TV3: DAR VIENAS SAVADAVIMŲ ŠOU

(Koreguota: 2019 July 2)

TV3 staiga ir netikėtai paskelbė žinią apie naują projektą, kuris vadinsis Pasirink mane. Jį ves TV3 nuolatiniu veidu tapęs Mindaugas Stasiulis. Kanalas naują laidą pristato taip: „Tai dar vienas itin populiarus TV formatas – lengvas ir nuotaikingas studijinis pasimatymų šou, kuriame vienas vyras antrąją pusę rinksis net iš trisdešimties moterų! – praneša „Pasirink mane“ prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas, kuris kuria ir projektą „Ūkininkas ieško žmonos“. – Su Mindaugu drauge dirbome „Lietuvos talentuose“, „Vaikų balso“ rinkimuose – jis tikras profesionalas. Vis dar negalime atsidžiaugti Nijolės Pareigytės startu. Nijolė ir Mindaugas – karščiausi šios vasaros piršliai!“

M. Stasiulis skuba įsijausti į naująją rolę ir jau kviečia visus norinčius dalyvauti „Pasirink mane“ pasimatymuose – užpildyti dalyvio anketą jau galima TV3 interneto svetainėje.

„Panelėms šiame šou dalyvauti verta dėl to, kad be didelės atsakomybės bus galima juokauti vyrų tema. Vaikinams – dėl to, kad galima pasijausti tarsi arabų šeichu. Juk jie dalyvaus pasimatyme su 30 moterų! Smagu bus ir man. Galėsiu būti ir piršliu, ir tuo, kuris kartais nuleidžia ant žemės pernelyg gerai apie save manančius. Žodžiu, „Pasirink mane“ bus ir diskusijų, ir pasimatymų, ir savotiškos loterijos šou.“ – kaip dera tikram piršliui daugžodžiavo M. Stasiulis.

Neturiu ką pridurti. Išskyrus tai, kad, anot patikimų šaltinių, šios laidos gimimą ir tokią skubą nulėmė LNK pasiruošimai rengti panašų projektą.

Aplenkė. Dabar yra labai laimingi.

Please wait...
Share
Kategorijos:  Kanalai, Laidos, Personalijos
Tags: , , , , , ,

Vienas komentaras:

  1. karolina | June 11th, 2011 at 19:39

    man sios 2 laidos patiks

    Please wait...

Palikite komentarą

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD