LNK IR TV3: GLADIATORIAI GRUMIASI TOLIAU

(Last Updated On: 2019-08-06)

Vakar jau rašiau apie tiesioginį LNK ir TV3 tinklelių susikibimą penktadienio vakarą.

Šį kartą yra proga fiksuoti kitą bandymo perkąsti gerklę atvejį. TV3 tyliai padarė programos pakeitimą nuo vasario 20-21d.d. 15 val. keisdama čia planuotus filmus ir serialus į dviejų valandų trukmės Sveikinimų koncertą.

Tai yra stulbinanti žinia TV3 žiūrovams. Ji žymiai ženklesnė, nei, tarkim, J. Milušausko autoklonas Angelai.

Kodėl taip tvirtinu? Dėl kelių priežasčių. Pirma – TV3 daro tą patį, kuo šios stoties vadovė tik ką kaltino varžovus – t.y. tinklelio idėjų kopijavimu. Ji panašiu laiku, panašioje programos pozicijoje, tik, išplėtusi Sveikinimų koncertą dar ir į šeštadienį, žymiai masyviau ruošiasi rodyti tai, kas ilgus metus buvo pagrindinio konkurento LNK stiprybe valinskiniais laikais.

Čia pravartu paminėti ir BTV, kurios atžvilgiu TV3 tiesiogiai priešpastato savo Sveikinimų koncertus ir, L. Blaževičiūtės žodžiais, ne tik kopijuoja mūsų sukurtus projektus, bet dar ir rodo tuo pačiu metu. Tačiau žinant LNK ir TV3 požiūrį į mažesnes televizijas, kaip į daugių daugiausia įkyrias muses, memanyčiau, kad būtent BTV atžvilgiu esama kokių nors piktų kontraprogramavimo kėslų.

TV3 bando perimti iniciatyvą šeštadieniais-sekmadieniais, kur kraupiai pralaimi LNK. Būtent dėl savaitgalio programos silpnumo TV3 pradeda gauti į kaulus ir suvedinėdama visos savaitės auditorijos balansą.

Tai nekelia nuotaikos naujai iškeptajam TV3 programos direktoriui Jurgiui Jefremovui, kuris bando taisyti padėtį ir dar gerokai iki vakaro, kur kaupiasi pagrindinė žiūrovų masė, sutraukti didesnį, nei LNK auditorijos kiekį.

Pretenziją suprasti galima. Kai Sveikinimų koncertus rodė LNK, TV3 turėjo stipriai paprakaituoti, kad bent prilygtų jiems.

Tačiau yra vienas, bet labai kapitalus minusas. Tai auditorijos struktūra. TV3 labiausiai iš visų kanalų pabrėžia savo jaunatviškumą. Sveikinimų koncertai, deja, daugiausiai prie ekranų pritraukia LTV tipo vyresniojo amžiaus žiūrovus. Nebent kažkas pasikeitė ir TV3 nelaiko to blogiu.

Skaityk  "AUKSINIAI SVOGŪNAI" DEMONSTRUOJA RAUMENIS

Įdomu, kad TV3 bent jau kol kas apie tai garsiai netrimituoja. Skirtingai nuo nekalto Angelų atplasnojimo baltais sparneliais ar subtilios N. Šulijos persidislokavimo istorijos spaudos pranešimo nebuvo. O tai reiškia, kad šio žingsnio kanalas nelaiko labai prestižišku ir vertu savigyros.

O gal tiesiog tinklelio naujove nepasitikima?

Susiję straipsniai:

LNK PRIEŠ TV3: DVI REITINGŲ TIESOS

Please wait...
Kategorijos:  Kanalai, Laidos, Personalijos, Rinka
Tags: , , , , , , , , ,

Palikite komentarą