NAUJA LAIDA: TV3 ŪKININKAMS “ORGANIZUOS” VIENIŠAS MOTERIS

(Koreguota: 2019-07-29)

TV3 atidenginėja kortas apie savo vasaros arba kito sezono naujas laidas. Kanalas skelbia, kad jau greitai TV3 eteryje – vienas populiariausių pasaulyje projektų „Ūkininkas ieško žmonos“. Milijonus žiūrovų įvairiose šalyse pavergiančiam TV šou reikalingi herojai. Tad jei esate vienišas ūkininkas, nepraleiskite šanso susirasti svajonių moterį.

Trumpas įvadas: Ūkininkas ieško žmonos yra iš tiesų vieno garsesnių pasaulio formatų Farmer Wants a Wife lietuviškas atitikmuo. Tiesa, šios idėjos žydėjimas pasaulyje jau praeityje – laida debiutavo prieš dešimtmetį, dar 2001 metais britų komercinio transliavimo lyderio bangose (nors kruopštesni formatinių idėjų archyvarai yra užfiksavę labai panašų prototipą, šveicarų , rodytą šveicarų visuomeninio SRG SSR bangomis dar 1983 metais…), o po to paplito po pasaulį ir buvo transliuojama televizijų – savo šalių rinkos lyderių – (Vokietija), TV4 (Švedija) ar Nine Network (Australija), pastaraisiais metais pradėjo plisti į Centrinę ir Rytų Europą, o iš Baltijos šalių 2007-aisiais rodyta Estijoje (). Beje, įdomu, kad lietuviškasis TV3 bus, berods, pirmasis Viasat grupės kanalas, kuris ruoš lokalinę Farmer Wants a Wife versiją.

Tokios laidos trumpai ir drūtai vadinamos piršliavimo arba, jei kam pagedusiam bus patogiau, savadavimo šou. TV3 kviečia: projekte dalyvaujantys ūkininkai turės unikalią galimybę susipažinti su įvairiomis ir taip pat vienišomis moterimis, dalyvauti pasimatymuose, o labiausiai patikusias kandidates pasikviesti į savo ūkį. Maža to, projekto rengėjai naujoms poroms dovanos romantiškas keliones į egzotiškus kraštus. O kuris darbuose paskendęs ūkininkas nesvajoja nors trumpam atsikvėpti ir galbūt pirmą kartą išvysti palmes, šiltą jūrą… Ir dar su svajonių moterimi!

Šiaip jau nieko unikalaus – laida parazitaus ant miestietiškų mąstymo klišių – mėšlą kasdien mėžiantis kaimietis tarsi ir turėtų būti sudurtas su karalaitėmis iš miesto – lakuotais nagais ir dirbtinėmis blakstienomis. Klišės neturi pagrindo – šiuolaikinio kaimo mechanizuotas ūkininkaitis mėšlą mato ne taip jau dažnai, būna studijavęs užsienyje, internete naršo su hakerių įgūdžiais, o jo pajamos Europos Sąjungos paramos dėka ir miestiečių lenkia.

Šou gamins daug darbo TV3 eteryje pastaraisiais metais turintis prodiuseris .

Please wait...
Kategorijos:  Kanalai, Laidos, Personalijos, TV istorija
Tags: , , , , , , , , , ,

4 komentarai:

 1. Nerijus | 29 kovo, 2011 at 11:33

  Ir dar viena TV3 naujiena http://pramogos.delfi.lt/eteris/nauja-sou-verslo-dilema-kas-nori-nuzudyti-mia.d?id=43744099

  Speju pries LNK “Jausmu miesta” varzysis:)

  Please wait...
 2. Šypsena | 29 kovo, 2011 at 17:36

  Įtariu, kad moterys bus tikros, o ‘ūkininkai’ bus dirbtiniai, suvaidinti, įsikūrę ne savuose ūkiuose. Tik tokiu atveju bus įmanoma laidą žiūrėti. 🙂 O kas bus moteriai, kuri patikės, kad ūkininkas tikras? 🙂

  Please wait...
 3. ukinikas | 30 kovo, 2011 at 15:10

  Itariu samas ar tv3 kaip ir skaisgirys galejo prasisukti su pinigeliais tarkime is zemes ukio ministerijos ar pan.

  Please wait...
 4. Indrė | 5 balandžio, 2011 at 20:08

  Kokia daina groja,kaip reklamuoja si realybes sou? 🙂

  Please wait...

Palikite komentarą