LRT: ISTORIJA KARTOJASI

(Koreguota: 2019 7 rugpjūčio)

Nebūdami TV naujienų daidžestu, nesiūlome sužinoti, ką perskaitysite Delfi ir kitur.

Bet padėstysime čia savo mintis. O dėmesio centre vėl ta , dėl kurios užsipuolinėjimų kai kurie nuolatiniai uagadugu skaitytojai man priekaištauja. Visi su šia įstaiga turime vieną mažne prigimtinį ryšį – išlaikome iš savo mokesčių. Todėl turime teisę turėti apie ją nuomonę. Aš taip pat.

Keistas įprotis mokesčiais išlaikomos televizijos vadovybės posėdžius daryti uždarus. Suprasčiau, jei tai būtų sena tradicija. Ne, taip nėra. Tokiais posėdžiai tapo tik prie A. Siaurusevičiaus vadovavimo. Todėl tik jo problema, kad sklinda šitiek kalbų ir apkalbų apie LRT bei jos vadovo specifines manieras vadovauti. Paslaptys traukia dėmesį.

Krizė tikrai stipriai trenkė LRT. Manoma, kad, lyginant su 2008-aisiais, šiais metais LRT disponuos 35 proc. mažiau lėšų. O tai reiškia, kad šitokia pinigų suma būtina sumažinti savo reikmes pinigams.

LRT vadovybė krizę ruošiasi nugalėti baigusi sezoną mėnesiu anksčiau. Dar gruodį ji atsisakė šio kanalo laidų , ir .

Tur būt nedaug kas žino, kad LTV2 laidoms pagaminti išleidžiama žymiai mažiau, nei LTV. Kai kurioms porą kartų, kai kurioms tris, o lyginant su brangiausiais LTV projektais, suskaičiuosime ir 10 kartų skirtumą. Nesunku paskaičiuoti, kiek kultūrinio kanalo LTV2 laidų būtų galima paruošti nuėmus vieną tokią laidą arba kiek būtų galima sutaupyti LRT biudžeto.

Mūsų diletantiškais skaičiavimais, baigusi LTV2 sezoną anksčiau, LRT sutaupys geriausiu atveju apie 15 proc. sutaupytinų lėšų.

O kaip su kitomis?

Panašu, kad LRT tarybos pareiškimas Seimui į tai bando atsakyti. Nesiryždama išspręsti savo problemų pati, LRT sprendimą peradresuoja Seimui. Dabar šis liks kaltas, jei LRT kas nutiks.

Po skydinės nelaimės mums pasirodė panaši į linksmą ir nerūpestingą A. Ilginio laikų LRT, kur viešpatavo draugai ir .

Dabar ji artėja prie V. Žuko LRT, kur visi buvo kalti, išskyrus ją pačią.

Susijęs rašinys:

LRT IR KONSERVATORIAI: BOTAGAS IR PYRAGĖLIS

Please wait...
Kategorijos:  Kanalai, Laidos, Personalijos, Rinka
Tags: , , , , , , , , , ,

Palikite komentarą