ŽIŪRIMIAUSIA LIETUVIŠKA TELEVIZIJA INTERNETE, ARBA TIESIOG „CHALTŪRA“

Delfi TV neseniai atsinaujino ne tik vizualiai, bet ir turiniu – jos bangomis mus pasieks šūsnis naujų iniciatyvų – ne tik Edmundo Jakilaičio laidos, bet ir nuo rugpjūčio pirmos dienos kasdieniu šiokiadienių režimu transliuojama Delfi Diena su Arnu Mazėčiu, išeiviu iš LRT Televizijos. Reguliarus transliavimo pobūdis daro užuominą į tikrą televiziją, todėl per savo prabangų, didelės įstrižainės televizorių pabandžiau ją pasižiūrėti. Pats paprasčiausias būdas, kaip žinia, yra aplikacija, kurią jau anksčiau esu įsidiegęs:

Ją įsijungęs ieškau A. Mazėčio. Randu (kairėj viršuj):

Spaudžiu ant jo. Matau:

Sunkiai matosi, tai aprašysiu. Gramatiškai netaisyklingai parašyta Srautas duomenų nėra, o plytoj apačioje gerai. Na, gerai, spaudžiu gerai. Aplikacija gražina į vaizdelį, kur A. Mazėtis yra viršutiniame kampe kairėje. Ok, supratau, kad aplikacija man laidos neparodys ir keliauju į naršyklę televizoriuje. Ten Google pirma eilute išmeta savimi be galo pasitikintį užrašą – Delfi TV– žiūrimiausia lietuviška televizija internete ir jį spaudžiu. Matau:

Šį kartą vaizdas yra judantis – t.y. laidą matau, bet noriu optimaliai išnaudoti televizoriaus įstrižainę ir ieškau vaizdelio dešiniajame apatiniame kampe dažniausiai piešiamo padidinimo simbolio. Deja, jo čia nėra. Bandau desperado režimu spausti tą kampą tiesiog ten, kur tas simbolis turėtų būti, bet, deja, jokios reakcijos – vaizdelio pasididinti neįmanoma.

Belieka jungtis kompiuterį ir laidą žiūrėti jo monitoriuje.

Beje, nesėkmingas bandymas pasižiūrėti Delfi Dieną nėra atsitiktinė techninė klaida. Vakar per Delfi TV rodyto futbolo pasižiūrėti TV ekrane taip ir negalėjau, o šiandien paspaudus įrašą sekėsi šitaip:

Toks nejudantis vaizdelis su besisukančiu rutuliuku ekrano centre stovėjo geras dešimt minučių. Lygiai tas pats vyko visą praėjusį LKL sezoną, kai nebuvo įmanoma žiūrėti krepšinio.

Konstatuoju – Delfi TV, jeigu ir vadintina TV, kuo rimtai abejoju, techniškai tikrai nėra pritaikyta būti ten, kur tradicinė TV gyvena – t.y. televizoriuje. T.y. ji yra nepajėgi konkuruoti su tikromis televizijomis jų teritorijoje.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.2/10 (5 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
ŽIŪRIMIAUSIA LIETUVIŠKA TELEVIZIJA INTERNETE, ARBA TIESIOG "CHALTŪRA", 8.2 out of 10 based on 5 ratings
Kategorijos:  Interneto TV, Laidos
Tags: , ,

Palikite komentarą

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD