UAGADUGU APKLAUSA DĖL SASHOS SON(G) SĖKMĖS (ARBA NE) “EUROVIZIJOJE 2009”

(Last Updated On: 2019 August 14)

Apklausa baigėsi šįryt. Vakare Sashos Son(g) pasirodymas. Savireklamą Sasha pasidarė didelę. Girdėjau kelių Lietuvos roko dinozaurų iš LT United projekto nepalankius Sashai pasamprotavimus dėl tos dalyvausiu arba ne PR-inės dilemos. Šiokia tokia pavydo gaidelė girdisi. Vidutinio amžiaus krizė?

apklausa

Apklausos tikslas buvo sužinoti, kokias perspektyvas Sashai Son(g) piešia tinklaraščio uagadugu skaitytojai. Kadangi jų struktūra labai nedaug skiriasi nuo vidutinės internetinės, darau išvadą, kad internautų nuomonę ji daugiau ar mažiau atspindi.

Respondentų buvo 171. Daugiausiai iš jų – 32% pasirinko pesimistinį atsakymą – Nepateks į finalą. Tačiau labai nedaug atsiliko optimistai – 29% pasirinkusiųjų atsakymą Užims vietą, kuri leis Lietuvai be atrankos dalyvauti 2010 metų finalo koncerte. Pastarieji visą apklausos laikotarpį įnirtingai rungėsi su optimistais realistais, kurie galvoja, kad  Pusfinalio atranką praeis, bet finale pasirodys nesėkmingai. Pastaroji opcija buvo linkusi laiminėti prieš optimistus ir pralaimėjo tik pastarosiomis dienomis. Darau išvadą, kad šiokią tokią įtaką padarė pirmojo pusfinalio koncerto transliacija ir rezultatai. Po jų atsirado daugiau respondentų, tikinčių Sashos Son(g) sėkmingesniu pasirodymu patekus į finalą. Atsirado ir uraoptimistų, tikinčių Sashos Son(g) patekimu į pirmąjį trejetuką (5%) ar net pergale (6%).

Didesnis ar mažesnis optimizmas vyravo – tokių respondentų buvo 68 procentai.

uagadugu linki Sashai Son(g) kuo didesnės sėkmės!

Please wait...
Share
Kategorijos:  Apklausos, Aplink TV
Tags: , , ,

Palikite komentarą

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD