EUROLYGA PER TV6: DŽIAUGSMO NEDAUG

(Koreguota: 2020-01-15)

Viasat praneša, kad Eurolygos Top-16 etape „Žalgirio” rungtynių pakartojimą tą patį vakarą bus galima stebėti per TV6. Tai bus unikali proga pamatyti tai, kas įprastai prieinama tik specializuoto sporto kanalo žiūrovams.

„Eurolygos transliacija per TV6 suteiks galimybę dar daugiau sporto aistruolių geriau susipažinti su kanalo „Viasat Sport Baltic” kokybe ir pasimėgauti aukščiausio lygio krepšiniu, – teigė „Viasat” sporto turinio vadovas Baltijos šalims Karolis Dapkevičius.

Rungtynių kartojimas, be abejo, geriau, nei nieko. Nors sporto mėgėjai puikiai žino, kad žiūrėti rungtynes, kurių rezultatą jau žinai (o šiuo atveju nuo informacijos srauto apsisaugoti bus neįmanoma), yra tas pats, kas srėbti atšalusius barščius. Na, tokius, su riebalų salelėmis.

Rungtynės juk bus rodomos vėlai vakare… O rytoj šiaip ar taip darbo diena.

Darome išvadą, kad ne žiūrovu susirūpinta. Viasat dėl kažkokios priežasties ant kažko reikia uždėti varnelę – matote, Eurolygą transliavome ne tik kabeliu, bet ir atkoduotu analoginiu eteriniu antžeminiu (reiškia, praktiškai visų matomu).

O dėl tos K. Dapkevičiaus minimos unikalios proga pamatyti tai, kas įprastai prieinama tik specializuoto sporto kanalo žiūrovams jau nediskutuosime. Eilinė antis mažiau išprususiems. Daugiau čia.

Labai unikalu. Tikrą Ameriką mums Viasat atveža…

Šokam tautinius zulusų šokius ir dėkojam dievams už lietų.

Susiję rašiniai:

“VIASAT” RODO JAU PENKIAS EUROLYGOS TURO RUNGTYNES. TAČIAU…

EUROLYGA: GRAIKAI TRANSLIUOJA 12 RUNGTYNIŲ, PRANCŪZAI – 10, LIETUVA – 3…

TV3 NERODYS KREPŠINIO EUROLYGOS: GĖDA

Please wait...
Kategorijos:  Kanalai, Rinka
Tags: , ,

Vienas komentaras:

  1. tiu | 19 sausio, 2010 at 23:01

    Viasat- kas JIE?
    Ar ir toliau plėsis ,grobs laidas-(formule 1),
    ar reikia prašytis jų paslaugos?

    Please wait...

Palikite komentarą