“AUKSINIAI SVOGŪNAI” vs “DVIRAČIO ŽVAIGŽDĖ”: ŽIAURI REITINGŲ TIESA. NEKONDICINIS ŠAPRANAUSKAS PRILYGO LNK TOBULYBĖMS

(Last Updated On: 2019-07-29)

TV3-LNK 14.4:14.0 (duomenys iš TNS – jie apytiksliai, tačiau, patikslinus, turėtų skirtis tik minimaliai).

Abi įteikimų ceremonijas aprašiau tiesioginiu režimu ir savo šviežius įspūdžius paleidau į eterį 40 minučių po jų pabaigos. Ne visiems rašinys patiko – ne vienas buvo pasiilgęs Vytauto Šapranausko kraujo. Tikiuosi, kad daug jo išgėrė portaluose ir dabar jau yra pasisotinę, bei efektyviuoju buleminiu būdu pašalinę kenksmingas išskyras iš savo tauriųjų organizmų. uagadugu yra rimtesnė ir save labiau gerbianti žiniasklaidos priemonė – taip jau atsitiko, kad man atrodė, jog šiuose dviejuose renginiuose buvo daug daugiau įvykių, nei, neaišku, kokios kokybės V. Šapranausko saviraiška, juolab, kad aš, skirtingai nuo daugybės kitų, šalia jo nestovėjau ir girtumo alkotesteriu nematavau. Vienas dalykas buvo atvirai įžeidus – tai bandymai įteigti, jog gavau pakišą iš TV3.

Tai yra bjauri ir su niekuo nesulyginama netiesa, panaši į niekšingą dūrį iš pasalų. Visiems seniai žinoma, kad, šalia blizgančio uagadugu turinio generavimo, aš dar ir miegu su tūla Olberkyte, todėl šiuo melu iš tiesų norėta pasakyti, kad ji man dar ir turėtų mokėti, kaip kokiam Alfonsui. Šiuo griežtai pareiškiu, kad nemoka ji man, nes, nors ir esu gražus be galo, ji vis tiek gražesnė ir mokėti neturi už ką.

(Antra vertus, tai – malonus paįvairinimas daug stipresniems gandams, kad man visų pirma moka LNK. Tiesą sakant, jeigu, anot Jūsų nuomonės, visi taip ir turėtų mokėti eilute sustoję, tai šiam su milžiniška finansine sėkme besiasocijuojančiam reiškiniui visai neprieštaraučiau – aukokit sau į mano sveikatą, bet uagadugu turinys vis tiek liktų, koks ir buvęs).

Skaityk  LNK PRIEŠ TV3: KRAUPIOJI ORNITOLOGIJA - PAPŪGOMIS PRIEŠ ANTIS

Tuo, kad LNK dvikovos nelaimėjo, daug kam bus staigmena. Todėl, kad kanalas pirštinę mesti Auksiniams svogūnams buvo gerai pasiruošęs kaip niekad iki šiol. Jis ambicingai išsinuomavo LTV Didžiąją studiją, buvo viską labai gerai surepetavęs, tarpusavyje derėjo mizanscenos, daug dirbta su koncertiniais numeriais, dainoms parašyti įdomūs tekstai, apsieita be jokių pauzių – plastiškai, labai teisingai išspręstas Sauliaus Poškos personažo integravimas į šou audinį, tobulai suvaldyta visa faktūra – puikus visų elementų suderinimas, sudėjimas į vieną puokštę, kažkas gerai padirbėjo su šou vadyba.

Bet nebuvo taip juokinga, kaip TV3 renginyje. Nors ir matau, kad daug darbo įdėta į tekstus vedėjams, čia šalia jų karts nuo karto pasirodantiems Dviračio šou aktoriams, V. Šapranausko prastai besilankstančio liežuvio unikalus sugebėjimas kiekvienai situacijai kaip mat rasti humoristinį apipavidalinimą vis tiek atrodė linksmiau.

Nors TV3 ir turėjo didelių problemų dėl šou režisūros duobių, kurių daugumos autorius – tas pats V. Šapranauskas. Smulkiau – čia.

Belieka prisijungti prie vienos kažkur nugirstos frazės – trys blaivūs Vilkončiai niekaip neprilygs vienam nusitašiusiam Šaprui.

P.S. Jeigu kuri nors suinteresuota, su humoru susipykusi individualybė nesuprato mano juokų, tai patikslinu, kad su TV3 Viešųjų ryšių vadove Rima Olberkyte-Stankus nemiegu. O kita (ir visų pirma tai, kad R. Olberkytė-Stankus – žavi moteris) yra šventa tiesa.

Please wait...
Kategorijos:  Kanalai, Laidos, Personalijos, Rinka
Tags: , , , , , , ,

29 komentarai:

 1. Stebetoja | 4 balandžio, 2011 at 11:39

  Na reitingai rodo, kad tas penktadienis tikrai pokštų diena buvo!!!

