LINAS SAMĖNAS SU “IKI PASIMATYMO, MAMA” GRĮŽTA PRIE ŠAKNŲ IR LIEKA PRIEŠ “ŽINIAS”

(Last Updated On: 2020-07-07)

LNK praneša, kad, cituoju, nuo lapkričio 3 d. serialo „Iki pasimatymo, mama“ herojai taps virtuvės meistro Lino mokiniais ir stos į kulinarinę kovą, o LNK žiūrovai kiekvienoje serijoje išvys ne tik linksmus jų nuotykius, bet ir po naują įdomų virėjo Lino sukurtą receptą.

Linas Samėnas

Iki pasimatymo, mama © LNK

Apie šį kvaziserialą esu nemažai rašęs, būta diskusijų komentaruose. Abejota, ko čia daugiau – produkto įtalpinime (product placement) ar įtalpinimo produkte.

Sofistika visa tai, nes sprendžia žiūrovas. Ir nusprendė jis griežtai – LNK prieš Žinias yra nusviesta žemyn į reitingų duobę – atsiliekama ne tik nuo TV3, bet ir nuo LTV. Todėl, panašu, grįžtama prie patikrintų formulių. Viena iš jų – kasdienis Lino Samėno receptas ir kulinariškai-varžybinis formatas..

Mane ši informacija sudomino dar ir štai dėl ko – serialą „Iki pasimatymo, mama“ žiūrėkite šiokiadieniais 18:25 per LNK.

Tai turėtų reikšti, kad LNK eliminavo laiko poziciją prieš Žinias iš tinklelio pasjanso, kuris neišvengiamai atsitinka dėl naujos laidos 24 valandos atsiradimo eteryje. Kol kas kanalas nėra paskelbęs, kur bus rodoma ši laida, todėl buvo galima galvoti, kad vienas variantų – būtent prieš Žinias. Panašu, kad Iki pinigai yra tikrai nemaži, todėl taikstomasi ir su prastu Iki pasimatymo, mama žiūrimumu.

Aišku ir tai, kad Mano mylimas prieše bus perkeltas į 18 valandą, jei nebus apskritai nukneckintas. “24 valandos” vietoj jo?

Please wait...
Kategorijos:  Kanalai, Laidos, Personalijos
Tags: , , , , , , , ,

5 komentarai:

 1. Nerijus | 1 lapkričio, 2010 at 13:26

  Kažkaip galėjo sugalvoti naujo, pvz Lino Samėno virtuvėje apsilankytų žvaigždė ir pagamintų patiekalą.;) Tikrai LNK žvaigždės pritrauktų daugiau žiūrovų:)
  O kada įdomu “24 valandas” pradės rodyti?

  Please wait...
 2. uagadugu | 1 lapkričio, 2010 at 14:16

  Labai norėtųsi galvoti, kad kitą savaitę – tempia jie tą gumą be galo ir krašto.

  Please wait...
 3. Šiaip | 1 lapkričio, 2010 at 15:13

  Idomu ar keisis TV3 žinios paskirus naują vyr. redaktorių.

  Please wait...
 4. Nerijus | 1 lapkričio, 2010 at 17:51

  žiūrėjau 8 dienos programą, tai dar nėra tos laidos, manau, nuo kokio lapkričio pabaigos pradės rodyti.:)
  O dėl TV3 žinių vadovo, tai gali žmogus sumąstyti panašią laidą ir ji atsirastų eteryje greitai:)

  Please wait...
 5. JUSTINAS MILUŠAUSKAS PAREMS LNK VYTU, PETRU IR STASIU - uagadugu - uagadugu

Palikite komentarą