J. SMORIGINAS IR ETERIO TRŪKUMAS

(Last Updated On: 2019-08-07)

Jurijus Smoriginas, Lietuvos žinių paklaustas, kodėl jo nėra eteryje, spalvingai apibūdino šią liūdną situaciją:

Klausiate kodėl? Tai žinau tikrai. Ponui Siaurusevičiui (Audriui Siaurusevičiui – aut.) tapus naujuoju LRT vadovu, labai daug kas pasikeitė. Nebeliko dalies darbuotojų, kai kurių laidų, – pasakoja. – Nesu ir nebuvau niekieno šalininkas, bet labai nesmagu, kad laurus už kai kuriuos projektus, kurie buvo sugalvoti generalinio direktoriaus pareigas einant Kęstučiui Petrauskiui, ponas Siaurusevičius prisiskiria sau. Pavyzdžiui, kad ir ką tik prasidėjusio nacionalinio chorų konkurso “Lietuvos balsai”. Jį sugalvojo ne Siaurusevičiaus “chebra”, kurią jis atsivedė su savimi. Kaip manote, kodėl Lietuvos televizijoje (LTV) nebėra mūsų Rolando (Vilkončiaus – aut.), nors turint tokią lietuvišką išvaizdą ir eleganciją, o svarbiausia, kalbant nepriekaištinga lietuvių kalba, jo vieta – tik čia. Geras klausimas, ar ne? Jis – ne iš tos kompanijos. Va jums ir atsakymas, kodėl tenai nebėra ir manęs.

uagadugu nuomone, kad J. Smorigino nėra eteryje, gali būti kaltas ir pats baletmeisteris, be blizgesio pasirodęs Aistringuose šokiuose, laidoje, kuri visą banką buvo pastačiusi ant jo žaižaruojančios asmenybės. Ir pralošė.

Sunkiai suprantamas ir piktinimasis dėl laurųLietuvos balsus. Anoji administracija už savo darbą gavo algas, jei kažkokius projektus, idėjas paliko, šios dėsningai ir turėjo naujiesiems vadovams atitekti. Jei aš braižau kokį namą architektų biure, bet išeinu iš darbo, prie mano stalo atsisėdęs kitas architektas tą namą už mane braižyti pabaigs. Normalu.

Beje, L. Šeškus kažkur aiškino, kad Lietuvos balsai yra iš užsienio nupirktas formatas. Tai galima galvoti, kad idėjos autoriai sėdi ir švilpauja kažkur Olandijoje, o ne Lietuvoje.

Skaityk  TOMKUS PRIEŠ VAINAUSKĄ: KIEK KAINUOJA NEAPYKANTA?

O maestro nuomonė dėl chebros ir R. Vilkončiaus yra intriguojanti.

Please wait...
Kategorijos:  Kanalai, Laidos, Personalijos
Tags: , , , , , , , , , ,

Palikite komentarą