REITINGŲ NAŠLAIČIAI “ATEITIES LYDERIAI” TOLIAU MAŽINA LTV ŽIŪRĖJIMĄ

(Last Updated On: 2011-02-04)
REITINGŲ NAŠLAIČIAI "ATEITIES LYDERIAI" TOLIAU MAŽINA LTV ŽIŪRĖJIMĄ

Ateities lyderiai © LRT

Jau rašiau apie LTV intelektinio žaidimo Ateities lyderiai perkėlimą iš Lietuvos televizijos tinkleliui prestižinės popanoraminės pozicijos į mažiau gerbiamą po laidos Šiandien.

Vakar čia jis ir buvo parodytas.

Anksčiau po Šiandien vykdavo Komisaro Rekso benefisas bei Gamtos patrulių publicizuoto realybės šou šėlsmas.

Paskutinį kartą jie tinklelyje čia buvo sausio 20 dieną ir kartu sumetė 3.6 procento reitingo (vidurkis) (duomenys iš TNS).

Vakarykščių Ateities lyderių rezultatas – 2.1… Pasodinęs ketvirtadienio vakarą po Panoramos, reitingų nevykėlis ėmėsi dar ir kito uždavinio – kad žiūrovai pamirštų apie LTV dar ir po Šiandien.

Visai sėkmingai einasi…

Beje, po Panoramos į LTV tinklelį grąžintos nemariosios programos skylių kaišiotojos, nostalginės estrados propaguotojos Mūsų dienos – kaip šventė.

Ši laida per penkis sezono mėnesius spėjo padaryti keturis šuoliukus – pradžioje buvo rodyta būtent čia, kur ir dabar; po to permesta ten, kur dabar Ateities lyderiai; dar vėliau buvo apskritai iš tinklelio ištrenkta; o dabar grąžinta ten, kur ir buvo rugsėjį.

Akrobatinio  sporto įnirtingasis  kultyvavimas LTV programoje.

Please wait...
Kategorijos:  Laidos
Tags: , , , , , , ,

11 komentarai:

 1. troy | 4 vasario, 2011 at 16:15

  Iš kur Afrikoje tokia neapykanta inelektualioms laidoms?

  Please wait...
 2. Senolis | 4 vasario, 2011 at 16:40

  Laidas galima vertinti tik pagal reitingus. Ir ta6kas. Visi kiti vertinimai – tik subjektyvi nuomonė. Taip vertinant ir susižaloti galima…

  Please wait...
 3. uagadugu | 4 vasario, 2011 at 16:40

  Troy, jei ” Ateities lyderiai” būtų žiūrėjimo lyderiai, rašyčiau ne “našlaičiai”, o “milžinai”. Dabar negaliu.

  Please wait...
 4. neformatas | 4 vasario, 2011 at 16:49

  Troy, atidziau stebek gyvenima. Intelektualios laidos “Tukstantmecio vaikai” uagadugu nekritikuoja. Bo ji ir geriau ziurima, ir geriau sukalta. O “lyderiai” yra Seskaus “greitukas” pinigeliams pasiimti.

  Please wait...
 5. smalsu | 4 vasario, 2011 at 17:15

  Šiaip jau šių dienų lietuviams vien pavadinimas “Ateities lyderiai” greičiausiai kelia alergiją. Jiems jau iki kaklo gana šiandienos lyderių…

  Please wait...
 6. m. | 4 vasario, 2011 at 20:30

  vakar prisiverčiau pirmą kartą pasižiūrėti šią laidą (turėjau laisva dieną, tai mačiau didžiąją dalį laidos). Šiaip jau įtariai žvelgiu į bumblausko teorijas, bet ši laida, mano supratimu, turi ir PLIUSŲ. O konkrečiai tokių:
  1. šiaulių universiteto komanda gavo nuo sveikatos mokslų universiteto komandos beveik sausai (10 – 2), ir tai leidžia viešai priminti, kad ne kiekvienas universitetas surenka geriausius i savo komandą (verčiau jau šiauliškiai būtų balsu nesitarę ir savo Entelekto nedemonstravę…)
  2. šios laidos pliusas yra tai, jog labai gražiai matėsi, kad šiaulių universitetas neturi ką apie save pasakyti – visas reportažas apie šiaulių universitetą buvo skirtas rėmėjų (įtariu, kad rėmėjų) reklamai – vietiniam bankui, pečių gamybai ir viskam išskyrus patį universitetą (mėgstu, kai žaidžiama atviromis kortomis).
  3. iš šios laidos klausimų puikiai matosi, kad mūsuose itin vertinamas sklandus žinių pakartojimas (iškalimo menas).

  daugiau neturiu ko pridurti. ačiū, rasiu kaip prasmingiau praleisti laiką (nors ir prie televizoriaus… :))

  Please wait...
 7. uagadugu | 4 vasario, 2011 at 20:42

  Ačiū už turiningą perpasakojimą. Ta dalis apie rėmėjų reklamą patvirtina diskusijoje prie šio rašinio https://uagadugu.lt/2011/01/ateities-lyderiai-neteisetos-reklamos-tvanas-per-ltv/ minimą informaciją.

  Please wait...
 8. Šiaip | 6 vasario, 2011 at 12:53

  Straipsnis apie TV kritikos nebuvimą: http://www.respublika.lt/lt/naujienos/pramogos/kinas_muzika_tv/tv_kritika_be_kritiku/

  Please wait...
 9. korta | 7 vasario, 2011 at 00:02

  Kažkas atsitiko Bumblauskui. Nesuprantu, ar visai metė gerti, ar atvirkščiai. Čia tik psichiatrai galėtų atsakyti. Visiškai neadekvatus veikėjas. Kažkoks nenuoseklumas, nuotaikų kaita, blaivaus Erlicko lygio bajeriai. Žiūrisi apgailėtinai.

  Please wait...
 10. uagadugu | 7 vasario, 2011 at 00:26

  Va va – adekvatumo dimensija čia vietoj paminėta. Kai akademinis sluoksnis patenka į televizinį tarpusluoksnį, atsitinka visokios velniavos.

  Please wait...
 11. “ATEITIES LYDERIAI”: INFORMACIJA AR REKLAMA? | uagadugu

Palikite komentarą