TV3 – JAUNOMS ŠEIMOMS, O TV6 – ŠĖLIOJANTIEMS INDIVIDAMS

(Koreguota: 2019-08-07)

Viena TV grupė. Dvi televizijos. Du spaudos pranešimai. Intervalas – dvi valandos.

Pirmas kviečia nusišypsoti kartu su „Pavasario spindulėlių“ akcija, kad TV3 žiūrovams ateinančio tikrojo pavasario būtų laukti maloniau, nuotaikingiau ir linksmiau. Ta proga TV3 nesavikritiškai pavadina save žiūrimiausia televizija Lietuvoje, su kuo nebūtume linkę besąlygiškai sutikti.

O Pavasario spindulėlių akcija yra linksmi klipukai, kuriuose vaikai sveikins Lietuvos žmones ne tik prasidėjusio pavasario, bet ir visų kovo mėnesio švenčių proga. TV3 apiformina šią akciją velykiniu vaizdeliu.

TV3 aiškiai sustato savo prioritetus – mes ir toliau išliekame televizija, kuriai labai svarbios jaunos šeimos su vaikais. Nors ir nušvilpė Disnėjaus animaciją.

Po dviejų valandų ateina visiškai priešingo turinio pranešimas iš ten pat. , pasirodo, ieško ypatingojo „Sexteto“ – drąsių, ryškių, iškalbių ir talentingų merginų komandos atstovausiančios bet kur ir bet kada energingam, veržliam, sportiškam ir nuotaikingam TV6 kanalui.

TV6 aiškiai sustato kanalo prioritetus – merginoms turi rūpėti pramogos, įvairūs gyvenimo malonumai ir noras būti pamatytom bei išgirstom, troškimas rizikuoti, patirti naujoves. O akcijos logotipas su X centre nepalieka abejonių, kur, kanalo pageidavimu, merginos turėtų būti drąsiausios.

TV6 neslepia, kad pavasarėjant jai įdomūs jauni seksualūs individai. Tiesa, vyresniems, jau išsidūkusiems, TV stotis irgi turi ką pasiūlyti. , tarkim, pasirūpinti .

Čia maistas nusenusio, pliktelėjusio, prostatos problemų turinčio erotomano vaizduotei. Spėk iš trijų kartų, ką reiškia jaunų TV6 damų nuogi pečiai ir vylingas žvilgsnis?

“Kad tau, senas ištvirkėli, reikia apsilankyti pas urologą” – vožia jis neabejodamas.

Please wait...
Kategorijos:  Kanalai, Laidos
Tags: , , , , ,

3 komentarai:

 1. skirtumas | 30 balandžio, 2011 at 00:11

  Šitą gi dar neseniai visai berods tuo pačiu pavadinimu (“pavasario spindulėliai”) buvo tokios ružavais žiedlapiais aplipdytos užsklandos… Kur gauti internetuose man to daikto skrynšotą a? 🙂 Kažkaip ieškau nes labai reikia 😉

  Please wait...
 2. uagadugu | 30 balandžio, 2011 at 09:43

  Geras. Skirtumai, taigi čia metų senumo įrašas. Malonu. Archives in action, vanasi.

  Please wait...
 3. uagadugu | 30 balandžio, 2011 at 09:49

  Skrynšotą gali nusiimti iš čia: http://www.youtube.com/watch?v=tIpj9_AddmY Tiesa, jis dviejų metų senumo…

  Please wait...

Palikite komentarą