TV3 NEŽUDO MIOS IR KELIA SERIALĄ Į DEVINTĄ VALANDĄ

(Koreguota: 2019-07-24)
Nijolė Pareigytė laidoje "Ūkininkas ieško žmonos"

Nijolė Pareigytė ©

 

Tai, ko gero, įdomiausia  naujiena iš paskelbtų vasaros tinklelio konkretybių. Ledai, matyt, gerai moka.

Tiesa, kanalas išdėlioja visas savo laidas į lentynėles: Pirmoji paskelbs vasarą su sezono naujiena savaitine publicistine laida „Vasara pagal Rūtą“. Šioje laidoje – slapčiausia informacija kaip, už kiek, kur ir ar ilsisi mūsų išrinktieji. Nuo gegužės 31 dienos antradieniais 20.00 val. žiūrovams – vasaros realybės šou „Ūkininkas ieško žmonos“ su Nijole Pareigyte ir aštuoniais antrosios pusės ieškančiais Lietuvos ūkininkais. Nuo birželio 1 dienos trečiadieniais 20.00 val. – „Didieji pokyčiai“ su žaviąja Daiva Anužyte-Kasiulaitiene, Radžio gerbėja Raisa Šarkiene ir kitomis pokyčių išsiilgusiomis šalies moterimis! Beveik dvigubai ilgesnis populiarusis „Nuodėmių dešimtukas“ bus rodomas ketvirtadieniais 20.00 val.

 

Nuo gegužės 30 dienos pirmadieniais–ketvirtadieniais 19.10 val. – populiariausių laidų kartojimai, o 21.00 val. – „Kas nori nužudyti Mią?

Ruošiasi krepšinio karštligei ir pasitelkia Marijų Mikutavičių – nuo birželio 26 dienos sekmadieniais 19.00 val. „Savaitės komentarus“ keis Marijaus Mikutavičiaus vedama „EuroBasket 2011“ apžvalga o nuo rugpjūčio 2 dienos tiesiogiai transliuos net dešimt draugiškų Europos vyrų krepšinio čempionato komandų rungtynių.

Pabaigai mesteli svarbią informaciją programos tinklelio architektams: Europos vyrų krepšinio čempionato oficialus atidarymas drauge su naujojo sezono pristatymu!

Please wait...
Kategorijos:  Kanalai, Laidos, Personalijos
Tags: , , , , , , , , , , ,

2 komentarai:

  1. Artūras | 16 gegužės, 2011 at 18:32

    Naujiena apie TV3: http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/tv3-neetiskomis-praso-skelbti-prodiuseriu-kompanijas-o-ne-televizija-56-151108

    Please wait...
  2. nida | 16 gegužės, 2011 at 18:42

    Grūs lauk švedai Blaževičiūtę.

    Please wait...

Palikite komentarą