DIDŽIAI ETERINIS ARTŪRAS PAULAUSKAS

(Koreguota: 2019-10-30)

 

Artūras Paulauskas

Artūras Paulauskas © LNK

Mačiau per kažkurią televiziją, kaip nacionaline vertybe save tituluojanti  gyrėsi nesanti ta seimūnė, kuri skuba prie Seimo posėdžių salės mikrofonų, kai įsijungia TV kameros.

Gal ir taip. Nelabai stebime tuos posėdžius. Užtat seimūnė yra visokių menkaverčių (naudojame jos leksikoną) komercinių TV šou žiuri narė ir dalyvė, o jos kiekvienas iškilus paeiliavimas privačiose televizijose išplatinamas visai Lietuvai.

Dalia Teišerskytė, Donatas Katkus

ir Donatas Katkus © LNK

Kam stengtis prie mikrofonų Seime dieną, kai gauni LNK mikrofoną geriausiu žiūrėjimo metu vakare?

Tačiau nereikia ir Seime būti, kad tave kalbintų. stebi Artūro Paulausko atgimimą it kokio fenikso. Štai trečiadienį sudalyvauta dviejose LNK laidose. Geriausiu laiku.

Pradžioje A. Paulauskas dalino savo vertingas žinias apie Henriką Daktarą laidoje Abipus sienos, o iškart po to dalyvavo tiesioginėje Kryžminėje ugnyje su Raigardu Musnicku, kur postringavo apie Drąsių Kedį.

Kitą rytą įsijungiu Virginijaus Savukyno vedamą Forumą per Lietuvos radiją. Ir čia gerbiamas A.Paulauskas dalinasi patarimais apie nusikalstamumą.

Dar prieš kokią savaitėlę A. Paulausko asmuo pasirodė svarbus TV ančiai, kur iš jo buvo imtas interviu, turėjęs atrodyti humoristiniu.

Pasirodo, be pamato yra tų mažų partijyčių vadų aimanos, kad jiems užblokuotas eteris. Štai tik pasirodyk reikiamoj vietoj ir reikiamu laiku…

Ir tampi teisingu žmogumi, graibstomu už skvernų.

Beje, keistos tos žurnalistų ir politikų simbiozės. Pamename, kai po to nelemto šuns vežiojimo tarnybiniu automobiliu skandalo atstatydinto A. Paulausko tą pačią dieną surengtoje radijo diskusijoje labiausiai gailėjo ir klaidingai balsavusius Seimo narius liežuviu linčiavo su artimai susijęs publicistas Algimantas Šindeikis.

Skaityk  SPORTAS "LIETUVOS RYTO" TELEVIZIJĄ KELIA LINK RINKOS LYDERIŲ

Ne į viską įsikerti toj Afrikoj…

Taip ir neaišku, kas kam reikalingesnis – politikas žurnalistui, ar žurnalistas politikui.

 

Please wait...
Kategorijos:  Kanalai, Laidos, Personalijos
Tags: , , , , , , , , , , , , , ,

Palikite komentarą