LNK IR TV3: REGINIŲ MŪŠIS

(Koreguota: 2019-08-07)

Televizijos ne tik slepia savo naujienas, kaip buvo vakar su Pabusk su TV1, bet ir garsiai apie jas šaukia.

TV3 ir LNK dabar yra žiauriame konfrontaciniame būvyje viena kitos atžvilgiu. Jų reitingai susilyginę, LNK kiek pradeda lenkti TV3, o pastaroji nesiruošia nusileisti.

LNK įtemptai ruošiasi savo pagrindiniam gegužės mėnesio programos akcentui – Gerumo dienai, tradiciškai sutraukiančiam ne tik pinigus ligoniams, bet ir didžiules žiūrovų mases bei reklamos pajamas.

TV3 bando sušvelninti smūgį su neeiliniais premjeriniais reginiais – šį savaitgalį, kovo 1d. transliuosianti „Lietuvos metų moters 2008“ apdovanojimus, kuriuose buriuotoja Gintarė Volungevičiūtė nežinia kodėl persikvalifikuoja į pianistę. Būtent šią keistą metamorfozę TV3 savireklamos pajėgos iškelia, kaip pagrindinį laidos masalą. Štai vedėjų, kuriais, kaip skelbia TV programos, yra ne bet kas, o Marijonas Mikutavičius ir labai sunkiai į televiziją eiti prikalbinamas Rolandas Kazlas, TV3 spaudos pranešimas net nemini. Man taip pat neaišku, kodėl toks renginys rodomas ne kovo aštuntą, t.y. kitą sekmadienį. Gal tai dienai paruošta kita staigmena?

Kitas TV3 programos siurprizas bus Kazimierinių koncertas kovo trečią, kuriuo ši televizija pradeda išskirtinį nuotaikingą vardinių ciklą. Kaip jau anksčiau rašiau, linksmybes krizės metu televizijos laiko savo prioritetu. Dar joms atrodo, kad linksmybės turi būti kuo paprastesnės, suprantamos paprastiems žmonėms, todėl  laidoje matome tokių vedėjų ir dalyvių pavardes, kaip R. Šilanskas, R. Cicinas, J. Zavaliauskas, A. Zizirskienė.

Nerafinuota ir pigu. Neironizuoju.

Please wait...
Kategorijos:  Kanalai, Laidos, Personalijos, Rinka
Tags: , , , , , , , , , , , ,

Palikite komentarą