LNK “VAIKŲ BALSĄ” DAUŽYS KIAUŠINIU

(Koreguota: 2019 July 24)
LNK renginio "Kur dingo kiaušinis?" reklama

Kur dingo kiaušinis? © LNK

LNK bando suintriguoti: antrąją Šv. Velykų dieną LNK savo žiūrovams pasiūlys detektyvinį koncertą „Kur dingo kiaušinis?“ Pagal scenarijų, iš televizijos studijos dingus milžiniškam kiaušiniui, kyla sumaištis: negalima paskelbti didžiųjų švenčių. Tirti vagystę imasi Šerlokas Holmsas (Artūras Orlauskas) ir Daktaras Vatsonas (Aleksandras Ivanauskas – Fara). Po televizijos laidos anonso į LNK pasipylė skambučiai – žmonės tvirtino dingusį kiaušinį matę plūduriuojantį ežere prie Trakų pilies. „Taip, kiaušinis iš tiesų Trakuose, – juokiasi velykinės programos prodiuserė Jurga Pukenytė. – Jis jau surastas, bet nusprendėme milžinišką margutį padovanoti Trakams. Visą velykinę savaitgalį jį bus pamatyti ežere. Neįprastas margutis džiugins Trakų svečius“.

Reikalas liaudiškas, susivalgyti gal ir gali, nors biudžetas, ko gero, kuklus – LNK pataupys. Nes šitam detektyviniam kiaušiniui (beje, čia visiškai naujas žanras išrastas – detektyvinis koncertas…) teks kovoti ne su bet kuo, o su TV3 Vaikų balso 2011 finalu. Prasimušti reitingais bus sunku.

Pastebiu įdomų dėsningumą. LNK daužyti tokius monolitus, kaip Auksiniai svogūnai ar Vaikų balsas, dažnai renkasi Jurgą Pukenytę – prodiuserę, kurios pasirodymus TV prodiuserių rinkoje bendrai ar servetėlėse siaurai pavadinsi greičiau epizodiškais. Lyginant su kokiu Sauliumi Bartkumi ar Laurynu Šeškumi.

Please wait...
Kategorijos:  Laidos, Personalijos, TV istorija
Tags: , , , , , , , , , ,

Vienas komentaras:

  1. dejavu | April 25th, 2011 at 11:09

    Velykos, kiaušinis, Trakai, Šerlokas Holmsas ir Vatsonas. Absoliuti sumaištis pukenyčių galvose. O sąvoka “detektyvinis koncertas” tikrai papuoš pasaulio TV formatų enciklopedijos puslapius. Kvailysčių skyriuje….

    Please wait...

Palikite komentarą

Rodyk
Slėpk

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD