“TV6” IR “TV3” APSIMOKĖJO TRANSLIUOTI JAUNŲJŲ KREPŠININKŲ TRIUMFĄ

(Koreguota: 2020-05-02)

Skaičiai tikrai geri. Štai auditorijos dalis per dvi savaites pakilo nuo 2.2 iki 3.5 procento (duomenys iš Gallup). Tai – beveik pusė BTV renkamo žiūrovų dėmesio.

Atskiros rungtynės pakeldavo 6 žiūrėjimą ir iki 4 procentų reitingo, o, tarkim, penktadienį buvo minučių, kai TV6 pirmavo tarp visų Lietuvos televizijų.

Lietuviams tapus finalininkais, prašmatnųjį žaislą iš savo mažesniojo brolio atėmė TV3. Ir neapsiriko.

Kanalas, transliuodamas krepšinį, o po jo dar ir apdovanojimą, gerokai visus lenkė, rinkdamas vietomis ir 14.5 procento, kas vasarą, sutikite, yra labai daug.

Tiesa, į rungtynių žiūrėjimą iš pradžių neįsijungė daug žiūrovų. Manau, kad TV3 apie programos pakeitimą pranešinėjo bėgančiomis eilutėmis savo eteryje (nors tai tik mano hipotezė, nes iki rungtynių jos nežiūrėjau), tačiau, jei buvo taip, o šventas naivume, negi kanalas tiki, kad jį žiūri visi sporto mėgėjai ir gaudo tas eilutes it dievišką maną? Na, o, tarkim, aš sužinojau, kada kanalas transliuos rungtynes, tik susiradęs jų laiką paskelbtą oficialioje svetainėje. Jokios (absoliučiai jokios!) informacijos į savąją TV3 nebuvo patalpinusi. Žiūrovas turi būti koks telepatas ar ką…

Štai, žvilgtelkite, ką ši svetainė rodė, kai rungtynės buvo beprasidedančios:

"TV6" IR "TV3" APSIMOKĖJO TRANSLIUOTI JAUNŲJŲ KREPŠININKŲ TRIUMFĄ

Slunkiai kažkokie…

Bėgu neatsigręždamas.

Please wait...
Kategorijos:  Kanalai, Keistumai, Krepšinis, Rinka, Sportas
Tags: , , , , , ,

10 komentarai:

 1. Anarchistas | 2 rugpjūčio, 2010 at 18:11

  Kad tiek TV3, tiek TV6 tinklalapiai apgailėtini yra, jokios tvarkos, informacija neatnaujinama, su Lrytu net nepalyginsi.. Galėtų ir susitvarkyti, visgi čia – prestižo reikalas.

  Please wait...
 2. Piktuolis | 2 rugpjūčio, 2010 at 18:22

  Buvo buvo, kaip nebuvo. Tikrai sekmadienio rytą TV3 puslapyje tam jų skyrelyje “šiandien žiūrėkite” skelbėsi, kad 21.15 rodys krepšinį. Tikrai tikrai.

  Please wait...
 3. Majus | 2 rugpjūčio, 2010 at 19:51

  Beje kaip jums komentavimas? Mane tai visai nustebino šitas komentatorius tikrai visai smagiai klausėsi…

  Please wait...
 4. Piktuolis | 2 rugpjūčio, 2010 at 20:19

  O aš tai per apdovanojimus tiesiai į ekraną jo prašiau, kad pailsėtų.

  Please wait...
 5. uagadugu | 2 rugpjūčio, 2010 at 20:49

  Nemačiau, Piktuoli. Žiūrėjau programos puslapį – nebuvo jokių pakeitimų. O po to ir šitas, kurį nufotografavau tiesiai nuo ekrano.

  Please wait...
 6. Piktuolis | 2 rugpjūčio, 2010 at 21:09

  Programos aš nežiūrėjau, o va ten kur sakiau – buvo. Kaip kitaip aš būčiau laiku alų atsišaldės ir TV3 įsijungęs 🙂
  Aišku blogai, kad nepadarė visko iki galo, be to manau, kad apie TOKIUS programos pakeitimus derėtų rašyti didelėm raidėm per visą ekraną, bet sakyti, kad nebuvo absoliučiai jokios informacijos – mažumėlę netikslu.

  Please wait...
 7. uagadugu | 2 rugpjūčio, 2010 at 23:11

  Tikra tiesa… Džiunglių kelius žino nebent čiabuviai…

  Please wait...
 8. arnas | 2 rugpjūčio, 2010 at 23:30

  Apie komentatorius: gaila, bet per visą Lietuvą neturime nė vieno rimto komentatoriaus, ypač kai Kunigėlis “atsistatydino”. Mes krepšinio šalis, o net futbolą komentuoti galinčių yra daugiau…

  Please wait...
 9. eleas | 3 rugpjūčio, 2010 at 19:47

  liuzeriai tv3, as stebejau siemense varzybas bet skambinejo draugai namuose budami ir klausinejo per kuri kanala rodys rungtynes, taip geda tv6 ir tv3.

  Please wait...
 10. tikras lietuvis | 5 rugpjūčio, 2010 at 13:31

  Geriausia buvo kada krepšinį transliuodavo lrt – ir visi pasižiūrėdavo, ir normaliai transliuodavo. Vienžo, visaliaudinė šventė.
  Manau, kad tikslinga būtų grąžinti tą tvarką.
  Kaip tai padaryti? Yra valdžia, tai tegul ir priima nutarimą, kad krepšinis (o dar geriau visos sporto varžybos) būtų be transliuojamos liaudžiai be apribojimų. Kuri tv sumąstys apribojimus, iš tos licenzija transliuoti Lietuvoje turi būti atimama (kodėl, pvz., tų pačių varžybų negalėtų transliuoti ne viena tv?).
  Kaip to pasiekti?
  Reikalaukime valdžios. Yra visokių būdų tikslui pasiekti.

  Please wait...

Palikite komentarą