NEDAUG TOS “EUROVIZIJOS” PER LTV…

(Koreguota: 2019 28 spalio)

pažėrė konkretesnės informacijos apie tai, ką ji šiais metais darys su . Šiais metais ji jos jau tarsi karštos bulvės delnuose nevartė, kaip buvo prieš metus, kai LTV buvo atsisakiusi Eurovizijos, o po to staiga prie jos sugrįžo.  LTV ryžtingai treptelėjo koja, deklaravo, kad Eurovizijoje dalyvaus ir paskelbė konkursą. Prirašiau ta proga visokių kvailų hipotezių – galite jų pasiskaityti čia. Mano klaida, kad tikėjausi ir prisipažįstu, buvau visiškai naivus, kad televizija darys kokias dešimt laidų – šiaip ar taip reklamos pajamos jai reikalingos ir įsijungs į šeštadienio reitingų kovą su Chorų karais ir Žvaigždžių duetais. Visiems, o ypač uagadugu būtų nuo to tik maloniau.

Nebus taip – LTV rengs tik tris turus ir ketvirtą – finalą. Ši kukli fiesta įvyks vasario mėnesį. Trys atrankinės laidos, kaip ir pastaraisiais metais, bus rodomos šeštadieniais , bet filmuojamos ketvirtadienį – primenu, kad prieš metus LTV užleido savo Didžiąją studiją TV3 televizijos tiesioginiams Chorų karams, o pati pasirinko kuklesnį, pustiesiogį rodymo būdą, kai nufilmuota medžiaga yra apiforminama tiesioginiu žiūrovų balsavimu. Panašu, kad ir šiais metais šeštadienį tiesioginiame eteryje iš LTV Didžiosios studijos pramogų purslais žarstysis TV3, o LTV tuo pat metu rodys įrašą.

LTV, kaip ir prieš metus, bendradarbiaus su ir .

Please wait...
Kategorijos:  Kanalai, Laidos, Personalijos
Tags: , , , , , , ,

9 komentarai:

 1. de facto | 13 sausio, 2011 at 22:18

  Tai kad nelabai yra iš ko daryti tas atrankos laidas. Galėtų neerzinti tų kelių bent jau nejuokingų dalyvių a’la Donatas, Dima ar Ščiogolevaitė. Tiesiog LRT trojka lai nebijo prisiimti atsakomybę ir iš karto įvardina savo kandidatą. Nemažai šalių taip daro. Kam ta konkurso fikcija? Kad būtų kolektyvinė, t.y. niekieno atsakomybė už eilinę nesėkmę?

  Please wait...
 2. uagadugu | 13 sausio, 2011 at 22:56

  Tai nesėkmė bus visais atvejais. Bet juk pinigai uždirbami ne iš rezultato, o iš proceso. Gali ir 70 nevykėlių parodyti – reitingai nuo to bus tik aukštesni.

  Please wait...
 3. de facto | 14 sausio, 2011 at 09:15

  Kodėl su muzika galima krėsti šunybes, o pvz. su sportu-ne? Sukvieskim į Lietuvos krepšinio rinktinės stovyklą 100 kandidatų, iš kurių 90 iš gatvės, ir paklauskim kad ir Kleizos, ar jis atyks varžytis dėl vietos? O dėl TV reitingų: jei norim rodyti nevykėlius, tai rodykim, bet nevadinkim to Eurovizija.

  Please wait...
 4. uagadugu | 14 sausio, 2011 at 09:39

  Nesulygintini dalykai – tokio krepšinio niekas nežiūrės, o 70 nevykėlių – taip. Kaip yra žiūrėję visokias “Muzikos akademijas”. Jei Euroviziją rodytų komercinė televizija, ji iš to padarytų reality šou, suktų pusmetį, mokytų dainuoti, o po to labiausiai nušlifuotą pasiųstų į Euroviziją. Jūs laikote Euroviziją brangakmeniu? Paklauskite “LT United” vyrukų, ką jie apie ją galvoja. Čia kažkokia nacionalinė vertybė- “Eurovizija”. Juokinga.

  Please wait...
 5. Nerijus | 14 sausio, 2011 at 12:03

  Manau, reikia keisti “Eurovizijos” atrankos formatą, padaryti kokias penkias laidas, kuriose dalyvautų nežinomi atlikėjai bei kokias penkias laidas, kuriose dalyvautų žinomi atlikėjai. Gal reiktų, kad kompazitoriai parašytų dainas ir duotų atlikėjams dainuoti:)

  Please wait...
 6. dejavu | 14 sausio, 2011 at 12:24

  Uagadugu, ne apie nacionalines vertybes kalbam. Kaip ir ne apie nebeegzistuojančios ” LT United” vyrukų nuomonę. Jei nuomonė bloga-nereikėjo kišti nosies. Tiesiog šiuo metu tai antra po krepšinio galimybė pareklamuoti Lietuvą. Jeigu neminėsime kvepalų “Lietuvos kvapas” reklamos USA humoro show laidoje.

  Please wait...
 7. uagadugu | 14 sausio, 2011 at 12:47

  Problema, dejavu. Netikiu ir krepšinio galimybėmis kažką pareklamuoti – su krepšiniu Lietuvą papopuliarinsi nebent Serbijoj arba JAV, jei kas iš lietuvių NBA sugebėtų tapti toks populiarus, kaip Novickis, o visur kitur tai, deja, antraeilė sporto šaka. Koks Berankis, laimėjęs prestižinio turnyro finale prieš Federerį ar Nadalį, pareklamuotų Lietuvą labiau, nei mūsų krepšinio rinktinė. Šiaip kritiškai žiūriu į galimybę Lietuvai išsireklamuoti tokiais blizgučiais. Jei dirbtume taip gerai, kaip suomiai ir turėtume Nokia, nereiktų svajoti apie vėjo pilis.

  Please wait...
 8. dejavu | 14 sausio, 2011 at 13:07

  Netikite krepšinio galimybėmis pareklamuoti? Paklauskit tūlo Martyno Starkaus. Kinijoj net žodis Europa mažai ką reiškia, jau nekalbu apie Lietuva, bet užtai pasakai žodį KAZLAUSKAS – ir visi krepšinio gerbėjai tavo draugai. O jų ten ne vienas šimtas…milijonų. Taip kad nereikia tiek pesimizmo. O jeigu mūsų didžiavyriai savo laiku nebūtų išsilakstę po užsienius, o visi vieningai sugulę su šautuvais kaip suomiai pelkėse prieš rusus – turėtume ir savo Nokia. Bet čia ne apie istoriją…

  Please wait...
 9. uagadugu | 14 sausio, 2011 at 13:28

  Dėl istorijos negaliu nesutikti, bet Kazlauskas yra atvejis nors ir labai malonus, bet deja, greičiau išimtis, o ne taisyklė. Tiesą sakant, jei Kinijoje nebūtų Yao, bijau, kad ir apie Kazlauską kažkam kalbėti nebūtų buvę prasmės. Nepaisant to, šlovė lietuviškam krepšiniui, kurį nuoširdžiai gerbiu, myliu ir už kurį sergu.

  Please wait...

Palikite komentarą