TV3 IR LNK: DIDYSIS VEIDRODĖJIMAS

(Koreguota: 2010 August 9)
TV3 IR LNK: DIDYSIS VEIDRODĖJIMAS

Mia ir Marijonas Mikutavičius © TV3

TV3 po truputį išslaptina savo sezono tinklelio kontūrus.

Kanalas praneša, kad, cituoju, rugpjūčio 30 dieną prasidės ilgai lauktas TV3 naujas sezonas. Viena jo naujienų taps ryškus muzikinis šou „Muzikos čempionų taurė“, kuriai vadovaus labiausiai Lietuvos žmonėms patinkančias dainas kuriantis Marijus Mikutavičius ir aktyvi TV projektų dalyvė bei vedėja Mia.
Naujos muzikinės laidos dalyvių pasirodymai bus atiduoti į TV3 žiūrovų rankas.
„Muzikos gerbėjai, įdėmiai stebėsiantys populiariausių šalies atlikėjų kovas, balsuodami nustatys, kuris jų yra vertas savo muzikinių trofėjų lentyną papildyti didžiąja ,Muzikos čempionato taure‘. Kiekvienoje laidoje dalyvaus keturios išskirtiniu ir individualiu muzikos stiliumi išryškėjusios Lietuvos muzikos žvaigždės. Jie varžysis šešiuose šou programos turuose, o žiūrovai po kiekvieno jų balsuos už jiems patikusį pasirodymą“, – naują muzikinį šou pristato TV3 „Muzikos čempionų taurės“ prodiuseris Saulius Basijokas
.

Kokia šio pranešimo potekstė ir tikroji žinia? Tai savaitgalio laida, o vienintelis neužimtas šventadienių vakaras yra penktadienio. Penktadienis būtų natūralus dar ir dėl to, kad aukščiau minimo prodiuserio S. Basijoko muzikinės laidos jau kelis metus rodomos būtent čia.

Esminis skirtumas – jei, tarkim, pastarąjį sezoną buvo varžomasi su kito žanro laida – Auksine blykste, tai šį teks konkuruoti su identiško – LNK Lietuvos daina.

Abi laidos – vienokie ar kitokie muzikos konkursai.

Mia ir M. Mikutavičius prieš Marių Jampolski ir Algį Ramanauską.  Įdomi dvikova. TV3 rado pastovesnę vietą M. Mikutavičiui. Nors, norint jau visai veidrodiško efekto, vietoj pastarojo buvo galima įdarbinti kokią merginą. Tada būtų moteriškas vedėjų duetas prieš vyrišką.

Tikslėjant tinklelių rėmams tas veidrodėjimas tampa vis ryškesnis. Penktadieniais abi televizijos dainuos, šeštadienį – šoks, o sekmadieniais rinks talentus.

Galimybė pasireikšti mažesnių kanalų gudrumui.

Please wait...
Kategorijos:  Kanalai, Laidos, Personalijos
Tags: , , , , , , , ,

12 komentarai:

 1. asas | August 9th, 2010 at 12:51

  Iš tikrųjų tai galima nuprotėti nuo to suveidrodėjimo. Kai abi draskosi dėl reitingų mosuodamos vienodais ginklais, labiausiai norisi tiesiog nežiūrėti…

  Please wait...
 2. uagadugu | August 9th, 2010 at 13:07

  Arba perjungti kanalą.

  Please wait...
 3. Šiaip | August 9th, 2010 at 14:28

  Pavyzdžiui, kas šeštadieniais nenorės žiūrėti abiejų šokių projektų, tai per LTV galės žiūrėti Triumfo arka, nes jau pradėjo anonsuoti, kad bus šis projektas. Vis šiokia tokia pasirinkimo alternatyva bus.

  Please wait...
 4. uagadugu | August 9th, 2010 at 14:36

  Tik tiek, kad ta “Triumfo arka” prasidės po poros valandų.

  Please wait...
 5. Hm | August 9th, 2010 at 14:42

  Hm..ar cia taip abi televizijos nepasitiki savo jegomis, kad abi rodys ta pacia programa kitais pavadinimais?
  Kazkaip nesinori tiketi, kad negavo jokiu originaliu ar kitokiu projektu is prodiuseriu. Bet matyt per daug pasitiki konkurento sekme ir viena kitai bando ikasti.
  Nuobodu ir tiek. Tai tik dar labiau paskatins listi i interneta!

  Please wait...
 6. Nerijus | August 9th, 2010 at 15:00

  Hm, naujas TV duetas, nu Mikutavičius geriau, nei E. Kučinskas. Tik įdomu, kokie atlikėjai dalyvaus? Jaučiu tie patys, viename kanale atlikėjai kovos dėl “Lietuvos dainos”, antrame kanale dėl geriausio atlikėjo vardo.
  Įdomu, kokie bus šių projektų reitingai?
  Juk dar yra BTV kanalas su savo filmais, Lietuvos ryto TV:)

  Please wait...
 7. Šiaip | August 9th, 2010 at 15:20

  Ką manote į šitai: http://www.delfi.lt/news/economy/Media/lrta-nesugebedama-konkuruoti-lietuvos-ryto-tv-bando-kelti-samysi-rinkoje.d?id=35282403

  Please wait...
 8. Šiaip | August 9th, 2010 at 15:25

  Prie to paties tik kitu kampu: http://dainius.org/

  Please wait...
 9. Nerijus | August 9th, 2010 at 16:36

  Cha, TV3 prarado dar viena vedeja – Skaiva.:) http://www.zebra.lt/lt/laisvalaikis/tv_naujienos/Lietuvos-dainos-komisijoje-skirtingos-kartos-Skaiva-pries-L-Lapkauskaite-2010-08-09.html

  O, ziuriu Skaivai teks tenkintis komisijos nares vieta, bet nesuprantu, juk ji nera atlikeja, muzikos vadybininke, tai ko komisijoje sedes?

  Please wait...
 10. Nerijus | August 10th, 2010 at 10:36

  O kam LNK šokių projektui “Kviečiu šokti” antras pristatymo vakarėlis? http://www.alfa.lt/straipsnis/10399468/?Sokiu.pristatyme.Radzis.ir.vel.gyresi.busima.pergale=2010-08-09_21-10

  Please wait...
 11. uagadugu | August 10th, 2010 at 10:41

  Tai čia jau gal ir trečias.

  Please wait...
 12. TV3 IR LNK SAVIREKLAMOS KARAS SEZONUI ARTĖJANT | uagadugu

Palikite komentarą

Rodyk
Slėpk

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD