TV3 SIŪLO PASIMYLĖTI SU ŠAPRANAUSKU

(Last Updated On: 2019-07-24)
Vytautas Šapranauskas ir Jurijus Smoriginas TV3 laidoje "Šok su manimi"

Šok su manimi © TV3

 

TV3 kitam sezonui užsikoduoja meilės režimu: populiariausias šokių projektas Lietuvoje „Šok su manimi“ rudenį TV3 eteryje pradės jau trečiąjį sezoną. Kodinis projekto naujojo sezono pavadinimas – „Meilė“!

Iš priplėkusio sandėliuko ištraukia sudulkėjusius “trantus” – dviejuose sezonuose ant „Šok su manimi“ parketo jau sukosi tokios Lietuvos garsenybės kaip Inga Valinskienė, Jolanta Uspaskich, Asta Valentaitė, Svetlana Pronina, Ramūnas Rudokas, Vaida Jasaitienė, Žilvinas Šilgalis, Eirida Daukšienė, Eglė Jackaitė, Vidas Blekaitis, Alvydas Duonėla, Gytis Ivanauskas, Gediminas Jaunius, Inga Krukauskienė, Šorena, Marius Kiltinavičius, Justinas Jankevičius, Aistė Paškevičiūtė, Ineta Stasiulytė, Aistis Mickevičius, Donatas Montvydas, Ona Kolobovaitė, Irma Jurgelevičiūtė, Tomas Kairys, Raimondas Rumšas, Ramūnas Matonis, Liudas Mikalauskas, Martynas Malakauskas ir kiti.

Šokių staigmenas laisvų asociacijų principu sukergia su meile ir flashmobais – „naujojo sezono projektas ir jo dalyviai pateiks didelių staigmenų – ne veltui rudeninį „Šok su manimi“ vadiname „meilės“ projektu, – šypsosi projekto vykdomoji prodiuserė Neringa Kavaliauskienė. – Pats projektas, dar iki jo starto TV3 eteryje, apaugs per visą Lietuvą nuvilnysiančiais renginiais – porų prisistatymais, flashmobais, šokiais po atviru dangumi, viešomis žvaigždžių ir jų šokių partnerių repeticijomis. Ir visa tai iš meilės šokiui ir gyvenimui!“

Primena informaciją, kuri savo svoriu vargu ar atperka Andriaus Butkaus perpirkimą, – operaciją, blizgančiai atliktą mirtino konkurento – LNK – jau skelbta, kad trečiajame „Šok su manimi“ sezone ant parketo pasirodys dainininkas Deivis Norvilas. Populiariausiame šokių projekte Lietuvoje jo porininke tapo profesionali šokėja Katerina Voropaj. Pernai kartu su Donatu Montvydu ji laimėjo šiame projekte.

Primena, kad su Vytautu Šapranausku esame sukopuliuoti amžiams – „Šok su manimi“ projektą, kaip ir kasmet, šiemet ves nebeišskiriama eterio pora – TV3 žiūrovų mylimiausiais išrinkti vedėjai Jurgita Jurkutė ir Vytautas Šapranauskas.

Kamasutra.

Please wait...
Kategorijos:  Kanalai, Laidos, Personalijos, TV istorija
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

2 komentarai:

  1. atas | 9 gegužės, 2011 at 00:53

    Panašu, kad kitas lietuviškų TV sezonas dėl vulgaraus supanašėjimo ir naujų idėjų stygiaus (baimės?) patirs visišką fiasko, kas gali tapti tam tikro (labai smagu būtų ištarti-kokybinio) lūžio pradžia. Optimizmo nedaug, bet šiuolaikinės technologijos leidžia rinktis, ko širdis geidžia. Nesunku nuspėti, kad kai ką daug geresnio, nei meilė su diagnozių auka Šapranausku ar palatos be rankenų ekvilibristu Smoryginu. Ateitis parodys.

    Please wait...
  2. Noo | 26 rugsėjo, 2015 at 12:30

    I don’t have a google code aocucnt, so I couldn’t add a commentto LinkIconShim’s project page, but there’s a bug. He’sadding the GUID, name pair backwards to the Approved Shellextension list. (You can correct it by hand.)The reason no one noticed if probably because by default,the policy Only allow approved shell extensions is false,so the white list is not enforced.

    Please wait...

Palikite komentarą