ar televizijos namų šeimininkių kompanija netaps politiniu judėjimu, siekiančiu valdžios? „Ką gali žinoti,- šypsosi ketveriukė. – Į savivaldybių rinkimus jau pavėlavom. Bet jei savo virtuvėse tvarkytumėmės taip, kaip dabar tvarkoma valstybė – visi namuose būtų alkani. Todėl apie Seimo rinkimus ir šeimininkių diktatūrą dar pagalvosim.“

Įdomi situacija. BTV vėl išima Mentus, savo metu į šoną pastūmusius Karštą vakarą ir geriausiu eterio laiku suteikia šansą laidai namų šeimininkėms.

Skaityk  UFO NEWS: SĄŽINĖ

Leiskite spėti. Autorinė laida, už kurią mokami pinigai, paprastai yra brangesnė už užsieninio serialo seriją (juolab, kad Mentų atveju šnekame apie nuzulintą ir perzulintą daiktą). Bet laida, už kurią pinigų mokėti nereikia, yra dar pigesnė – tiesa, optiškai, nes kanalas neskaičiuoja pinigų, kuriuos praranda, prodiuseriui atidavęs sponsorystės teisę ar reklamos minutes bei technines sąnaudas. Tačiau ši pastaroji pastaba, nemanau, kad BTV gali būti svarbi – televizija karštligiškai ieško galimybių, kaip užkišti savo eterį, o priemonės, tokiu atveju, nėra svarbios. J. Pukenytei, kuri prarado Žvaigždžių klubą LNK bangomis, tai – irgi šansas.

Galima tik paploti prodiuserei už šitokią drąsą. Suvaldyti kaprizingą moterišką kolektyvą keturis (o gal netgi penkis?) kartus per savaitę… Tikras iššūkis.

Iš pareigos priminsiu, kad pastaruosius porą metų kovos su reitingo kreivėmis lauke Baltijos televizijoje krito ne vienas projektas, kurio pradinė intencija buvo žydėti kasdien – labai greitai tokio tempo neišlaikė Kainos kodas, kiek ilgiau eteryje dirbo Rytas su BTV, dingsta iš programos Atvirai su žvaigžde.

Būčiau koks negeras ir piktas dėdė, čia ir dabar pranašaučiau panašią lemtį ir Nerealioms namų šeimininkėms.

Tikėsimės, kad atsitiks stebuklas ir energija bei entuziazmas nuvers kalnus.

Rinkos dinozaurai dabar juokiasi į kumštį.

Nieko tokio. Iš Jūsų kažkada kai kas irgi juokėsi.

Please wait...
Kategorijos:  Kanalai, Laidos, Personalijos, Rinka, TV istorija
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

9 komentarai:

 1. Šiaip | 18 vasario, 2011 at 14:09

  Na ir laidos pavadimas, vos ne TV3 serialo pavadinimas. Galėjo jau geresnį sugalvoti, nors gal taikomasi ir yra į panašią auditoriją.

  Please wait...
 2. uagadugu | 18 vasario, 2011 at 15:04

  >>>Šiaip. Manau, kad specialiai pasirinko. Mažesniems kanalams sveika imti jėgą iš didesnių. O tos nerealios dar ir su viena, berods, 69 danguje daina asocijuojasi. Irgi į temą.

  Please wait...
 3. Nerijus | 18 vasario, 2011 at 14:48

  man keista, kad surinko žvaigždutes Jurgitą Tvarijonaitę, kuri girdavosi, jog sulaukia daugybė pasiūlymų iš tv prodiuserių ir pasirinko BTV televiziją, o kur Gintarė, kuri norėjo pabėgti nuo viešumos, vietoj jos būčiau pasirinkęs “Žvaigždžių duetus” ar šokių projektą, nors nauda būtų didesnė.
  O dėl TV laidos, tai gyvuos, kaip visos kitos BTV laidos:)

  Please wait...
 4. uagadugu | 18 vasario, 2011 at 15:08

  >>> Nerijus. Čia kalba gal turėtų eiti ne apie tas, kurios susilaukė pasiūlymų, kiek apie tą, kuriai pavyks (o ko gero, ne) tas visas įnoringas moteriškes apskritai suvaldyti. Aš dėl šito labiausiai ir abejoju. Labai jau daug minų prikaišiota.

  Please wait...
 5. korta | 18 vasario, 2011 at 22:49

  Anekdotas. Absoliuti teleimpotencija ir 4 blondinės. Lelkaičiui akivaizdus morčius. Balandžio mėnesį baigsis.

  Please wait...
 6. Darius | 19 vasario, 2011 at 01:32

  Na apie ilgą projektą tai kalbėti negalime – tik LTV sugeba nesikeičiančias laidas išlaikyti dešimtmečiais 😀 Tad net ir labai pasisekus laida komerciniame kanale tuo pačiu formatu ilgai negyvuoja.
  Dėl Ligitos – “Atvirai su žvaigžde” buvo siaubinga laida, kurią reikėjo išimt iš eterio nuo pat rugsėjo. Laida gal gera tik tuo,kad į kiek pamirštą BTV studiją sugrąžino Lietuvos žvaigždes paplepėti… Bet visu savo formatu ir vedėjos neprofesionalumu ta laida šiurpino – geriau kokį seną 20m. serialą rodyt, kaip LTV daro 😀

  Please wait...
 7. ret | 19 vasario, 2011 at 17:44

  kompresas numereliui.

  Please wait...
 8. ret | 31 gegužės, 2013 at 13:10

  Rytą namą. ;D

  Please wait...
 9. Abhayan | 26 rugsėjo, 2015 at 12:25

  I appreciate your fedecabk on the CEDA website. At the time our website was indeed under construction. Please note that we have since re-branded and have also revamped our webisite. You are welcome to go through it and give us fedecabk, we would really appreciate it.Regards, MM

  Please wait...

Palikite komentarą