PER KLAIDĄ IŠLIKĘ: “ŠERMUKŠNĖLĖS” IŠKABA, KURIOS, BERODS, NELIKO

(Koreguota: 2019-07-29)

Tik tie, kurie uagadugu skaito ne pirmus metus, atsimena, jog tarp 1086 paskelbtų įrašų būta ne tik televizijos. Tiesą sakant, anksčiau visai rimtai galvojau, kad tinklaraščiui verta tapti mažųjų architektūros formų, žydrųjų Vilniaus hidrantų, kuriuos talpinau nemažais kiekiais, blogu. Bet jis be mano valios pats susiformatavo į televizinį. Viena užmirštų rubrikų yra ir Per klaidą išlikę. Jai prieš gerus metus buvau nufotografavęs šią iškabą, bet tada taip ir nepatalpinau:

"Šermukšnėlės" iškaba

© uagadugu

 

Talpinu dabar, kadangi, kurį kartą eidamas pro šalį, jos jau neužtikau. Namas kapitaliai remontuojamas, stovi pastoliai, iškabos nėra.

Kaip Jums atrodo, po remonto atsiras, ar ne?

Papildymas (2019.07.29). Po remonto atgal nebuvo pakabinta. Jos likimas – nežinomas.

Please wait...
Skaityk  MEDŽIAI KAŽKOKIE ŠŪDINI..., ARBA TODĖL, KAD BAIGIASI RAIDE L
Kategorijos:  Per klaidą išlikę, Visuomenė
Tags: , , , ,

4 komentarai:

 1. tiesiogiai | 3 balandžio, 2011 at 13:05

  Manau, kad ne. Išliks nebent pas kokį žmogų kuris iškabą pasiims arba atsidurs savartyne.

  Please wait...
 2. Beata Nicholson | 4 balandžio, 2011 at 17:12

  bet tai kiek ilgesio ir liūdesio veide…..graži išbaka vienok

  Please wait...
 3. uagadugu | 4 balandžio, 2011 at 17:27

  O kavinė nebuvo liūdna. Kulinarija nestebino, valgiaraštis toks iš sovietinių laikų – šašlykas, karbonadas, bifšteksas, pikantiškos salotos (sūriukas su majonezu), bet pigus alus ir vynas liejosi upeliais. Gal dvidešimt metų veikė – nuo devyniasdešimtųjų pradžios ar anksčiau iki dar visai neseniai.

  Please wait...
 4. gerulis | 21 balandžio, 2011 at 15:45

  Gerb., uagadugu, skubu pranešti, kad ne tik iškabos, kuri yra meno kūrinys, nėra. Ji niekad ir nebeatsiras, nes nebėra ir PATIES PASTATO!!!!!!!! Pastoliais jį aplipino ne kad restauruotų, o kad NUGRIAUTŲ!!!! O dėl iškabos, duok Dieve, kad išsipildytų komentatoriaus “tiesiogiai” antrojo sakinio pirmoji dalis: “Išliks nebent pas kokį žmogų kuris iškabą pasiims”. Sprendžiant kaip ramiai buvo nugriautas (ir kas išdavė leidimą???!!!) stambių, kokybiškų geltonų plytų sveikas mūrinis daugiabutis, statytas prieš Pirmąjį pasaulinį karą, iškaba jau seniai šiukšlyne!

  Please wait...

Palikite komentarą