ROLANDAS SKAISGIRYS: NAUJAS SERIALAS Į LNK

(Koreguota: 2019-08-20)

savo naują spaudos pranešimą pavadino Naujausią lietuvišką serialą „“ rodys LNK. Tas prasminio kirčio padėjimas ant LNK turėtų reikšti, kad galėjo būti ir ne LNK. Ar kelios televizijos dalyvavo aukcione dėl šio serialo? Panašu, kad taip, o tada daugiausiai turėjo išlošti prodiuseris – .

Kiekvieną dieną rodomos muilo operos, jei nusiseka, yra tikros bombos konkurentų tinkleliams. Ši viena sezono naujiena svarumu ne ką nusileidžia visoms penkioms iki šiol anonsuotoms.

Šio bene visi TV3 ir LNK pastaraisiais metais rodyti vaidybiniai projektai renka daug žiūrovų, prasčiau einasi , o bandymai įbristi į publicistikos dirvonus yra įtartinos kokybės ().

Tačiau tai nekeičia padėties – jo pilna visuose didžiuosiuose kanaluose, jis televizijoje beveik monopolizavęs vaidybinį žanrą, nors kanalai ir bando jam sukurti konkurenciją – štai viena iš dar neskelbtų TV3 naujienų turėtų būti situacinė komedija, kuriai užsakymą gaminti gavo ne Rolandas Skaisgirys.

Na, o Moterų alėjoje bus nemažai inovacijų. Pritrūkus vilnietiškų aktorių serialas kuriamas Kaune, R. Skaisgirys į savo serialų kepyklą įtraukė dar vieną rimtą Lietuvos teatro žmogų, kuriam, nemanau, kad kažkada sapnavosi muilo operų kūrėjo šlovė – aktorių ir režisierių Viktorą Valašiną; na, o viena scenarisčių yra žinoma Žmonių žurnalistė , kurios plunksna turėjo svariai praturtinti audinį Moterų alėjos, kuri, pasak LNK pasakos apie žymų ir populiarų pramogų verslo prodiuserį Miką, kuriam gyvenime sekasi viskas, išskyrus santykius su moterimis. O moterų jį supa išties daug – ir motina, ir sesuo, ir dukra, ir buvusi žmona, ir draugė, ir būrys meilužių…

Atsiras ne vienas save sutapatinantis.

Susijęs rašinys:

KODĖL ROLANDAS SKAISGIRYS?

Please wait...
Kategorijos:  Kanalai, Laidos, Personalijos, Rinka
Tags: , , , , , , , , ,

2 komentarai:

  1. ežiukai | 21 liepos, 2009 at 12:46

    🙂 mačiau kaip filmuoja tą serialą pavasarį. serialų nežiūriu, bet gal šitą ir žiūrėsiu, nes rodys pažįstamas, gimtąsias vietas.

    Please wait...
  2. Tomas | 21 liepos, 2009 at 15:12

    kiek galima?

    Please wait...

Palikite komentarą