TV REITINGAI: KAIP LIETUVA ŽIŪRĖJO RINKIMUS PER TV

(Koreguota: 2019 15 rugpjūčio)

ištransliavo spaudos pranešimą iškalbingu pavadinimu Populiariausia rinkimų rezultatų laida – per LNK. Populiariausios laidos nežiūrėjau, nes rinkimų ten neįžvelgiau.

Rinkimų intarpai LNK netrukdė rodyti popso, o sekti Živilės Vaškytės ar Kristupo Baublio minties viražus tokį vakarą nekilo noras. Pagal ruoštus duomenis LNK rinkosi 11 procentų žiūrovų.

Šiai gėdingai pralaimėjo , pradėjusi laidą valandą vėliau, matyt, tikėdama, kad ant anksčiau rodyto Šuriko it ant oro pagalvės jų raketa nuliuoksės priekin.  Nenuliuoksėjo. Žiūrovai jau buvo negrįžtamai prarasti – jų lygiai dvigubai mažiau, nei LNK – 5.5%.

Tikrų rinkimų laidų segmente laimėjo . Atvirai nuobodų Ritos Miliūtės gaminį žiūrėjo 5 proc. Jau rašiau apie nusivylimą tuo, ką parodė. Jos auditorijos dalis – 5%. Iš tokiomis progomis logiška laukti 8-12%.

surinko mažiau auditorijos, nei buvo verta. Šios televizijos rinkimų laidą vertinu aukščiausiai, bet nedaug kam tos kokybės reikėjo – 3.3%. Deja, bendras kanalo žiūrimumas yra labai svarbus faktorius. Kai žiūrovai užmiršta kelią į tavo eterį kasdien, sunku norėti, kad jie įsijungtų kanalą specialiomis progomis.

Dar aštriau tai junta . Kad ir kaip stengtasi, ją rinkosi tik 1.6%.

Susiję rašiniai:

FIKSAVOME: 320 MINUČIŲ RINKIMŲ PER TELEVIZIJAS

Please wait...
Kategorijos:  Kanalai, Laidos, Personalijos, Rinka
Tags: , , , , , , , , ,

3 komentarai:

 1. bobute | 18 gegužės, 2009 at 17:12

  Ech, tikrai labai liūda, bet LNK žino, ko nori tauta – pramogu ir zaidimu net per rimtus prezidento rinkimus… Tikėtina, kad kitą kartą per rinkimus ir daugiau televizijų nubėgs paskui reitingus būtent tokiu keliu.

  Please wait...
 2. xerksas | 19 gegužės, 2009 at 01:16

  Yep – BeTyVas tokiais atvejais buvo ir yra neįvertinta kokybė. Pamenu, kaip kartą jie ėmė ir pavarė laidą Kovo 11-osios proga. Pagal kokybę – totalus owerkill, bet kas tai matė? :o(

  Please wait...
 3. vilnis | 19 gegužės, 2009 at 08:56

  O aš mažai žiūriu televizijas, bet jau žinau, kad per rinkimus verta žiūrėti BTV kanalą. Tikrai ten buvo įdomi kompanija, o trumpai persijungdama į Miliūtę galėjau tik dar geriau įvertinti BTV laidos kokybę. LNK ir TV3 net nebandžiau.

  Please wait...

Palikite komentarą