BTV: GABRIELĖ MALINAUSKAITĖ IR MARTYNAS VAIDOTAS IŠNYKO

(Last Updated On: 2020-05-25)

Anksti pakirdę BTV žiūrovai turėjo būti nustebinti. Vietoj Ryto su BTV linksmų vedėjų Gabrielės Malinauskaitės ir Martyno Vaidoto išvydę Juokingiausius žmones ir gyvūnus.

Juokai juokais, bet laidos autoriams neturėtų būti juokinga.

Nuo pirmadienio Ryto su BTV programoje nėra.

Laida išbuvo eteryje nepilnus tris mėnesius.

Ir jau ne pirmą kartą taip trumpai. Anksčiau panašiai išbūta ir TV1 bangomis.

Tas pats prodiuseris – Karolis Malinauskas.

Rašėme apie bėdas.

Žmonės nesirinks konservų, kai šalia duoda šviežią mėsą.

Antra vertus, negali nesistebėti televizijomis, tikinčiomis, kad su tokiais biudžetais gali būti sukuriami stebuklai.

Čia nebent trąšų fabrikėlyje būna tokių dyvų.

Laidos gimsta, kaip žmonės – su garsiu klyksmu, o miršta tyliai – be nekrologo. Štai ir dabar įlindome į BTV svetainę, o ten tylu – nė ženklo. Vien juokingiausi žmonės ir gyvūnai po informacijos džiungles braido. Bei Mironas su Vaitiekūnu koridoriais reikšmingai vaikštinėja.

Priežastys? Aišku, kad prasti reitingai. Bet kam tos priežastys, jei šnekame apie BTV?

Kam tie reitingai? Skaičiukai kažkokie nesuprantami…

Skruzdėlytės.

Patriarchas turi gerą televizorių.

Patriarchui reikalinga televizija, kuri per televizorių rodo teisingą vaizdą.

Televizija rodo programą patriarchui.

Patriarchas žiūri savo televiziją.

Kažko dar pageidaujat?

Please wait...
Kategorijos:  Kanalai, Laidos, Personalijos
Tags: , , , , , , , ,

23 komentarai:

 1. Ingis | 3 rugsėjo, 2010 at 11:25

  Super va šitas sakinys :” Laidos gimsta, kaip žmonės – su garsiu klyksmu, o miršta tyliai – be nekrologo.”. 🙂 Nesuprantu, kodėl DAR nerašai kokiam nors spausdintam leidiniui?

  Please wait...
 2. uagadugu | 3 rugsėjo, 2010 at 12:36

  Nepriaugau.

  Please wait...
 3. Arūnas | 3 rugsėjo, 2010 at 14:24

  Drįsčiau prieštarauti, uagadugu. Duok die, kad dauguma turinio gamintojų Lietuvoje bent tokiu lygiu rašytų…

  Please wait...
 4. stebetoja | 3 rugsėjo, 2010 at 15:43

  Labai tiktų šeštadieniiais Lietuvos Ryto priede TV Antena, šalia TNS savaitinių duomenų. Nes TV apžvalgos ten laaaaabai silpnos pastaruoju metu.

  Please wait...
 5. Ingis | 3 rugsėjo, 2010 at 16:06

  pritariu “stebėtojai”. Dabar “TV Antenoje” rašo apžvalgas net dainininkai (S.Povilaitis, V. Stakėnas) etc.

  Please wait...
 6. nida | 3 rugsėjo, 2010 at 16:14

  pritariu ingiui ir stebėtojai, klaikūs tie paistalai neva nuomonės. Ar kam įdomu ką žiūri V.Stakėnas? O jau vertinimai – kaip pirmokų.

  Please wait...
 7. uagadugu | 3 rugsėjo, 2010 at 16:23

  Baikit bajerius, chebra. Įsivaizduokit, kažkokio negro veidas ir pavardė Ali Kone Baba Uagadugu. Priede, kurio tiražas gal koks 100 tūkstančių. Taigi nesolidu be galo. Dar kažką nepolitkorektiškai pavarysiu – ant tų, ant kurių ten negalima. Juk firmos politiką reikia žinot. Ir stiliukas mano bloginis – viskas per save, jokios iškilios distancijos link aprašinėjamo objekto. Netikčiau aš ten.

