“CHORŲ KARAI”: SĖKMINGA NESĖKMĖ

(Last Updated On: 2019-07-24)
Kadras iš laidos "Chorų karai"

Chorų karai © TV3

 

TV3 praneša, kad dešimt savaičių septyni garsių šalies žmonių – Neringos Čereškevičienės, Augustės Vedrickaitės, Deivydo Zvonkaus, Liudo Mikalausko, Stanislovo Stavickio-Stano, Justo Lapatinsko ir Danguolės Beinarytės – vadovaujami chorai vakar atsisveikino su TV3 žiūrovais. „Chorų karų“ projekto antrojo sezono nugalėtojais tapo kauniečiai – D. Beinarytės vadovaujamas Kauno Burgundiškasis choras!

Bet nesigiria gerais žiūrimumo skaičiais – finalas, kaip ir prieš tai kanalo rodyta laida, nusileido LNK Lietuvos supermiestui. Skirtumas, tiesa, nedidelis (duomenys iš TNS), bet jį reikia pabrėžti, o ypač turint omeny, kad kalvarijos visomis savo rinkodarinėmis priemonėmis žymiai stipriau stūmė “Chorų karus”, nei LNK savo laidą.

Tačiau kaltinti TV3, jog ši šiais metais su Chorų karais krito į purvą, niekaip negalėčiau. Ankstesnį sezoną, kovojant su Žvaigždžių duetais, buvo gaunama į kaulus labai stipriai – kartasi netgi trečdaliu, todėl šį sezoną, kai prieš Lietuvos supermiestą ne kartą buvo laimėta, galima būtų netgi laikyti sėkme. Susimauta tik pabaigoje, kai chorų liko vis mažiau, o plepalynės – vis daugiau.

Todėl TV3 programerių padarytą laidos perkėlimą iš šeštadienio į sekmadienį reiktų laikyti sėkme – prieš metus tuo pačiu metu sekmadieniais buvo labai stipriai pralaimima LNK 2 minutėms šlovės.

Jei kitais metais laida liks tinklelyje, jos turinys, ko gero, turėtų būti prisodrintas papildomais turinio elementais arba trumpinama trukmė.

Po savaitės, Šv. Velykų pirmąjį vakarą čia debiutuos Tu gali šokti, kurio atlikėjams TV3 jau nemažai vietos skyrė ir paskutiniosios Chorų karų laidos metu.

Please wait...
Kategorijos:  Kanalai, Laidos, Personalijos, Rinka
Tags: , , , , , , , , , , , , , ,

Palikite komentarą