RŪTŲ KARAS: LNK RŪTA LAIMI 14 RAUNDĄ IŠ EILĖS

(Last Updated On: 2011-01-25)
RŪTŲ KARAS: LNK RŪTA LAIMI 14 RAUNDĄ IŠ EILĖS

Rūta Mikelkevičiūtė © LNK

Šio tinklaraščio skaitytojai žino apie stiprų rūtomanystės sindromą, kuris nuo šio TV sezono pradžios kankina uagadugu.

Esu išsekęs. Artėja anoreksija. Bet bandau krapštytis iš duobės. Gal todėl uagadugu puslapiuose rūtiškųjų nukrypimų vis mažiau.

Bet apie viską iš eilės. Esu nekaltas, kaip mergelė. Čia LNK ir TV3 išprovokavo liguistą mano būseną. Gal, šiuo atveju, greičiau TV3.

Iš LNK išėjusios Rūtos Janutienės dvi laidas TV3 uždėjo tiesiai ant dviejų Rūtos Mikelkevičiūtės LNK laidų, kurios čia buvo rodomos ir prieš tai. Tiesa, žanriškai ne visai tiksliai – mat, pokalbių laida Kodėl? užmesta ant pageltonavusios publicistikos žurnalo Nuo…Iki…, o privačią Rūtos Janutienės tiesą įrodinėjanti publicistinė Paskutinė instancija ant pokalbių šou Valanda su Rūta.

Iš pradžių buvo visko – kovos virė be jokių pardon, smūgis aštriu kablu griaudavo ant ringo grindų LNK Rūtą, o tada ši gudriu aperkotu į pasmakrę priversdavo raitytis TV3 Rūtą.

Ir taip du kartus per savaitę.

Tačiau nuo gruodžio 6 dienos situacija yra stabili – jau 14 laidų iš eilės LNK Rūta laimi prieš TV3 Rūtą. Rūtai Janutienei nesiseka nei su pokalbiais, apie kurių specifiką rašiau, nei su publicistikos žurnalu. Jaučiasi minties dekoncentracija ir, gal būt, menkesnis komercinės TV specifikos pažinimas.

Šių priekaištų niekaip neadresuotum Rūtai Mikelkevičiūtei. Ši nesiplečia link socialinių temų, bet netgi čia nuklysdama iškrapšto aitresnį, tikslesnį kampą. Tai, beje, išeina iš racionalaus pažinimo rėmų – reiktų šnekėti apie nuojautą, intuiciją, kuriais, be jokios abejonės, yra apdovanota tiek R. Mikelkevičiūtė, tiek jos komanda. Bet tai nėra ir atsitiktinumas – ką rodo ne tik tas 14 laidų pranašumas, bet ir kad rezultatai ženkliai pasitaisė, kai LNK Rūta paliko laidą Kviečiu šokti su kelių valandų per dieną treniruotėmis ir pajungė savo energiją pagrindinei veiklai. Tikslingas darbas atneša rezultatus.

Skaityk  PREKĖS ŽENKLAI TELEVIZIJOJE. UŽ DYKA?

Vakar LNK Rūta eilinį kartą nagrinėjo visuomenei tarsi ir opų klausimą – t.y., kaip žmonės nemoka elgtis su pinigais, bet, antra vertus, vėl rado emociškai kabinantį kampą – žmones, kurie, netikėtai praturtėję, nukentėjo dėl savo patiklumo. Vėl ašaros… O TV3 Rūta pakalbėjo su garsiais žmonėmis, kuriuos į politikos žabangus bando įvilioti visokios partijos ir judėjimai.

Pakalbėjo.

Reitingų rezultatas 16.9: 11.6 LNK Rūtos naudai (duomenys iš TNS).

Mane jau apima ne anoreksija, o tikras sportinis azartas, kada LNK Rūta pralaimės.

