PASAULIO FUTBOLO ČEMPIONATAS: GRIETINĖLĘ NUGRIEBS LNK?

(Last Updated On: 2020-04-20)

LNK pranešė, kad, cituoju, Pasaulio futbolo čempionatą per LNK komentuos elitinė komentatorių komanda. Elitas tarp sporto komentatorių? Na, gal… Pripažinčiau elitiniais komentatoriais du – Nerijų Kesminą, kai komentuoja futbolą ir Liną Kunigėlį, kai komentuoja rungtynes krepšinio komandų, su kuriomis nėra susijęs kokiais nors artimais ryšiais. Kodėl tokiais uagadugu laiko juos, o ne kažką kitą? Todėl, kad jie žino daugiau, nei mes – pažįsta ne tik žaidėjus, bet ir žaidimo schemas, iš pusės žvilgsnio šifruoja trenerių strategijas.

Mes tai darome prastai. Todėl ir erzina, kai studijoje prie mikrofono sėdinčiame atpažįstame alter ego.

Norėtųsi kažko labiau pakylėto. Ypač žiūrint sportą per televizorių. Nejuokauju. Sportas yra intelektuali pramoga.

LNK skelbia, kad rungtynes komentuos, cituoju, LNK sporto žinių vedėjas Tomas Langvinis, žurnalistas Nerijus Kesminas ir buvęs Lietuvos futbolo rinktinės gynėjas Žydrūnas Grudzinskas.

N. Kesminą T. Langvinis apibūdina su pagarbiomis gaidelėmis – man smagu, kad prie LNK komandos prisijungia geriausias futbolo komentatorius Lietuvoje Nerijus Kesminas, turintis didelę patirtį ir apie kiekvieną žaidėją galintis papasakoti daug istorijų.

Teisingas tonas. Tiesa, uagadugu patinka ne tiek istorijos, kiek futbolo pamušalo pažinimas, bet N. Kesminas kiekvienam atseikės pagal skonį.

O štai jis pats savo kolegose pastebi kitus privalumus – svarbiausia, kad mes visi trys esame pažįstami, patys savaitgaliais žaidžiame futbolą ir esame komandos draugai aikštėje. Todėl komentuodami poromis jausimės labai komfortiška.

Irgi be galo gražu…

Tiesa, LNK po poros valandų atsiuntė pataisytą tekstą. Pataisytos rungtynės – pirmoje versijoje buvo sakoma, kad LNK transliuos čempionato atidarymo rungtynes tarp Pietų Afrikos Respublikos ir Meksikos. Antrame tekste jau teigiama, kad kanalas debiutuos su antromis pirmo vakaro rungtynėmis tarp Prancūzijos ir Urugvajaus.

Skaityk  VELYKOS PER TV: PILDANT TUŠTUMĄ

Panašu, kad LNK užleido pirmą eilę džiaugtis oficiozo blizgučiais oficiozinei LTV televizijai. O sau pasiliko kokybę – vien Prancūzija ką reiškia…

Gali pamanyti, kad pildosi blogiausi gandai ir pranašystės iš LTV koridorių – jog pastaroji televizija pardavė gardžiausius kąsnelius LNK.

Būtų liūdna…

Jei dar būtų juos proporcingai brangiai ir įvertinusi…

O juk taip paprasta tiesiog imti ir paskelbti sąrašėlį. Kad visokie uagadugu nekurtų mitų.

Ir LNK būtų lengviau – nereiktų klaidingų spaudos pranešimų siuntinėti po keliskart per dieną.

Nes galime pagalvoti, kad tas sąrašėlis dėl bala žino kokių priežasčių iki šiol nėra suderintas.

O kodėl?…

Please wait...
Kategorijos:  Kanalai, Laidos, Rinka, Sportas
Tags: , , , , , ,

6 komentarai:

 1. chamsinas | 13 balandžio, 2010 at 22:37

  Dėl paminėtų komentatorių pilnai pritariu. Turbūt vieninteliai profesionalai “ant” visos Lietuvos. Kaip ir mažoka.

  Dėl LTV labai liūdna. Dar truputį pagalvojau ir pasidarė dar liūdniau — ar per kitą čempionatą nebus taip, kaip dabar su TV3 transliuojama Eurolyga ir F-1.

  Please wait...
 2. QDirKA | 13 balandžio, 2010 at 22:44

  As sunerimau, kas per LRT komentuos futbola? Meskonis tradiciskai? per praita cempionata, su kesminu kai keitesi tai dar normaliai… Siaip Janciauskas, kaip komentatorius patinka. Gaila, kad vienas kitas varzybas tera komentaves.
  P.S. tikiuosi, kad L. Donskis sudalyvaus varzybu komentavime. Super buvo!

  Please wait...
 3. taigi | 14 balandžio, 2010 at 11:24

  taigis geriausia viso to pasirinkimo galimybė yra tokia – internetas. kokios nori varžybos, kokia nori kalba, tiesiogiai, su kokiais nori komentatoriais – tik rinkis. o tv ir yra tv… meškonis arba langvinis. ačiū, nereikia.

  Please wait...
 4. Tomas | 14 balandžio, 2010 at 12:44

  Man svarbu, kad paralelines rungtynes rodytų abu kanalai ir galėčiau pasirinkti, kurias žiūrėti, nes su LTV būdavo cirkų. Rodo tiesiogiai Togą, o paraleliai prancūzai prakaituoja, kad išeitų į kitą etapą. Jų vaizdo įrašas – po vidurnakčio…

  Please wait...
 5. Mykolas | 14 balandžio, 2010 at 21:09

  T. Langvinis man patiko teniso mače – panašių emocijų tikiuosi ir futbolo rungtynių metu. 🙂

  Please wait...
 6. VASARA: LNK SPARDYS KAMUOLĮ, O TV3 - ŠOKS - uagadugu - uagadugu

Palikite komentarą