LNK PAMYLĖS LIETUVĄ MILUŠAUSKU

(Koreguota: 2019-07-24)

LNK skelbia mylinti Lietuvą ir sako, kad, cituoju, netrukus LNK eteryje startuos originalus, naujas ir analogų neturintis realybės šou, tapsiantis esminiu šių dienų nacionaliniu įvykiu.

„Aš myliu Lietuvą“ – tai jauniems, išmintingiems ir neabejojantiems savo meilės Tėvynei tikrumu. Kelionė per visą Lietuvą , jos istoriją ir dabartį . Kelionė įrodanti, jog Tėvynė yra tai, kuo verta didžiuotis.

Na, dėl to originalaus, naujo ir analogų neturinčio uagadugu dar gilinsis. Dažnai būna, kad neturintys analogų Lietuvoje staiga, šast, ir turi analogų kur nors visai netolimuose užsieniuose…

Bet dabar užgniaužę kvapą sekame tolimesnį siužeto atpasakojimą: Trys komandos, 18 jaunų, pašėlusių ir charizmatiškų žmonių, simboliškai paskirstytų į geltoną, žalią ir raudoną komandas, keliaus po šalį, su savimi gabendami švenčiausią simbolį – Lietuvos trispalvę.

Komandos aplankys tiek miestus, tiek mažiausius miestelius ir kaimus. Jų tikslas – suburti kuo daugiau žmonių, sujudinti vietos gyventojų sąmonę, prikelti jų tautiškumo jausmą. Ne vien tik žodžiais, ugningomis prakalbomis ir istorijos faktais, o drąsiais poelgiais, socialinėmis akcijomis pažadinti tikrą pasididžiavimą savo Tėvyne.

Artėjant prie galutinio kelionės taško – pajūrio, kiekvienoje komandoje kaskart liks vis mažiau narių. Kuris turi pasitraukti iš kelionės nepasiekęs tikslo, lems patys komandų nariai. Ir tik vienam iš jų atiteks tai, ką nuo seno Lietuvos valdovai dovanodavo savo kariams – žemės plotą, kaip dėkingumo ženklas už pergales ir ištikimybę Lietuvai.

Na, va… O aš naiviai maniau, kad Lietuvą mylėti galima ir be atlygio – nesitikint to ploto…

Kaip suprantu, – čia vasarinė laida. Jos prodiuseriai yra just. – Kaune bazę turinti prodiuserinė kompanija, kurios savininkas – Justinas Milušauskas. Prieš kurį laiką LNK būtent jo 24 valandose įžvelgė savo šansą išgelbėti priešpraimtaiminę programos zoną, o vėliau ant šios bangos servetėlių eteryje pradėti transliuoti Farai – ilgametė 3 kanalo programos ikona.

Skaityk  "LIETUVOS METŲ MOTERĮ" SU "ŽMONIŲ" APDOVANOJIMAIS LYGINANT

Invazija tęsiasi ir televizija, kurioje vyraujančiu prodiuseriu prieš kurį laiką buvo tapęs Saulius Bartkus, o neseniai daug chaltūros gavo , dabar patiria dar ir Justino Milušausko teleinfekciją.

Please wait...
Kategorijos:  Kanalai, Laidos, Personalijos
Tags: , , , , , , , , , , ,

Vienas komentaras:

  1. Šiaip | 8 balandžio, 2011 at 13:15

    Berods, kažkokia laida buvo pavadinimu Myliu LT. Pavadinimus galėtų sugalvoti originalesnius, nei iš konkurentų kopijuoti ir pritaikyti sau.

    Please wait...

Palikite komentarą