ZITA SARAKIENĖ DAR KARTĄ PASIRAŠĖ SUTARTĮ SU SIC. NA IR KAS?

(Koreguota: 2020-01-07)

Vakar gavome PR-inį grynuolį, kurio fragmentą čia ir pateikiame:

Tarptautinės tyrimų kompanijos valdoma Lietuvos žiniasklaidos auditorijos tyrimų, reklamos ir informacijos monitoringo paslaugų lyderė „SIC Gallup Media“ ir televizija sudarė ilgalaikę bendradarbiavimo sutartį. Tyrėjai televizijai teiks auditorijos tyrimų ir reklamos monitoringo paslaugas.„Su mūsų ilgamečiu partneriu „SIC Gallup Media“ dirbame nuo 2000 metų. Tikiu, kad šis ilgalaikis susitarimas dėl auditorijos tyrimų užtikrins sklandų mūsų bendradarbiavimą ir ateityje“, – sakė LNK generalinė direktorė .„Džiaugiamės pasiektu susitarimu su mūsų klientais, o ilgalaikės sutarties sudarymą vertiname kaip tikėjimo mūsų teikiamomis paslaugomis ženklą. Labai vertinu šį klientų pasitikėjimą ir tikiu, kad savo darbais jį pateisinsime“, – sakė „SIC Gallup Media“ direktorius .

Aukselis, praktiškai. Standartėlis toks.

Kiekvienas spaudos pranešimas neša savo žinią.

Niekaip nepatikėsime, kad ta žinia yra sutarties dėl ilgalaikio bendradarbiavimo pasirašymas. Visos sutartys dėl tęstinių telemetrinių tyrimų yra ilgalaikės. Tyrimai yra brangi investicija, todėl su trumpalaikiais partneriais jiems ne pakeliui. Galimas nebent koks nors bandomasis laikotarpis naujam partneriui. Bet juk su LNK, kaip rašoma pranešime, dirbama jau nuo 2000-ųjų – visi takeliai išvaikščioti, ką jau čia bebandyti… Ar atsitiko kokia nors hiperilgo bendradarbiavimo sutartis, kokios šiol niekuomet nebuvo? Gal dar ir vaisingo…

Prieš kurį laiką rašėme apie išnykimo iš Lietuvos padangės istoriją. Tada išaiškėjo, kad TNS Gallup užsieniniai savininkai likvidavo savo padalinį Lietuvoje, o iš tiesų susikoncentravo ties labiau pelningais telemetriniais tyrimais, kuriais formaliai užsiiminėjo SIC Gallup Media ir todėl tęs savo veiklą po šia vėliava.

Čia buvo atsiradę šiek tiek painiavos, nes nuo TNS Gallup atskilę žmonės sukūrė savo kompaniją, kurios pavadinimas irgi turi SIC abreviatūrą.

Skaityk  HAROLDAS MACKEVIČIUS: KAI "SVOGŪNŲ" JACHTOS VIRSTA PAVĖSINĖMIS

Tyrimų pirkėjai turėjo pajusti šiek tiek abejonių. Šios abejonės vienokia ar kitokia forma buvo pareikštos SIC Gallup Media.

Priėjome prie, panašu, tikrosios pranešimo žinios.

SIC Gallup Media buvo svarbu pareikšti rinkai, kad jie yra gyvybingi ir pajėgūs toliau daryti tyrimus.

Jų PR jiems tikrai nusisekė. Ir akcininkai užsienyje perskaitė. TNS Gallup svetainėje paslaugiai patalpintas vertimas anglų kalba.

Man tik įdomu, kokia iš to nauda LNK? Šioks toks falšiukas juk jaučiamas. Ne vienas komentatorius jį pastebėjo. Kai giriesi, kad eilinį kartą nusipirkai duonos, kaimynas gali pagalvoti, kad tas kepalas yra kažkoks pagerintas.

Kai rašau giriuosi, nieko nepadidinu. Nežinau, kam, apart savo savininkų, pranešimą platino SIC Gallup Media, bet žurnalistams jį, tarsi išskirtinį pasiekimą LNK televizijai, permetė pats LNK.

Please wait...
Kategorijos:  Kanalai, Rinka
Tags: , ,

8 komentarai:

 1. Šiaip | 7 sausio, 2010 at 14:22

  Atsirado Skaisgirio produkcijai konkurencija: http://kauno.diena.lt/naujienos/laisvalaikis/lnk-pristato-nauja-lietuviska-melodrama-mano-mylimas-priese-256972

  Please wait...
 2. Alius | 7 sausio, 2010 at 14:36

  Ačiū, pastebėjau.

  Please wait...
 3. Šiaip | 7 sausio, 2010 at 14:56

  Tik bus idomu pamatyti ant kurio iš Skaisgirio serialų, šis bus užmestas.

  Please wait...
 4. Corot | 7 sausio, 2010 at 15:04

  O gal ant jokio? Savaitgaliais ~14 val., pvz? :))))

  Please wait...
 5. Šiaip | 7 sausio, 2010 at 15:11

  Gal. Nors apie tą laiką berods karaliauja irgi lotynų muilo operos…

  Please wait...
 6. XX | 8 sausio, 2010 at 10:39

  Nes us SIC! su TNS

  Please wait...
 7. Alius | 8 sausio, 2010 at 10:57

  Su “SIC Gallup Media”. Spaudos pranešime rašoma taip.

  Please wait...
 8. justas | 9 sausio, 2010 at 17:56

  stai ir paaiskejo, kodel LNK taip girias pasirasius eiline sutarti su SIC Gallup Media, 2010/01/09 Lietuvos rytas: “Lietuvos ryto” ziniomis, pasirase uz mazesne kaina, nei iki siol buvo moketa uz tyrimus”

  Please wait...

Palikite komentarą