TV3 KARTOS REITINGŲ NELAIMĘ SU “CHORŲ KARAIS”

(Koreguota: 2020-07-09)

Pastaruoju metu ir LNK, ir suskato skelbti apie naujienas po Naujųjų Metų. LNK, kaip žinia, ruošiasi Supermiesto rinkimams, na, o deklaruoja, kad galingasis milžiniško populiarumo sulaukęs projektas „Chorų karai“ eterį vėl sudrebins po Naujųjų. Septynios garsios Lietuvos žvaigždės grįš į savo gimtuosius miestus ieškoti talentų.

Chorų karai

Chorų karai ©

Esama šitame parašyme šiek tiek šelmystės. Nebuvo jis nei toks galingas, nei milžiniško populiarumo sulaukęs. LNK Žvaigždžių duetai į jį šeštadieniais batus šluostėsi tarsi į skudurą bevertį. Tai nėra uagadugu subjektyvi nuomonė, o reitingų kreivių informacija (duomenys iš TNS).

Tačiau skaitome toliau tekstą: pirmajame projekte labai sėkmingai bendradarbiavome su miestų savivaldybėmis, miestelėnais. Į studiją suvažiuodavo ne tik palaikymo komandos, o ir miestų, miestelių merai, vietinės garsenybės. Vienas pagrindinių antrojo ‚Chorų karų‘ projekto tikslų – dar labiau akcentuoti lietuvybę, skatinti patriotinius jausmus, tad eteryje skambės gražiausios lietuviškos dainos, – tęsia N. Kavaliauskienė. – Tikimės, kad šis projektas žiūrovams ilgainiui taps Lietuvos dainų švente, kurią savaitgaliais jie švęs su visa šeima – palaikys savo miestų komandas, dainuos drauge ir džiaugsis esą lietuviai.

Manau, kad buvo svarbu akcentuoti LNK antriškumą. Tas bendradarbiavimas su miestų savivaldybėmis ir miestelėnais turėtų parodyti, jog LNK Supermiestai nieko naujo nenuveiks – mat, jau pastarąjį sezoną šį dirvoną išvagojo – dainorėliai-žvaigždūnai važinėjo po miestus ir miestelius ir čia būrė vietines patriotines iniciatyvas.

Vis gi nemažas bangeles Supermiestai sukėlė… atskleidinėja savo kortas antrai sezono pusei ir abejoju, ar jos kozirinės.

O sakinys, cituoju, kad šis projektas žiūrovams ilgainiui taps Lietuvos dainų švente, kurią savaitgaliais jie švęs su visa šeima – palaikys savo miestų komandas, dainuos drauge ir džiaugsis esą lietuviai, LNK gretose, įtariu, ne vieną darbuotoją privertė lydytis iš juoko. Šiaip ar taip šitokią funkciją šiuo metu atlieka Lietuvos daina, kuri penktadieniais ir tapo ta nepretenzinga Lietuvos dainų švente, kurią savo tekste mini TV3.

Skaityk  ROMAS MIRONAS: BRAVŪRIŠKAI

O gal TV3 turi klastingų užmačių Chorų karus iškelti iš karštojo šeštadienio į penktadienį ir bandyti perimti čia LNK pastangomis jau sukoncentruotus šlagerinius žiūrovus?

Please wait...
Kategorijos:  Kanalai, Laidos, Rinka, TV istorija
Tags: , , , , , , ,

Vienas komentaras:

  1. “CHORŲ KARAI”: TARP RĖMĖJŲ – IR KAUNO SAVIVALDYBĖ | uagadugu

Palikite komentarą