“LIETUVOS RADIJAS” YRA TANKAS

(Last Updated On: 2019-08-06)

Šitokio pavadinimo nesuprasite, neskaitę ankstesnio šio blogo rašinuko Ar LTV tankas?, todėl suaktyvinau nuorodą.

Taip, tai tikrasis, bet menkai matomas tankas. Jei LRT lyginsime su ledkalniu, tai ta matoma dalis yra LTV, o mažiau rašančiųjų ir kalbančiųjų kedenama, kukli, bet didžioji – LR. Tiesa, su išlyga, kad ledkalniu laikysime auditorijos dėmesį.

Lietuvos radijas, pagal LRTK pateikiamus 2007 metų rezultatus, turi 21.1 proc. visos auditorijos. Artimiausias persekiotojas Lietus su 13.6 proc. beviltiškai atsilikęs (Žinių radijas – 2.1 proc.).

Panašiai, kaip nuo LNK ir TV3 televizinėse platumose atsilikusi LTV.

LTV geriausiu popanoraminiu laiku nuo sekmadienio iki trečiadienio rodomos rimtesnės laidos (nuo ketvirtadienio iki šeštadienio čia transliuojama pramoga) terenka apie 5-7 proc. visų Lietuvos gyventojų. O Lietuvos radijo geriausiu laiku 11:05 val. transliuojama publicistika be vargo puikuojasi keliagubai didesne auditorija.

Suprantamas A. Siaurusevičiaus noras dideliais TV honorarais pamaloninti savo idėjinius bendražygius, Lietuvos televizijos eteryje sąžiningai mušančius įvarčius į vienus vartus. Ko nepasakytum apie minėtos laiko juostos Lietuvos radijo publicistiką.

Bet rezultatas tai menkas…

Ne ten investuojate, kolegos valstybininkai.

Please wait...
Kategorijos:  Kanalai, Laidos, Personalijos, Rinka, Visuomenė
Tags: , , , , , ,

Palikite komentarą