“PAVOGTA LAIMĖ”: PIRMA RIMTA ALTERNATYVA R. SKAISGIRIO SERIALAMS?

(Last Updated On: 2011-02-17)
"PAVOGTA LAIMĖ": PIRMA RIMTA ALTERNATYVA R. SKAISGIRIO SERIALAMS?

Pavogta laimė © LNK

Apžvelgdamas Pavogtos laimės premjerinę seriją, su šiokiu tokiu skepsiu žiūrėjau į serialo galimybes grumtis su patyrusiu Rolando Skaisgirio Videometros kolektyvo gaminamu Keliu namo.

Bet dabar jau praėjo pusantros savaitės ir skepsis kinta į rezervuotai optimistines nuotaikas.

Eteryje pasirodžius šešioms Pavogtos laimės serijoms, jau žinoma, kad serialas nė karto nepralaimėjo R. Skaisgirio produktui. Tiesa, pranašumas nedidelis – Pavogta laimė renka 9-10, kai Kelias namo – 7-8 reitingo procentus (duomenys iš TNS). Pirmaujama 1.5-2 procentais.

Antra vertus, jei Videometros serialas eina tuo pačiu grafiku, kuriuo slinko Drąsos kaina, tai VRS grupės produktas nesiekia čia anksčiau labai gerai dirbusios KK2 rodiklių. Sauliaus Bartkaus infošou reguliariai rinko apie 15%.

Tačiau, nepaisant to, jei LNK serialo pranašumas laikysis, bus galima kalbėti apie šiokį tokį persilaužimą TV gamybos rinkoje apskritai. Jei neliesime priešistorinių laikų, kai Lietuva apskritai turėjo vienintelį serialą Gimines, kurio autoriai nufilmuodavo 7-10 serijų per metus, tai šiais, kai televizijos suryja šimtus valandų, konkurentų R. Skaisgiriui ilgai nesimatė. Pirštinę 2008-aisiais bandė mesti Kristupas Krivickas, bet jo Broliai, besirėmę Giminių potencialo nuoplaišomis, auditorijos taip ir nesužavėjo, todėl nugulė TV3 archyvuose po kelių mėnesių rodymo.

Pirmasis VRS grupės muilas Mano mylimas prieše taip pat pergalės žiedų neskynė – priešpastatytas prieš TV3 Moteris meluojančias geriau, jis arė žemę reitingų nosimi.

Todėl ta pusantros savaitės besitęsianti Pavogtos laimės sėkmė – nėra eilinis teleįvykis. Ji gali turėti nemažų pasekmių visiems rinkos dalyviams.

Šią situaciją puikiai jaučia TV3. LNK savireklaminei mašinai nukrypus link dar vieno kanalo serialo “Jausmų miesto” stūmimo, TV3 visomis jėgomis bando sukurti intrigą ties Keliu namo ir atkreipti kuo didesnį žiniasklaidos dėmesį. Štai užvakar kanalas pranešė, kad, cituoju, TV3 televizija, prodiuserių kompanija „Videometra” ir gamtai artimo serialo KELIAS NAMO kūrybinė komanda kviečia jus į Nemenčinės miškus – kvėpuosime grynu oru, džiaugsimės nuostabia Lietuvos gamta, filmuosime serialą ir nuo baltojo bado gelbėsime miško gyventojus. Šiandien TV3 apie tai dar kartą priminė jau su konkrečiais laikais ir detalėmis.

Skaityk  LIŪDNA: LIETUVAI NEBUVO ĮDOMI TV PROGRAMA, SKIRTA SAUSIO 13 DIENOS ĮVYKIŲ DVIDEŠIMTMEČIUI

Beje, rytoj nusimato smagus penktadienis – iš ryto iki popietės bus išvyka pakvėpuoti į miškus su TV3 serialu, o po to bus galima jaukiai bei šiltai, su degtinėle prisėsti LRT bufete ir prie Giminių.

Sunki ir nedėkinga žurnalisto profesija suteikia tų privalumų.

Please wait...
Kategorijos:  Kanalai, Laidos, Rinka, Viskas
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,

11 komentarai:

 1. zorge | 17 vasario, 2011 at 14:20

  Dar noreciau pastebeti, kad Kelias namo anonsas, toks visai kabinantis.
  Skiriasi kaip zeme ir dangus nuo pirmuju apie apnuodytas zuvis ir pedsakus. Dabar mainais i “drugelio” parodyma, prasoma parodyti “drakoniuka”.
  O vyras gira savo pagalbininka uz tokius darbus…

  Please wait...
 2. smalsu | 17 vasario, 2011 at 14:40

  Nereikia pamiršti, kad “Kelio namo” siužeto vingrybes riboja ta nelemta ir dirbtina ekologinė tematika, už kurią jau vieną kartą sumokėta. Nebent staiga visi Lietuvos banditėliai ir automobilių vagys staiga mestų savo juodus darbus ir sulipę į upes ir ežerus, dinamitu ir elektra pradėtų daužyti žuvis. O visų negaunančių atlyginimų gamtos patrulių žmonos su kočėlais juos gaudytų. Neišvengiamos ir erotinės scenos beigi netyčia nutrauktų galūnių ir tam tikrų organų vaizdai.

