PASIKEITIMAI NAUJAISIAIS: LNK

(Koreguota: 2019-10-28)

Tęsiu čia pradėtą naujametinių tinklelio naujienų apžvalgą. kaip ir kol kas neskuba su didžiaisiais savo savaitgalio šou, bet šiokiadieniais permainų esama.

Viena jų – kvaziserialo pasimatymo, mama pabaiga. uagadugu daug apie tai rašė – iš TV3 į LNK perkeltai kasdienei parduotuvių tinklo Iki rinkodaros priemonei, kurios pagrindinė etiketė – , buvo bandyta pritaikyti vaidybinė formulė. Eksperimentas baigėsi žiūrovine nesėkme – nepaisant prodiuserių iš aktyvių pastangų, laidos rodymo metu LNK reitingų kreivės krisdavo į duobę. Laida buvo lėtai sukama link labiau įprasto virtuvinio šou kol galų gale netgi pakeitė pavadinimą ir tapo – vėl su iki viduryje žodžio. Kaip teigia LNK, laidoje dirbs penki virtuvės šefai, tačiau ne kartu, o po vieną – skirtingomis dienomis. Daugiau nelabai yra ką rašyti – kiekvieno virėjo vartojama receptūra ir profilis, be abejo, skirsis, todėl visi žiūrovai ras sau kažką skanaus, o L. Samėnui paliktas penktadienis, kur pastarasis, anot LNK, mokys žiūrovus, kaip pasigaminti įmantresnius, netradicinius patiekalus, kaip suderinti nesuderinamus skonius ir namų sąlygomis pigiai pasigaminti patiekalą, už kurį restorane paklotumėte kelias dešimtis litų.

Į LNK eterį atkeliavusiais Farais LNK bandys pagerinti savo skaičius trečiadieniais po . Tą vakarą LNK atrodys gerokai kriminalizuota – FTB taip pat dažniausiai remiasi kriminaliniais įvykiais.

iš savo įprastinės pozicijos išstumia Žvaigždžių klubą, kuris keliauja į ketvirtadienio 21.10, kur kitur šiokiadieniais rodomas neilgalaikis Pričiupom, panašu, greitai iš eterio dingsiantis ir užleisiantis vietą naujam LNK serialui . Ar su juo kartu dings ir , netrukus pamatysime.

Please wait...
Kategorijos:  Laidos, Personalijos
Tags: , , , , , , , , , , ,

Palikite komentarą