VYTAUTAS ŠAPRANAUSKAS NEPRILYGO “ŽVAIGŽDŽIŲ DUETAMS”

(Koreguota: 2020 12 sausio)

tarp giliai reikšmingų pastebėjimų apie tai, kad jų šeštadienio “Chorų karuose” kišenėje žodžio neieškantis po Edmundo Seiliaus, Kristinos Zmailaitės ir Marijampolės choro pasirodymo net ašarą nusibraukė ir kitų panašių sentimentalių niekučių lyg tarp kitko įpynė informacijos apie tai, kaip tarp TV3 ir vyko arši kova šeštadienio vakarą: preliminariais viešosios nuomonės tyrimų agentūros „TNS Gallup Media“ duomenimis, sausio 16-osios vakarą 19.00–22.00 val. aktyvioji grupė – 15–49 m. amžiaus žiūrovai – rinkosi naująjį TV3 projektą ir sudarė 32,8 % žiūrovų, tuo metu buvusių prie televizorių ekranų. Atitinkamai konkurentės LNK programą tuo metu rinkosi 28% TV žiūrovų.

Tai yra tik dalis tiesos (ir, beje, mažesnė), kurią portalų skaitytojai prarys, kaip visą. Bet mes ne koks tundroms skirtas portalas, o nedidukas, tačiau protingiems žmonėms skirtas uagadugu.  Todėl ir turime parašyti apie didžiąją tiesą – skaičiuojant visus žiūrovus LNK laimėjo gigantų mūšį ir, beje, visai užtikrintai -3-5 reitingo procentais, o tai – 100-150 tūkstančių žiūrovų.

Lyginant su pirmąją laida LNK žiūrovų prarado, bet tikrai ne tiek, kiek, esu tikras, tikėjosi TV3. Todėl, turint omeny nesėkmes, kurios LNK persekiojo pirmą sezono pusę, šeštadienio vakarą reikia laikyti svarbiu žingsniu į pusiausvyros atstatymą. LNK vietoje dabar kur nors Absento fėjose gurkšnotume šampaną. Arba daug šampano.

Mums tik nepatinka išplaukusi Žvaigždžių duetų formulė. Kai dainuoja keturi ar penki žmonės, niekaip to nepavadinsi duetais. Čia jau greičiau tokie choriukai susiformavę.

Beje, TV3, kuriems, panašu, gerokai pakenkė vienos savaitės slystelėjimas programoje, savo šansų dar turi. Kai kas ten atrodė tikrai labai svaigiai, jaunatviškiau. Prie šitokio stiliaus nebūtų tikusi.

O ir tiesioginį eterį žiūrovas anksčiau ar vėliau gali įvertinti.

Bus dar apie ką rašyti.

Susiję rašiniai:

LNK KOL KAS LAIMI VAKARĄ; TV3 KIRS “CHORŲ KARAIS”

“LIETUVOS BALSAI”, “CHORŲ KARAI”… RASKITE TRIS SKIRTUMUS

Please wait...
Kategorijos:  Kanalai, Laidos, Personalijos, Rinka
Tags: , , , , , , , ,

Vienas komentaras:

  1. Šiaip | 18 sausio, 2010 at 21:38

    Nelabai tais reitingais tikiu, bet idomu, kokie galos tv metrų duomenys.

    Man labiau chorų karai patiko per kuri gali pamatyti kaip profai nusidainuoja, ypač Starošaitė, kuri padarė gėda Novikui su tokiu dainavimu.

    Please wait...

Palikite komentarą