“DIDIEJI POKYČIAI”: TV3 APSIŠILDYS RADŽI POPULIARUMU

(Last Updated On: 2019-07-24)

Toliau tęsiasi LNK ir TV3 kūno dailinimo laidų savireklaminiai karai. Priminsiu, kad LNK savo laidą paleis į eterį rudenį, o TV3 – jau šią vasarą. TV3 Didžiuosius pokyčius prodiusuoja žinomas prodiuseris Kristupas Krivickas, o LNK laidą – Edita Katauskienė, kuriai Misija – grožis yra debiutas vieno rinkos lyderių eteryje. Tiesa, E. Katauskienė kurs laidą kartu su žinoma kompanija Creator.

Vakar LNK pažėrė konkretybių ir skaičių: Paaiškėjo dvylika LNK projekto „Misija – grožis” dalyvių, kuriems per artimiausius mėnesius bus pašalinti išvaizdos trūkumai. Atsikratyti kompleksų ir fiksuojant kameroms atsigulti ant operacinio stalo buvo pasiryžę daugiau nei 5000 žmonių – tiek jų užpildė projekto dalyvio anketas. Antra ir paskutinė „Misija – grožis“ atranka buvo surengta „Vilniaus implantologijos centre“. Iš dvidešimties pakviestų pretendentų, komisija išrinko šešis dalyvius. Tiek pat žmonių, kuriems reikia radikalių pokyčių, projekto ekspertai buvo atrinkę ir kovo pabaigoje įvykusioje pirmoje atrankoje.

Šių konkretumų tikslas – atsverti įspūdį apie minias, kurias savo laidos filmavimams rinko K. Krivickas prie Sugiharos centro.

Prodiuserė suprato emocijos svarbą, todėl savireklaminiam eksponavimui pasirinkta našlaitė: „Mes nusprendėme, kad bent ties šiuo projektu jūsų blogas gyvenimo etapas turi baigtis, todėl mes jums sakome taip“, – išgirdusi tokius komisijos žodžius šiaulietė Sandra apsiverkė iš džiaugsmo. Ji devynerių metų neteko abiejų tėvų, kurį laiką gyvenusi pas dėdę buvo atiduota į vaikų globos namus, kur gyveno šešerius metus. Galiausiai ją susigrąžinus vyresnei seseriai, Sandra ištekėjo. Kai susilaukė dviejų vaikų, moterį sutuoktinis paliko. 26 metų mama pasakoja, kad vyras nuolat jai priekaištaudavo dėl po gimdymo pakitusių kūno formų.

Šiandien sulaukėme TV3 smūgio. K. Krivickas iš kaladės ištraukė kortą, kuri daug kam asocijuosis su LNK. Pop scenos dievaitis Radži iki šiol būtent šiai televizijai patiki savo paslaptis, o, anot TV3, Didžiuosiuose pokyčiuose savo kūno formas tobulins ištikimiausia dainininko Radžio gerbėja Raisa Šarkienė.

55-ąjį jubiliejų rudenį švęsianti moteris sako širdyje besijaučianti lyg būtų trisdešimties, bet išvaizda išduoda tikrąjį amžių.

„Mano akių vokai ir veidas padribęs, kankina raukšlės, pilvas nukaręs. Noriu, kad mane pakeistumėte visą – nuo galvos iki kojų, ir kad per savo gimtadienį atrodyčiau taip, lyg tikrai būčiau trisdešimties!“

Jau ketvirtadienį Raisos laukia pirmoji veido patempimo ir akių vokų pakėlimo operacija: „Nė kiek nebijau operacijos, esu pasiryžusi viskam, kad tik vėl būčiau jauna.“ Raisa prisipažįsta – galimybė dalyvauti realybės šou „Didieji pokyčiai“ – pati nuostabiausia būsimo jubiliejaus dovana.

Skaudus smūgis. Skaudus dar ir turint omeny, kad, jei neklystu, būtent K. Krivicką Radži ne kartą viešai yra vadinęs savo nemėgstamiausiu prodiuseriu.

Skaityk  DĖSNINGAS LRT TRIUMFAS PER NACIONALINĖS REIKŠMĖS ĮVYKIUS

Prašom – savo šlove teks šildyti TV3 eterį. Gudru.

Please wait...
Kategorijos:  Kanalai, Laidos, Personalijos, TV istorija, Visuomenė
Tags: , , , , , , , , , ,

3 komentarai:

 1. Tomas | 22 balandžio, 2011 at 14:27

  Jei neklystu, vienas iš LNK tikslų su savo projektu – parodyti, jog platinė chirurgija – ne vien “sekso chirurgija” – t.y. padedanti žmonėms atsikratyti nemalonių trūkumų ir pan. TV3, sprendžiant iš pranešimų, darys vos ne priešingai. Įdomu

  Please wait...
 2. Šiaip | 22 balandžio, 2011 at 15:46

  Įdomu, kuo TV3 šitą serialą pakeis: http://www.lrytas.lt/-13034675331301775654-naisių-vasaros-herojų-laukia-ir-vestuvės-ir-gandrai.htm

  Please wait...
 3. Nerijus | 22 balandžio, 2011 at 19:10

  kiek programoje mačiau vietoj “Naisių vasaros” penktadienį rodys “Marinela” antrą seriją. Šiaip vietoj kanalo vadovybės būčiau sukūręs kokią bulvarinę, info šou arba kartočiau seną TV3 lietuvišką serialą.
  Nes dabar “24 valandos” laimės.

  Please wait...

Palikite komentarą