DEVINTA VALANDA: METAS IŠ KAPŲ PAKILTI LNK ZOMBIAMS

(Last Updated On: 2011-02-11)
DEVINTA VALANDA: METAS IŠ KAPŲ PAKILTI LNK ZOMBIAMS

Antanėlio Lietuva © LNK

LNK muilino sulavonėjimo fone (smulkiau – čia), sugalvojau suskaičiuoti kitus kanalo nabašninkus.

Turinio.

Juolab, kad ir proga pasitaikė gera. 2008-2009 metų sezoną, devintą valandą LNK tinklelyje gerai kapojosi tuo metu dar naujiena LNK eteryje – Sauliaus Bartkaus prodiusuojama Kakadu. Tačiau kitam sezonui, prasidėjusiam 2009- ųjų rugpjūtį, LNK šią kasdienę šiokiadienių laidą iškėlė į 19.10 val.

Prašnekau apie gerą progą, nes praėjus pusantro sezono nuo tos perkėlimo akimirkos, Kakadu, kuri per tą laiką transformavosi į KK2, grąžinta ten, kur ir pradėjo savo kelią. Grąžinta į išdegintą teritoriją – TV3 tarsi amerikiečiai Vietnamo partizanus napalmu vieną po kitos naikino visas LNK čia rodytas laidas ir įsigijo milžinišką pranašumą. Kol kas ir KK2 nieko negali padaryti. Prieš Moteris meluojančias geriau jokie ginklai nedirba, o ar pavyks pasmerkti čia nuo pirmadienio pasirodysiančius Pasmerktus, taip pat mįslė.

Laikas suskaičiuoti lavonus. Man ir pačiam įdomu, viršys jų kiekis tą LNK minėtą beletristinį dešimtuką Pavogtoje laimėje, ar ne. Taigi, skaičiuoju čia gavusius galą:

1. Antanėlio Lietuva – Lauryno Šeškaus laida, ant kurios LNK tvirtai statė tą sezoną. Visiška nelaimė – tekstai virtualiajam asilui buvo klaikūs, asilas – irgi.

2. Laba diena – nesėkmingas S. Bartkaus bandymas pakartoti komercinius Dzin pasiekimus TV3 kanale.

3. Supertortas – dabartinio BTV generalinio direktoriaus, iššūkių mėgėjo ir žurnalisto Audriaus Lelkaičio nevykęs pamėginimas įbristi į prodiuserystės upę.

4. Baras pas Violą – prodiuserės Jurgos Pukenytės Žvaigždžių klubo pirmtakas. uagadugu jaučia simpatiją J. Pukenytei – prodiuserei, visomis jėgomis besikabinančiai didesniems berniukams ir mergaitėms už jų išpuoselėtų paltų skvernų bei kitų vietų ir desperatiškai bandančiai atrasti savo vietą po saule. Atkakliesiems anksčiau ar vėliau būna atlyginama.

Skaityk  "LIETUVOS RADIJAS" YRA TANKAS

5. Mano mylimas prieše – serialas – VRS grupės poligonas. Lavonas, ant kurio puvėko dabar veši Pavogta laimė.

6. Žvaigždžių klubas – kita Jurgos Pukenytės laida, perkelta čia nusibaigti ir, panašu, parodyti prodiuserei, kad jos laida negali turėti reitingų iš prigimties.

Tačiau būta čia ir kito tipo nevykėlių – laidų, šioje tinklelio vietoje bandytų, nepasiteisinusių ir perkeltų kitur. Po to kai kurios nusibaigė, o kai kurios, kaip, tarkim, Kryžminė ugnis ar FTB, lyg zombiai prisikėlė naujam gyvenimui kitose tinklelio vietose arba pakeitė pavadinimą – sakysim, Gyvenimas pagal moteris virtęs Neišgalvotais gyvenimais. Beje, keturios šių laidų yra prodiusuotos S. Bartkaus, o viena – Virginijaus Gaivenio. Štai sąrašėlis:

Gyvenimas pagal moteris, Kryžminė ugnis, FTB, Oplia!, Nauja versija.

Smagiai šieno priravėta.

Please wait...
Kategorijos:  Laidos, Personalijos, TV istorija
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

2 komentarai:

  1. Žiūrovas | 11 vasario, 2011 at 13:06

    Per LNK jau pasirodė anonsas kad skelbiama atranka į trečią 2 minutės šlovės sezonas. Gal jie bandys tą laidą rodyti kitur?

    Please wait...
  2. uagadugu | 12 vasario, 2011 at 10:22

    Abejoju.

    Please wait...

Palikite komentarą