RIMA TRIŠKUTĖ: PAŽINTIS SU GRAŽIAUSIU KŪNU

(Koreguota: 2019-08-20)

 

Lietuvos ryto skuba pranešti, kad Gražiausias kūnas planetoje neria į “Kodas N-97”. Realybės šou Kodas N-97 bus rodomas Lietuvos ryto TV, o gražiausias kūnas yra Rima Triškutė.

Kūnas kūnu, nėra puritonai, bet norėtųsi kažkiek ir tos sielos pažinti.

Lietuvos ryto TV skuba mus nuraminti, kad Rima Triškutė ne tik dalyvaus fotosesijose, atrankose ir madų demonstracijose, bet ir kurs savo dienoraštį. jau išduoda šiokią tokią intelektualinę veiklą, todėl sielos virpesius fiksuosime.

Įdomu, kur jie vyks? Ogi Sardinijos saloje: Jau dabar, iš Milano nuvykusi demonstruoti maudymosi kostiumėlių į Sardinijos salą, naudodamasi naujausiu mobiliuoju kompiuteriu „Nokia N97“ Rima Triškutė kuria filmukus ir dienoraščius, kuriuos jau greitai kasdien galės matyti visa Lietuva.

Žiniasklaida jau kuris laikas mus pažindina su didžiojo gražiausių kūnų adoratoriaus pomėgiais. Keistas sutapimas – pasilinksminimams su pusplikėmis ir visai plikomis merginomis Italijos renkasi vilą esančią taip pat Sardinijos saloje.

Po pasilinksminimų merginos gaudavo įvairių dovanų, o tarp jų ir galimybę sudalyvauti S. Berlusconi priklausančių televizijos kanalų laidose. Žinoma, atspėjote, su maudomaisiais kostiumėliais! Gražiausi kūnai turi būti eksponuojami tinkamoje vitrinoje:

Mediaset

© Mediaset

Rimos Triškutės filmai ir dienoraščiai gali būti labai intriguojantys.

Please wait...
Kategorijos:  Kanalai, Laidos, Personalijos
Tags: , , , , , , ,

5 komentarai:

 1. Punktyras | 22 birželio, 2009 at 22:53

  Balsavime apie geriausią įgarsinimą, tikiu, įsivėlė klaida. Vietoje Andriaus Kulikausko parašytas Andrius Kavaliauskas. Todėl balsavau už Kita.:)

  Please wait...
 2. Alius | 22 birželio, 2009 at 23:50

  Na, ne – ne klaida. Andrius Kvaliauskas ne vienus metus garsino filmus BTV ir LTV. Iki tol, kol nenuėjo dirbti į Lietuvos ryto TV reportažų pranešėju.

  Please wait...
 3. Punktyras | 23 birželio, 2009 at 02:07

  Tai būtent jį aš ir turėjau galvoje, jis yra Andrius Kulikauskas.

  Please wait...
 4. Alius | 23 birželio, 2009 at 09:05

  Ne, kolega. Kavaliauskas – http://www.tv24.lt/series/?category=950&series=318_1223838444

  Please wait...
 5. Punktyras | 23 birželio, 2009 at 12:23

  Tenka patikėti. Bet ne visai įsitikinusiam:) Pernelyg daug kartų yra tekę matyti, kai net spausdintas žodis klysta 🙂

  Please wait...

Palikite komentarą