  Please wait...
 2. nida | 4 balandžio, 2011 at 11:44

  kiek supratau iš kraugerių komentatorių, siautėjusių visuose portaluose, nemažai jų stebėjo TV3 dėl smalsumo: ar nulūš tiesioginiame eteryje Šapras, ar ne?

  Please wait...
 3. tijjja | 4 balandžio, 2011 at 11:46

  Sakote: “trys blaivūs Vilkončiai niekaip neprilygs vienam nusitašiusiam Šaprui.”???
  Buvau apie jus kur kas geresnes nuomones. Jei nusitašęs šapras nuo šiol taps renginių vedėjo etalonu- tada velniop šitą alchašų kultūrą.

  Please wait...
 4. uagadugu | 4 balandžio, 2011 at 11:51

  Gerbiamas/a tijjjja – taip pasakė reitingai, o ne aš. Jūsų dėmesiui – reitingai yra žiūrovų kiekis. Jei laida surenka daug reitingo, tai reiškia, kad ją žiūrėjo daug žmonių. Jeigu tie žmonės (ketvirtadalis ar trečdalis visų tuo metu įsijungusiųjų televizorius) žiūrėjo V. Šapranausko benefisą, juos ir kaltinkite.

  Please wait...
 5. Siaip sau | 4 balandžio, 2011 at 11:51

  Aš kažko panašaus ir tikėjaus. Šapras ar blaivas ar girtas ar pachmėlingas vistiek yra talentas, o va Vilkončius yra mandagus ir pan. tačiau visiškai neįdomus. Talentai žmones visada traukė. Atmetus Šaprą (girtą ar negirtą) svogūnai būtų man atrodo pralaimėję…

  Please wait...
 6. vaidas | 4 balandžio, 2011 at 11:53

  Va ir prisipazino uagadugu, kad nupirko ji “trioske”. Daba tai neissisuks. Uzpuls ji varguoliai pinigu kaulydami. O siaip manau, jog jam visos televizijos moka, nes is kur pas ji tiek pinigu, kad visus Lietuvos hidrantus galejo “nutraukti”.

  Please wait...
 7. uagadugu | 4 balandžio, 2011 at 11:57

  Ne visus dar, Vaidai, ne visus. Va, galvoju steigti Lietuvos hidrantų globos organizaciją – tada visus suregistruosim.

  Please wait...
 8. Siaip sau | 4 balandžio, 2011 at 11:57

  Ir dar prie to pačio Šapranaukso būklė penktadienį, turėjo pakelti Chorų karams reitingus sekmadienį? Ar taip nutiko? 🙂

  Please wait...
 9. uagadugu | 4 balandžio, 2011 at 12:04

  Šiaip sau <<<< Įsivedžiau sau geležinę taisyklę neskelbti skaičių komentaruose – tiktai įrašuose. Jei rašysiu apie šį savaitgalį plačiau – apžvelgsiu.

  Please wait...
 10. nida | 4 balandžio, 2011 at 12:13

  tv3 ką tik paskelbė, kad Šapras yra caca lialia

  Please wait...
 11. skridus | 4 balandžio, 2011 at 12:18

  TV3 pozicija:
  http://pramogos.delfi.lt/eteris/tv3-pozicija-vsapranauskas-yra-geriausias-visu-laiku-sou-vedejas.d?id=43977261
  Šapras nekaltas – aplinka (prodiuseriai – TVartas, kurie nesugebėjo išblaivinti Šapro) kalta.

  Please wait...
 12. wazzup | 4 balandžio, 2011 at 12:45

  Na štai ir paaiškėjo visos šios komedijos atpirkimo ožiai. Pasak TV3 pranešimo spaudai, jais tapo “TVartas” už situacijos nesuvaldymą. Kongenialu, Kisa, kaip pasakytų Osia Benderis.

  Please wait...
 13. zmogus | 4 balandžio, 2011 at 12:59

  Šapranauskas ir jumoras jau seniai nebeturi nieko bendro. Net kaimiškos agitbrigados juokingesnės už nuolatinius Šapro nusišnekėjimus ir sapaliones. Kur jūs ten matote jo talentą – niekaip nesuprantu. Talentas jis buvo gal prieš 15 metų, o dabar – eilinis alkašėlis, tokį jumora visi gerai priliuobę skaldo, o Šapras – dar ir blaivas (jei jis toks būna).

  Please wait...
 14. Simas | 4 balandžio, 2011 at 13:12

  sveiki, reitingų pinklių tarzanai 🙂 iš kur jūs tuos vis atnaujinamus reitingus traukiat, aš irgi noriu tiesiogiai užmest akį.. įmanoma? dėkingas.

  Please wait...
 15. uagadugu | 4 balandžio, 2011 at 13:18

  Šaltinis kiekviename įraše nurodomas, Simai.

  Please wait...
 16. vaidas | 4 balandžio, 2011 at 13:13

  Na va zmogus, tiesa is mazosios raides, prakalbo. Sapranausko improvizacija laidos metu yra puiki, o zmogus tegu ziuri “Juokis 2006” (LTV rodo) arba genialia laida “Dzin”. Tiesa si jau seniai mirusi, taciau jei paprasytu gautu irasa, jei kas nors issaugojo.

