KOL INGA JANKAUSKAITĖ TOBULINA ĮDEGĮ ATOGRAŽOSE, TV3 KIRS “CHORŲ KARAIS”

(Last Updated On: 2020-01-12)

Savo naujienraščiu LNK praneša sausį esanti prime time lyderė:

KOL INGA JANKAUSKAITĖ TOBULINA ĮDEGĮ ATOGRAŽOSE, TV3 KIRS "CHORŲ KARAIS"

LNK apsibrėžia tą geriausią laiką (primetime – anglų k.) taip, kaip jai patogiau – 19.10-22.30 val. Televizijos geriausią laiką pasiskiria priklausomai nuo konjunktūros. T.y., pateikia tokio laiko intervalo skaičius, kuriame geriau atrodo. Štai, tarkim, 2007 metais LNK tą geriausią laiką baigdavo pusvalandžiu anksčiau:

KOL INGA JANKAUSKAITĖ TOBULINA ĮDEGĮ ATOGRAŽOSE, TV3 KIRS "CHORŲ KARAIS"

Beje, LNK – ne išimtis. Taip elgiasi visos televizijos. Vienos tą daro gudriau, kitos – ne, bet manipuliacija negudraus skaitytojo sąmone vyksta reguliariai. Geriausio laiko zona nėra sunorminta jokiais teisės aktais.

LNK skuba pranešti šią naujieną prieš prasidedant TV3 Chorų karams. Jei šie startuos gerai, neaišku, ar kitą pirmadienį šiandienykštę žinią būtų galima paskelbti.

Ateinantis šeštadienis bus labai svarbus abiems didiesiems komerciniams kanalams. Labai sėkmingai startavusių Žvaigždžių duetų reitingai turės atlaikyti milžinišką Chorų karų spaudimą.

Panašu, kad savaitinis pavėlavimas TV3-ims gali kainuoti nemažai žiūrovų, o gal ir viso sezono sėkmę. LNK, ko gero, bus sugudravusi su tomis datomis. Taip galvoti skatina netikėtas Ingos Jankauskaitės nedalyvavimas pirmose Žvaigždžių duetų laidose. Panašu, kad populiarioji vedėja nusipirko kelionę į egzotiškus kraštus tada, kai šou dar buvo planuojamas pradėti porą savaičių vėliau.

TV3, savaitgaliais tiesiog triuškinusi LNK visą praėjusį rudenį, dabar gali susidurti su sunkumais. Myliu LT, kaip ir antradienio telemišrainė 3 butas, kol kas nepritraukė didelio žiūrovų dėmesio.

Jei taip atsitiks ir su Chorų karais, TV3 persvara tirps.

Please wait...
Kategorijos:  Kanalai, Laidos, Personalijos, Rinka
Tags: , , , , , , ,

8 komentarai:

 1. chamsinas | 16 sausio, 2010 at 01:00

  cha, tikrai nežiūrėsiu nei vieno, nei kito.

  Geriau jau kokį detektyvq paskaitysiu 🙂

  Vis galvoju, kokios metodikos taikomos vertinant žiūrimumą, na bet, gal pernelyg susireikšminu

  Please wait...
 2. Alius | 16 sausio, 2010 at 11:17

  Telemetriniai tyrimai. Yra TV imtuvuose instaliuota technika, kuri fiksuoja, ką tie fiksuojamieji žiūri.

  Please wait...
 3. medikas | 16 sausio, 2010 at 14:38

  neisisizeiskite, kad patikslinsiu: TV metrai fiksuoja, koks kanalas yra ijungtas. Ziurejimo faktas kaip toks nera fiksuojamas. Daroma prielaida, kad jei ijungtas kanalas, tai reiskia, kad juo transliuojama programa yra ziurima. Ta tikrai demesingai ziurejusiuju kieki galima ivertinti pagal tai, kiek zmoniu perjungia kalanala, prasidejus reklamos blokui.

  Please wait...
 4. alius | 16 sausio, 2010 at 18:33

  Medikui: prašome aktyviai tikslinti, kas netikslu, kuo dažniau

  Please wait...
 5. chamsinas | 17 sausio, 2010 at 15:04

  Man įdomu, kaip žmones TV tyrimams parenka ir kas kiek laiko tie tiriamieji keičiasi. Tyrimų rezultatai man kelia šiokių tokių abejonių dėl asmeninės patirties: kol gyvnau mieste, jokie apklausėkai nė karto netrikėdė mano gyvenimo, bet vos išsikėlus gyventi į rajoną kiekvienais metais (gal išskyrus pastaruosisu dvejus)vis patekdavau tarp apklausiamųjų. Taigi galima daryti išvadą, kad apklausiamųjų imtis galėjo būti ta pati. Tai koks čia objektyvumas.

  Please wait...
 6. chamsinas | 17 sausio, 2010 at 15:25

  Atsiprašau už klaidas, susižeidžiau ranką, nesugraibau klavišų

  Please wait...
 7. Alius | 17 sausio, 2010 at 17:54

  Sutikčiau, kad tie apklausiantieji palengvina sau gyvenimą dėl imčių.

  Please wait...
 8. Apuokas | 18 sausio, 2010 at 15:27

  uagadugu, būtų super, jei iškapstytumėt praėjusio šeštadienio (01-16) auditorijos duomenis…

  Pastebėjau, kad TV3 “Chorų karus” transliuoja tiesiogiai, tuo tarpu LNK “Žvaigždžių duetus” – ne. Manau, TV3 vėl kals LNK į paširdžius…

  Please wait...

Palikite komentarą