KRETINŲ PRIEGLAUDA “VIASAT SPORT BALTIC” VĖL PARODĖ “KLASĘ”

(Last Updated On: 2019-07-29)

Eurolygos ketvirtfinalis. Įdomiausios rungtynės. Panathinaikos namie kovoja su Barcelona, kuriai pralaimėjimas reiškia tikrą pražūtį – nedalyvavimą finalo ketvertuke, vyksiančiame būtent Barselonoje. Tiesiogiai rodo mielaširdingasis Viasat Sport Baltic.

Lemiamas ketvirtasis kėlinys. 23.15 val., per jo vidurį, tiesiog per pusiaužodį įjungiamas ilgių ilgiausias reklamos blokas, po jo statiška vinjetė. rodanti, kad 23.40 val. bus rodomos kitos Eurolygos rungtynės tarp Montepaschi ir Olympiacos. Pradedamas rodyti tų kitų rungtynių įrašas, krepšininkai tingiai apšyla, neskubėdami mėto į krepšį.

Po penkių minučių, 23.20 val. lygiai taip pat per pusiaužodį grįžtame prie tiesioginės transliacijos. Penkios minutės jau praėjo – juk tiesioginė transliacija, niekas laikrodžio rodyklės atgal neatsuks. Kas yra penkios minutės krepšinyje, gal žino ne tik krepšinio mėgėjai…

Bet, įtariu, nežino koks nors Rygoje sėdintis ledo ritulio latvis, o jeigu dar kokso prisiuostęs – tai jau visai su laiko pojūčiu ir taisyklingu klavišų spaudžiojimu susipykęs.

Jau esu klausęs, kam daužyti snukį, ponia Vilma? Galiu paklausti dar kartą, nesunku.

Please wait...
Kategorijos:  Krepšinis, Sportas
Tags: , , , , , ,

5 komentarai:

 1. varpininkas | 1 balandžio, 2011 at 08:20

  Profai. Ir už tai ima pinigus

  Please wait...
 2. regis | 1 balandžio, 2011 at 08:29

  visas VIASAT – kretinu ir sukciu prieglauda. Su savo sutartimis dursto eilinius zmones ir lupa pinigus uz nutrauktos paslaugos ir po pasibaigusios sutarties “teikima”. Kaip jiems dar leidzia isvis daryt versla LT?

  Please wait...
 3. Fishas | 1 balandžio, 2011 at 09:46

  Koks smagiai neapykantos persmelktas straipsnis 🙂

  Please wait...
 4. nida | 1 balandžio, 2011 at 09:56

  ne Rygoj daužyti, čia pat Karoliui Dapkevičiui

  Please wait...
 5. tim | 1 balandžio, 2011 at 13:15

  Kaip ant lapo buvo parasyta, taip mechaniskai ir “pratransliavo”, jie gi kai dirba tai dirba, teliko neziuri 🙂

  Please wait...

Palikite komentarą