  Please wait...
 8. skridus | 3 rugsėjo, 2010 at 16:23

  taigi bendru sutarimu išrenkam uagadugu TV antenos TNS savaitinių duomenų komentatoriumi 🙂

  Please wait...
 9. skridus | 3 rugsėjo, 2010 at 16:26

  blin nespėjau, jei bent 1 minutę anksčiau būčiau parašęs – būtų nutarta, dabar viskas bus kaip anksčiau…

  Please wait...
 10. uagadugu | 3 rugsėjo, 2010 at 16:28

  Aha, bus.

  Please wait...
 11. Bartkus | 3 rugsėjo, 2010 at 16:34

  Viskas labai tikslu ir taiklu. Ypač “bulvainfogliancošokinis” dalykas. 🙂
  Kol kas tai vienintelė niekam nepataikaujanti TV ir TV laidų analizė.

  Please wait...
 12. kestutis d | 3 rugsėjo, 2010 at 23:08

  del pasiulymu uagadugu dirbti tv antenoje – tai nedidesnes negarbes negaletu buti – nesitiki, kad net puikiausias apzvalgininkas toki niekala galetu pataisyti (greiciau tik pats rizikuotu buti to vardo isteptas)

  o bartkui norejau pasakyti – del jumoro gysleles ir sugebejimo pripazinti objektyvuma – pagyrimas, taciau paciam turiu dideli priekaista – ar tik ne paties laidoje buvo klykiama apie ‘isdulkinta ir istratinta Lietuva’? – negalima gi si taip, negrazu, negerbiu uz tai

  (u, piktas as ant zurnalistu ir media zmoniu, labai piktas – juk jie irgi didzia dalimi prisidejo prie lietuvoje dabar vyraujancio pesimizmo, negatyvizmo ir cinizmo – o viskas tik del to, kad patys pilieciais nesijaucia, vien tik pinigus mato, savo atsakomybes nesuvokia…)

  Please wait...
 13. Stebetoja | 4 rugsėjo, 2010 at 01:31

  Tikrai tas negatyvumas liejasi per kraštus. Matau, kad, Kęstuti d., jus jis tikrai persmelkęs. Toks ganėtinai ilgas komentaras ir viskas tik apie tai, kaip viskas blogai: ir TV Antena blogių blogis, ir KK2 velnių gavo, ir komentatoriai šio blogo už pasiūlymą autoriau spaudoje savo išminties krisleliais sužibėti. O kur dar niurzgėjimas apie lietuvį, tik pinigą matantį 🙂

  Please wait...
 14. kestutis d | 4 rugsėjo, 2010 at 14:23

  stebetojai,
  deja, teisinga pastaba. kai isijungiu televizoriu ar paimu laikrasti, besiliejanti tulzis pradeda nuodyti mano siela, norisi ja isspjauti atgal.
  problema, kad tai vyksta pries mano valia – laida nutraukia anonsai to, ko stengiuosi neziureti, dar blogiau kai visa tai mato vaikai, net laikrascio ant stalo negaliu pasideti jo nepracenzuraves. kad likciau ramus, geriau nei televizoriu neziureti, nei laikrasciu skaityti, lieka tik blogai (uagadugu televizija siuo atveju man pradeda apskritai keisti visas kitas televizijas)
  o cia netiketai bartkus islindo, tai neislaikiau ir pilstelejau jam to paties, ko jis ant manes pila
  atsiprasau 😀

  Please wait...
 15. bosma | 4 rugsėjo, 2010 at 21:15

  Lubistannas sugebėjo BTV nuvairuot iš LRT konkurento į visišką užribį. Kai trąšų fabrikėlis jau dūsta, tai televizija visai patapo neįgali.

  Please wait...
 16. uagadugu | 6 rugsėjo, 2010 at 09:07

  Kęstuti, gal Jums tai pasirodys klausimu ne iš tos operos – o Jūs už Valdovų rūmų statybą ar prieš?

  Please wait...
 17. kestutis d | 6 rugsėjo, 2010 at 21:53

  del klausimo – normaliai, tik kad atsakymas irgi ne i tema – man tokie dalykai visada kvepejo didele istorijos falsifikacija (na, egzistuoja tokios mazutes falsifikacijos – kur keli zmones sodybele atkuria ar bando amatu kokiu uzsiimti tokiu budu, kaip jie patys isivaizduoja, kad pries kelis simtus metu buvo – bet tai mazutes, nekaltos falsifikacijos, daug blogo nenesancios, pasizaidimai, tuo tarpu piliu atstatymai – jau falsifikacija su pretenzija, del to man neramu ir del praktiskai jau simboliu tapusios traku pilies, nors vaikysteje ja ir labai megau). dar priedo be to, kaip irzlus konservatyviu paziuru moralistas nemegstu biudzetiniu dotaciju statybinems kompanijoms, ypac, kai turiu itarimu del ju protegavimu ar spec.uzsakymo sukurimo, juolab nemenkai sumai (bet tokia subjektyvia mano reakcija, ko gero, jau buvo ir galima nuspeti)

  Please wait...
 18. uagadugu | 6 rugsėjo, 2010 at 22:27

  Atsakymas – į temą. Kontrklausimas – o ta “ištratinta Lietuva” jus nervina dėl to, kad tai falsifikatas (nes neištratinta) ar dėl to, kad, jeigu ji ir “ištratinta”, apie tai nėra padoru kalbėti?

  Please wait...
 19. kestutis d | 6 rugsėjo, 2010 at 23:47

  va cia jau klausimas ne i tema 😀
  nervina, kad apie Lietuva kalbeti sitaip (ir kas dar blogiau – siekiant tokiu zemu budu patraukti ziurovu demesi) yra tiesiog nepadoru – Lietuvoje gali buti blogai, gali buti krize, sunkmetis, didelis nedarbas, korupcijos ir kysininkavimo atveju gausa, didele emigracija ir pan. – apie visa tai galima kalbeti ir su tuo viskas tvarkoje.
  taciau saukti apie tai naudojant tokius (net nezinau kaip juos tiksliau ir graziau ivardinti) epitetus – tiesiog nepadoru. isivaizduokit, jei jusu vaikas paklaustu – o “kaip jie Lietuva dulkina ir tratina? ka reiskia tratinti? kaip jie tai daro?” – cia as negaleciau pateikti nuosirdaus paaiskinimo ir jau tai yra rodiklis, kad tai nepadoru.
  kitas rodiklis – pvz., per susitikimus oficialioje aplinkoje as irgi nelabai isivaizduoju tokiu vaizdingu veiksmazodziu naudojimo – greiciausiai butu suprasta kaip izeidimas (tarp kitko – perpasakoti uagadugu televizijos turini – naudodamas issireiskimus “bulvainfogliancošokinis” – laisvai galeciau)
  taigi, apibendrinant – mane zeidzia ne tiek kalbejimas apie tam tikras problemas Lietuvoje, kiek tikrai vulgarus (gerai kad bent ne necenzurinis) snekejimo budas (jei prisimenate toki Raco irasa – “Modestas Vaisnoras – gaidys” – tai jis ten kazkur apie ta pati berods kalbejo)

  Please wait...
 20. Praeivis | 7 rugsėjo, 2010 at 01:40

  Sakyčiau kestutis d gan teisingai sako.

  Please wait...
 21. uagadugu | 7 rugsėjo, 2010 at 09:24

  Supratau. Erzina ne turinys, o forma.

  Please wait...
 22. kestutis d | 7 rugsėjo, 2010 at 21:52

  valio, dekui uz supratinguma
  tikrai tiesa – erzina forma (nors kartais ir forma gali pavirsti i turini, ir ziniasklaida gali prie to prisideti)
  tiesa dar norejau pasakyti – siaip as bartku gerbiu – manau, kad jis vienas profesionalesniu prodiuseriu ir jo profesine veikla – kitiems turetu buti pavyzdys. taciau siuo atveju jis panaudojo priemones, i kurias as subjektyviai sureagavau skausmingai ir man tai nepatiko, kad prisiverciau apie tai rasyti (nors ir beviltiskai tai atrodo is pat pradziu – asimetrines informacijos sklaidos galimybes, tikriausiai taip galima tai ivardinti)
  (o lryto nemegstu, nes valatkos nemegstu, bet cia jau del politiniu isitikinimu, nors lryto prenumeratos mane priverte atsisakyti butent ‘formos’ dalykai – kai sestadienio rytais nebegalejai ramiai ant pusryciu stalo pasideti laikrascio, nes ten pirmame puslapyje puikaudavosi nekrofiliniai fetisai – paprasciau tariant ivairios nuotraukos su numireliais ir krauju)
  prisisnekejau 😀

  Please wait...
 23. BTV PRADEDA SEZONĄ: TIESA ŽVELGIA Į AKIS | uagadugu

Palikite komentarą