  Please wait...
 3. Justinas M. | 17 vasario, 2011 at 17:00

  O tai ne nekviesta meilė pramušė muilo operų rinką? Kiek pamenu tai buvo pirmas labai žiūrimas muilas, nuo kurio ir prasidėjo videometros dominavimas. Ar buvo kažkas iki tol? Gedimino 11 neskaičiuokime, tai visiškai kitas žanras.

  Please wait...
 4. uagadugu | 17 vasario, 2011 at 18:18

  Dėl kažko, Justinai, nesusišnekėjom. Apie Pavogtą laimę čia rašoma kaip apie serialą, kuris potencialiai gali pramušti Skaisgirio dominavimą. O kad nuo Nekviestos meilės prasidėjo Skaisgirio dominavimas apskritai, tai taip, tas tiesa. Šiuo atveju nėra svarbu, kuriame kanale tai prasidėjo.

  Please wait...
 5. Šiaip | 17 vasario, 2011 at 18:22

  Na, teks Skaisgiriui pasitempti .

  Please wait...
 6. na kaip cia pasakius | 17 vasario, 2011 at 23:07

  Kol vieni džiaugiasi išradę ratą, kiti jau sėda į automobilį… Man regis, vrs-nikai labai nustebs, kai po metų kitų pamatys skaisgirio kontoros darbus. Ir supras, kad nė velnio jie nepasivijo, o tik beviltiškai atsiliko šiose serialų lenktynėse. Tiksliau pasakius, kai lenktyniauja vėžlys su gepardu, tai tik vėžliui atrodo, kad jis lenktyniauja, tiesa?

  Please wait...
 7. uagadugu | 18 vasario, 2011 at 09:28

  Nuostabu. Lauksim naujienų. O gal galit konkrečiau patikslinti, kas čia dabar po metų turėtų nutikti su šituo viagra pašertu gepardu?

  Please wait...
 8. smalsu | 18 vasario, 2011 at 13:04

  Na kaip čia pasakius-nuoširdžiai prajuokino. Net jei Skaisgirio kontora pirmoji paleis serialus 3D, vistiek scenarijus ir dialogiai bus tokie patys tūpi, kaip ir tų pačių VRS. Gal reikėtų lyginti vėžlį su sraige, bet su gepardu??? nebent Skaisgirys metams išsiuntė keletą savo nachliebnykų pasistažuoti į Hollywood’ą. Tada jau nieko nepadarysi:)

  Please wait...
 9. dedulis | 18 vasario, 2011 at 23:13

  O man ir MMP ir PL daug geresni už Skaisgirio produkciją. Bent jau režisūra tai tikrai. Baisu žiūrėti į “širdys paklydėles”, “drasos…” montažą, operatorių darbą, mizanscenas. Jie ten dirba nekreipdami jokio dėmesio į elementariausią abc. Planų stambumai belekokie, kryptys verčia ilgai spėlioti kas su kuo kalba… Kažkokie besikartojantys miesto inkliūzai visiškai be skonio ir saiko…
  VRS jeigu išmoks rašyti geresnius scenarijus ir nebekvies vaidinti megejų tai aplenks ir paliks toli Skaisgirio kontorą.
  Kita vertus MMP ir PL tai tos pačios grupės darbas. Jeigu vienas režisierius gerai dirba tai neaišku ar taip dirbs ir kitas. O pas Skaisgirį nepriklausomai nuo grupės, rezultatas stabiliai patenkinamas.

  Please wait...
 10. V | 19 vasario, 2011 at 23:02

  kuria prasme tos pacios grupes? tai kad i grupes sarasa sutraukti visi optom, dar nereiskia, kad visa grupe identiska.

  Please wait...
 11. Jei | 8 kovo, 2011 at 02:16

  sy serialu “Kelias namo” buvo norima issiverzti i pirmaujancias vietas, tai nereikejo imti Narmontaites, nes dauguma serialo neziuro del jos. Net Lauceviciaus pakvietimas i seriala nepadeda.

  Please wait...

Palikite komentarą