LNK RODO POPULIARIAUSIAS LAIDAS. NA IR KAS?

(Koreguota: 2019 8 rugpjūčio)

kas pora savaičių siunčia savo naujienraštį, kuriame tarp kitko išeksponuoja save geriausiu laiku. Ji nemeluoja, nors pagal analogiją, tarkim, galėtų trimituoti, kad ji irgi žiūrimiausia televizija. Tiesa, iš ryto – nuo 06.00 iki 09.00 val. Jeigu dar aplipintų šią žinią atitinkama, LNK vartojama leksika – lyderė, populiariausia ir t.t., nebūtų sunku ją tokia laikyti.

Šįkart atėjo jau kažkas rimtesnio. LNK jau rašo, kad ji praėjusią savaitę (…) buvo žiūrimiausia televizija Lietuvoje (geriausio laiko nemini). Vėl tiesa. pralenkta skaičiuojant ir visą parą. Nedaug – tik 0.1 procento, bet tai pergalė. LNK nepamiršta šios sau svarbios naujienos palydėti dar ir atskiru spaudos pranešimu.

Šį kartą ne taip, kaip prieš gerą mėnesiuką, neskelbsiu šito pritrenkiančia žinia. Tada ji tikrai buvo svarbi, nes LNK nuvainikavo TV3 pirmą kartą po daugiau nei dviejų metų. Dabar tai atsitinka vidutiniškai kartą per mėnesį. Bet mėnesio lyderiu vis tiek išlieka TV3.

LNK nepamiršta paryškinti savo kozirių, atsiųsdama populiariausių laidų dešimtuką. Anot jo, pirmos aštuonios populiariausios laidos priklauso LNK. Taip, beje, dažnai būna ir tada, kai LNK būna antra.

Taip imi ir pagalvoji, kas komercinei televizijai yra svarbiau – dirbti dėl to, kad galėtum parodyti gražiai subraižytą dešimtuką, ar kad reguliariai laimėtum varžybas dėl svarbiausio total auditorijos skaičiuko?

Dėl jo LNK pasistengė ir parašė atskirą spaudos pranešimą. Todėl darai išvadą, kad antras svarbesnis. O didesnį skaičiuką turi tada, kai gerai dirbi visuose programos segmentuose – ir geriausiu laiku, ir iš ryto, ir vėlai naktį. Taip daug dažniau vyksta TV3 kanale, o ne LNK. Tai atsispindi ir pinigų srautuose, kurie komercinei televizijai – svarbiausi.

Panašu, kad populiariausių laidų puokštei programoje bent jau kol kas retai sekasi užmaskuoti programos tinklelio silpnumą.

Please wait...
Kategorijos:  Kanalai, Laidos, Rinka
Tags: , , , , , ,

2 komentarai:

 1. tralivali | 20 kovo, 2009 at 22:50

  seniai nežiūriu LNK.
  1. geriau 10 kart pažiūrėsiu per LRT šilko kelias ir tas kitas keliones.. nuotykiai + vaizdai. o tik vaizdų pilnos knygos, netas ir t.t.
  2. ieško teisybės, rodos. jos nėra, negi dar nieks nežino?! Garsiai sau pakartokit – NĖRA. tik depresiją varo;
  3. varge tu mano – seniai užp*sę visus;
  4. negaliu žiūrėt į tuos pačius snukius visur; duotų niekur nematytam jaunimui pasireikšt. pvz lrt kažką jaunimui turi. nežiūriu, bet liuks
  5. kaip gyveni? nežiūrėjau ir neįdomu. visi žino kaip gyvenam – xujovai;
  6. nežn kas į ją gali žiūrėt..
  ir t.t..
  dbr randu ką pažiūrėt per lrt, l.ryto tv, tv3, dicovery, explorery, history..

  Please wait...
 2. vibratorius | 16 liepos, 2009 at 14:51

  lnk naujienlaiskiai tai tikrai juokingi visiskai PR, kuris geriausiu atveju suveiktu provincijos gyventojams kurie visam kaime viena tv turi, o ne vilniaus ofisistams..

  Please wait...

Palikite komentarą