LNK “ŽIBURĖLIS” VĖL NUVEŽĖ KANALĄ Į PERGALĘ

(Last Updated On: 2020-01-07)

LNK garsiai suriko laimėjęs Naujųjų metų sutikimo vakarą: Naujuosius metus žiūrovai tradiciškai sutiko su LNK. „Žydrasis žiburėlis“, LNK naujametė programa, šiemet vykusi „Laisvame ir nepriklausomame kurorte“, preliminariais TNS Gallup Media duomenimis, prie ekranų sutraukė 876 tūkst. žiūrovų (Reach). Laidos reitingas – 12.2 proc.

Ir nepamiršo sumenkinti savo varžovų: TV3 naujametės programos „Naujieji metai tarp senų pažįstamų“ reitingas, preliminariais duomenimis, buvo 7.1 proc., LTV „Triumfo arkos. Konkurso dalyvių naujamečio koncerto“ – 4 proc., BTV „Traviatos“ – 1.3 proc.

LNK su 25.8% auditorijos laimėjo visą gruodžio 31 dieną ir aplenkė TV3 net 7 procentais. Tiesą sakant, tokios baigties uagadugu ir tikėjosi.

Menkai žinomos, dar nedebiutavusių arba trumpai rodytų TV3 serialų žvaigždės jautėsi baugščiai televizijos eteryje ir gerokai nusileido visais gražumais LNK eteryje besirodančiai Zvonkei, kitoms prisirpusioms gražuolėms bei labai sėkmingai televizijos išnaudotam Vyteniui Pauliukaičiui su jo visais antrininkais.

Lietuvai net ir trigubai sumelomanėjus, Triumfo arkos rafinado skanautojų nesusirinks tiek, kiek Žydrojo žiburėlio mažiau išrankių rajūnų.

Nors, lyginant su TV3 pusžaliais kepiniais, Žydrąjį žiburėlį galima laikyti gurmaniško restorano virtuvės šefo patiekalu.

Galima daug ir ilgai diskutuoti apie lietuvišką pramogą, bet Naujųjų metų sutikimo žanre, jei tokį daiktą pavadinsi žanru, LNK Žydrajam žiburėliui Lietuvoje lygių nėra.

Nors kanalas su Žydraisiais žiburėliais, berods, bene visada laimėdavo reitingų mūšius, jie ne visuomet būdavo tobuli. Kartais TV šou žvaigždės nebuvo pajėgios tinkamai įkūnyti scenarijaus sumanymų, kartais sumanymai būdavo ne labiausiai vykę. Šį kartą ingredientai derėjo tarpusavyje.

LNK dar kartą parodė, kad yra humoristinio-vaidybinio-muzikinio žanro lyderė tarp visų lietuviškų televizijų.

Please wait...
Kategorijos:  Kanalai, Laidos, Personalijos, Rinka
Tags: , , , , , ,

7 komentarai:

 1. SR | 5 sausio, 2010 at 20:59

  O kiek % auditorijos ziurejo jutuba? Itarciau, kad jis galejo aplenkti LNK zydruosius ziburiuotojus. O jei rimtai, ar verta mineti ir analizuoti tokia kulturine igriuva kaip LNK ziburelis?

  Please wait...
 2. chamsinas | 5 sausio, 2010 at 21:44

  Niekada nesu žiūrėjęs jokių žiburėlių. Ir ką ten žiūrėti? Niekaip nesuprantu, kodėl, jei per vieną tos pačios televizijos kanalą rodo koncertą, per kitą neparodžius normalaus filmo. Na, kad ir kitus žiūrovus pamalonintų. O tai rodo visokį šlamštą, neįdomias senienas ir tipo komedijas. Taip iš vis žiūrovą praranda. O kažką veikti gi turi, nes kaimynai švenčia 🙂

  Please wait...
 3. sajonara | 5 sausio, 2010 at 22:10

  Papriekabiausiu :)reach pateikimas tai blogo tono zenklas 🙂
  kita vertus to ir reikejo tiketis 🙂 tik kad tokiu skirtumu…

  Please wait...
 4. alius | 5 sausio, 2010 at 22:29

  2 SR: “uagadugu” yra TV blogas ir turi paanalizuoti žiburėlius. YouTube paanalizuoti būtų sudėtinga.

  Please wait...
 5. alius | 5 sausio, 2010 at 22:35

  2 chamsinas: aš žiūriu filmus, bet per palydovą arba DVD. Panašu, kad chamsinų ir uagadugu per mažai, kad telikai pradėtų tokiomis progomis filmus rodyti. Bet nenustebčiau, jei jie klysta.

  Please wait...
 6. Piktuolis | 6 sausio, 2010 at 12:20

  Kamuoja nuojauta, kad nesvarbu kaip besiverstų televizijos per galvas, chamsinui ir ko. visvien neįtiktų – kai kurie žmonės tiesiog negali neniurzgėt.

  Please wait...
 7. chamsinas | 6 sausio, 2010 at 15:30

  Palydovinės ir kabelinės neturiu ir nesirengiu turėti. Tokių kaip aš, kuriems prieinami tik didžiųjų TV kanalai, Lietuvoje ne tiek jau ir mažai. Tad ir iš televizijų norėtųsi daugiau pastangų, nes vis tik mes esame pagrindiniai jų žiūrovai, mokesčių mokėtojai ir be abejo, reklamos vartotojai. Piktuoli, aš neniurzgu, tik apgailestauju, nes tie, kurie būna įsijungę žiburėlius, paprastai jų įdėmiai ir nežiūri. O kad televizijos verstųsi per galvas — nu niekaip nepastebėjau. Kalbėdamas apie kokybę visai nesidedu kokiu nors elitu ir neturiu omeny tokių laidų kaip Pociūnienės ar Sviderskytės ciklai. Tiesiog nelabai malonu, kai žiūrovas laikomas ne šiuolaikiniu žmogumi, o kažkokia primityvia būtybe vos ne iš akmens amžiaus.

  Please wait...

Palikite komentarą