  Please wait...
 17. Simas | 4 balandžio, 2011 at 13:23

  tai kad TNS tai suprantu, bet patys skaičiai ir detalesni skaičiai kur randasi? Nes tns puslapyje randu tik mėnesinius auditorijos tyrimus..

  Please wait...
 18. uagadugu | 4 balandžio, 2011 at 13:26

  Viešai jų paskelbtų nėra.

  Please wait...
 19. wazzup | 4 balandžio, 2011 at 13:28

  Šiaip tokius operatyvius TNS tyrimų duomenis gauna tik tie, kas juos perka, t.y. transliuotojai, reklamos agentūros etc. Kokiu būdu juos gauna uagadugu? Greičiausiai kas nors draugiškai pasidalina. Priešingu atveju kaina tikrai nemaža. Toks jau TNS verslas.

  Please wait...
 20. Simas | 4 balandžio, 2011 at 13:32

  a, nu aišku 🙂

  Please wait...
 21. Aurelijus | 4 balandžio, 2011 at 14:11

  uagadugu, o palyginti dinamiką – su 2010 m.?

  man kažkaip atrodo, kad pabaigti lygiosiomis yra “servetėlių” pergalė. antrus metus besirodantis ženklas prieš -niolika metų skiepytą.

  Please wait...
 22. uagadugu | 4 balandžio, 2011 at 14:18

  Talpinsiu apie tai atskirą, retrospektyvinį įrašą, Aurelijau, kai nurims visos emocijos. Rytoj gal.

  Please wait...
 23. dede | 4 balandžio, 2011 at 15:10

  viskas cia labai gerai ir teisingai. todel ir renkuosi televizoriuje lietuviiska kanala LTV 🙂

  Please wait...
 24. bach | 4 balandžio, 2011 at 16:53

  kad sapro girtumas suintrigavo nuo pat pradziu tai faktas… ir manau daugelis norejo pamatyti kaip jis uzmigs ar neuzmigs eteryje…. ir nors keletas “bajeriu” tikrai neblogu buvo… bet tiek sauniausios klases lygio blevyzgojimu buvo uzmirsus teksta, kad nors siekt tiek girti tuos svogunus kazkaip neapsivercia liezuvis. o dviracio apdovanojimai tikrai lygyje pdaryti buvo bet aisku vilkonciu su “dirbtina improvizacija” (jei taip galima issireiksti 🙂 tikrai kad GALI lygiuotis i girta (neisblaivinta) sapra 🙂

  Please wait...
 25. Kestutis | 4 balandžio, 2011 at 17:14

  Kurgi LNK laimes, jeigu nuo pat pirmu minuciu parode Uspaskicha, kaip ypatingaji svecia.

  Tiesiog savigarba neleido toliau ziureti – visada Dviratis garsejo kaip nepriklausoma komanda, o dabar tas apsiseilejimas vieno konkretaus politiko atzvilgiu….. 🙁

  Please wait...
 26. Povilas | 4 balandžio, 2011 at 17:53

  Na, jei TV3 tragedija buvo juokinga, tai…

  Dėl humoro jausmo, žinoma, nesiginčijama, ypač su tais, kurie jo neturi.

  Please wait...
 27. žiūrovė A | 4 balandžio, 2011 at 20:56

  Pirmą kartą nuo ,,Auksinių svogūnų” pradžios negalėjau žiūrėti laidos dėl girto Šapranausko. Visus metus laukdavau ,,svogūnų”, šįsyk sulaukusi pasibaisėjau elgesiu eteryje. Pasibaisėjau ir pačiu kanalu- kaip galima leisti girtam rodytis iš ekrano , tai nepagarba tautai, nepagarba garbiems žiūrovams, nepagarba kanalui.
  Laida visiškai buvo sugadinta. Užtat visai kitaip atrodė tuo pačiu metu transliuojama per TV3 ,,Dviračio” laida. Čia , Ačiū Dievui, Girtas Šapras nei vaizdo, nei laidos negadino, nes čia jo iš viso nebuvo. Čia buvo ir jumoras, ir kultūra. Gerai, kai yra graži alternatyva, t.y. priešprieša chamizmui. Manau, kad svogūnų nebežiūrėsiu.

  Please wait...
 28. vaidas | 5 balandžio, 2011 at 08:16

  Jezau svenciausias, kokia nepagarba, koks baisus elgesys. LNK tikrai pagerbe ziurovus parodydami Agurkelio nupirkta sou, o Vilkoncius geras vedejas sokiu ar Eurovizijos konkursui vesti, bet ne ten kur reikia improvizacijos. Simta karta geriau Nekondicinis Sapranauskas nei Kedainiu imperatoriaus nuplikusi seveliura.

  Please wait...
 29. troy | 5 balandžio, 2011 at 10:57

  Na kėdainių agureco čečiotka – čia pritariu Vaidui – dar blogiau nei girtas Šapras.

  Please wait...

Palikite komentarą