TV3: AR NEVĖLUOJAMA Į TRAUKINĮ IR ŠIAIS METAIS?

(Koreguota: 2021-04-14)

Tokį pavadinimą parinkti mane paskatino situacijos panašumas.

Skaitę uagadugu prieš metus gal pamena, kad 3 Naujųjų taip pat buvo gerokai išsirovęs į priekį, bet į kiemą atėjus 2010-iesiems, kanalo skaičiai iškart ir radikaliai sumažėjo.

Viena to priežasčių įžvelgiau tame, kad kanalas užmigo ant laurų ir pradėjo savo Chorų karus gerokai vėliau, nei – pastarieji jau buvo parodę geras kelias laidas, kai pirmieji pradėjo ramiai pukšėti ir pratinti Lietuvą prie naujo prekės ženklo. Kitur savaitgalį jau buvo ir visiška prapultis – pamenate tokį ? Tačiau dominavo virš visų – LNK jau vien jų pagalba porą procentukų dienos auditorijos nuo 3 nugremžė.

Lietuvos supermiestas

Lietuvos supermiestas © LNK

Dabar žiūriu programą ir matau visiškai panašią situaciją. LNK jau rytoj pradeda su Žvaigždžių duetais, šiems darydama didžiulę reklamą, o po savaitės jos programoje debiutuos su išties bizantiška prabanga gaminamas . LNK jau išplatino daugybę medžiagos, apiformino ją visokiomis seksualiomis antraštėmis.

3 sklinda žinios, kad finalizuojamos Chorų karų atrankos, Marijonas Mikutavičius prasitaria, kad Tu gali šokti bus atnaujinti, bet gerokai vėliau. Tiesa, eteryje penktadienį jau dirba , bet jis, toks, na… gana lengvasvoris lyginant su mano išvardintomis LNK laidomis.

3 gesina LNK įkarštį Šrekais, susivėlinusiu Lietuvos talentų finalu ar Žmonių apdovanojimų ceremonija.

Bet ar to pakaks? Ar nepasikartos tai, ką stebėjome prieš metus?

Please wait...
Kategorijos:  Kanalai, Laidos, Rinka, TV istorija
Tags: , , , , , , , , , , ,

4 komentarai:

 1. Stebiu | 14 sausio, 2011 at 18:55

  Aš bent kol kas taip manau, kad tiek Lietuvos talentų finalas, tiek Žmogai 2010, tiek Europos čempionato burtų traukimų ceremonija laimės prieš supermiestą sekmadienį. O po to kaip bus sunku pasakyt. Na, o dėl Chorų karų, tai aš irgi nesuprantu tv3 strategijos 🙂

  Please wait...
 2. Nerijus | 15 sausio, 2011 at 17:23

  “Chorų karai” pralaimės, manau, nes vėlai prasidės, bet gali vyresnio amžiaus žmonės pradėti jį žiūrėti, todėl, kad projekte šiemet skambės lietuviškos dainos;)
  O dėl sekmadienių, tai sausio mėnesį TV3 laimės:)

  Please wait...
 3. uagadugu | 15 sausio, 2011 at 19:24

  Dėl Chorų karų ir vyresnio amžiaus žiūrovų tai nelabai sutikčiau. Netikiu, kad trioška gali būti įdomi veteranams.

  Please wait...
 4. dejavu | 17 sausio, 2011 at 09:48

  Pritarčiau uagadugu. Ir šiemetiniai Chorų karų generolai yra kažkokie netargetiniai. Lapatinskas, Augustė, Stano, Beinoriūtė, Čereškevičienė ir t.t. Nei alus, nei likeris…

  Please wait...

Palikite komentarą