Please wait...
Kategorijos:  Kanalai, Laidos, Personalijos
Tags: , , , , , , , , ,

10 komentarai:

 1. Nerijus | 25 sausio, 2011 at 13:41

  mačiau LNK anonsą “Tu gali” tai Šlepiko partnerė bus Inga Norkutė, neblogai, gavo LNK seriale vaidmenį bei vedėjos darbą, tik vėl iki vasaros spėju, kol pradės filmuoti “Moterys meluoja geriau”:)
  Kažkaip keista, kad TV3 nepasiūlo jai vedėjos darbą:)

  O dėl Rūtų, tai manau, kitą sezoną Rūtos Janutienės pokalbių šou gali nelikti:)

  Please wait...
 2. Aurelijus | 25 sausio, 2011 at 13:45

  “minties dekoncentracija ir, gal būt, menkesnis komercinės TV specifikos pažinimas.”

  tiesiog vientisos siužeto linijos konstravimo problemos. per daug šakų. bet gal tai ir yra dekoncentracija.

  Please wait...
 3. uagadugu | 25 sausio, 2011 at 13:50

  Taip, tai yra tai, ką anglosaksai vadina storytelling.

  Please wait...
 4. Fishas | 25 sausio, 2011 at 17:37

  Janutiene labai nesuvaldo savo minios, kuria susikviecia i laida. Ji visada bando radikaliai skirtingus zmones sukviest, kurie labai susipjauna ir tada Ruta pasidaro tik maziukas pestininkas dideliam kare. Cia kalbu apie “Del ko?”
  Paskutine instancija. Kuo ji skiriasi nuo LNK paskutines instancijos. O gi tuo, kad labai jauciasi the touch of Kristupas. Jei anksciau instancija turejo savo laidos veikejus, kurie papasakodavo apie problema, tai dabar problema atrodo atsiranda is kazkur (galima butu galvot, kad Krivickas susapnavo), nezinia is kur. Todel “kaltinamuju” veidai buna uztusuoti, imoniu pavadinimai neskelbiami ir tt. Galbut del to, kad nera isitikine, kad sako tiesa arba kad ne viska pasako. Cia ir yra Krivicko stilius – padaryti sensacija is nieko. Jis juk gyresi, kad tik jis vienas moka padaryti tikrai gera laida.

  Beje, gal kas zinot kodel nuo TV3 Rutos pabego Instancijos zurnaliste Rasa Kalinauskaite?

  Please wait...
 5. uagadugu | 25 sausio, 2011 at 19:07

  O tikrai pabėgo?

  Please wait...
 6. Fishas | 27 sausio, 2011 at 09:44

  Girdejau, kad pabego. Eteryje maciau jau nebeRasa.

  Please wait...
 7. skridus | 21 vasario, 2011 at 16:02

  va truputis bulvaro apie Grinevičiūtę ir jos aplinką:
  http://super.lrytas.lt/-12980477101297414446-krivickas-džiaugiasi-atsikratęs-grinevičiūtės.htm

  Please wait...
 8. s.r. | 24 balandžio, 2011 at 00:44

  Tikriausiai nesi etatinis žurnalo “Panelė” skaitytojas, tad nedidelė citata:
  “Vienas kolega pasakojo, kad konkurentė iš kitos televizijos manęs taip nemėgsta, kad net pasigamino “Vudu” lėlytę su mano veidu ir ją badė…” – Rūta Mikelkevičiūtė

  Please wait...
 9. uagadugu | 24 balandžio, 2011 at 01:04

  Žmonės smaginasi.

  Please wait...
 10. Ruta | 21 sausio, 2012 at 19:20

  Ruta kodel jus griaunate Lietuvos Kriskiconiskas vertybes, jus kazkas nupirko kad jus taip inirtingai ginate iskrypelius ir iskrypeliu santuokas…
  Argi vis dar nesuprantate, kad gyvenimas susimetus yra NUODEME- O NUODEME NESA MIRTI, ar jus to norite Lietuvos seimoms, ir bendram jos gyvenimui?

  Please wait...

Palikite komentarą