KREPŠINIS: TV3 DĖL LIETUVOS PASIRYŽUSI MILŽINIŠKIEMS IŠSIŽADĖJIMAMS IR AUKOMS

(Last Updated On: 2010 October 18)

Transliuoti Lietuvos rinktinės varžybas – TV3 yra vienas iš prioritetų, nors ir licencijos mokesčiai bei techninės išlaidos yra milžiniški, ir iš verslo perspektyvos nuostolingi, – sakė TV3 atstovė.

lrytas.lt

Please wait...
Share
Kategorijos:  Krepšinis, Rinka, Sportas
Tags: , , , ,

7 komentarai:

 1. skridus | October 18th, 2010 at 17:39

  ‘iš verslo perspektyvos nuostolingi’
  cha cha
  Nors iš tiesų tai net nejuokinga… Tiesiog normaliam žmogui pritrūksta žodžių kai susiduri su tokiu melu į akis ir veidmainyste!

  Please wait...
 2. uagadugu | October 19th, 2010 at 09:23

  Nesuprantu, kodėl, Skridus, bet paties komentarą tinklaraščio spamguard’as be terlionių kvalifikavo, kaip spamą. Teko iškrapštyti. Gal čia kokia “Viasat” mafija bloge įsiveisė?:)

  Please wait...
 3. spyris | October 19th, 2010 at 13:23

  Ar atkreipėte dėmesį į mažą niuansą TV3 spaudos pranešime? Kalbama apie prioritetą transliuoti Lietuvos rinktinės varžybas. Ne apie viso čempionato, o tik Lietuvos rinktinės varžybų transliacijas. Tai gali reikšti tik viena: net jeigu tas čempionatas ir būtų įtrauktas į reikšmingų įvykių sąrašą, ne Lietuvos rinktinės varžybas Viasat ir toliau linkusi rodyti per mokamus kanalus.

  Please wait...
 4. uagadugu | October 19th, 2010 at 14:41

  Na, daugumai žiūrovų to ir pakaktų. Viena aišku, kad TV3 dėl savo palydovinės platformos interesų perlenkė lazdą su Eurolyga. Pakaktų, kad “Žalgirio” ir “Lietuvos ryto” tiesioginės transliacijos grįžtų į TV3 ar TV6 ir niekas nekeltų triukšmo,

  Please wait...
 5. Šiaip | October 19th, 2010 at 15:49

  Mano naivia nuomone, tai TV3 vadovybė norėtų rodyti Žalgirio ir Ryto kovas Eurolygoje. Rodos buvo rašyta, kad čia buvo MTG valdybos sprendimas perkelti transliacijas į mokamą kanalą. Įdomu ar į TV3 vadovybės nuomonę yra atsižvelgiama, ar ne, bet manau, kad lietuviai neturi jokios įtakos MTG sprendimams. Gal Uagadugu turi šaltinių TV3 ir galėtų pasakyti, ką jie apie visą tai mano?

  Please wait...
 6. Arnas | October 19th, 2010 at 16:38

  Jo jo, TV3 norėtu, kaip tik ne, šiek tiek surenki auditorijos(na tiek to, nemažą), tačiau seniai bebuvo krepšinis surinkęs kokius 16% auditorijos. O tuo metu rodomas purvas, surenka žymiai daugiau, plius reklamos blokai laidas pertraukinėjant tikrai atneša daugiau naudos, nei tos minutinės bei kelia minutinės pertraukėlės rungtynėse

  Please wait...
 7. uagadugu | October 19th, 2010 at 16:46

  Berods, rašiau apie šitą problematiką: https://uagadugu.lt/2009/12/viasat-rodo-jau-penkias-eurolygos-turo-rungtynes-taciau/

  Please wait...

Palikite komentarą

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD