PAVASARIO GALVASOPIAI DĖL LNK TINKLELIO

(Last Updated On: 2019-07-08)

Kaip Jūs jau porą metų žinote, uagadugu visomis savo labai kukliomis žurnalistinėmis išgalėmis bando būti televizinių įvykių sūkuryje ir informuoti jau visai nekuklų savo reguliarių skaitytojų ratą apie menkiausius televizijų purptelėjimus, bei iš to daryti be galo toliaregiškas išvadas.

Todėl vakar, gavęs LNK pranešimą spaudai, kurio pirmas sakinys buvo po didžiųjų pavasario švenčių LNK televizija atnaujina savo programą, Jūsų ištikimas tarnas iškart sumetė, kad LNK po Šv. Velykų keičia programą. Nes juk taip buvo parašyta.

Anot LNK teksto, vienas iš prieš geriausią laiko zoną rodomų serialų yra sudvigubinamas, “Susitikime virtuvėje” išleidžiamas atostogų, o Pavogta laimė perkeliama į vėlyvesnę poziciją. Todėl vožtelėjau tekstą, kuriame dariau pagrįstą prielaidą, jog to serialo sudvigubinimas atsitinka ne tik Susitikime virtuvėj laidos, bet ir Jausmų miesto nusibaigimo sąskaita (kas yra daug įdomesnė žinia, nei kažkoks meksikietiško muilo pastorėjimas perpus). Taip pat pastebėjau, jog ir Pavogtos laimės nukėlimas į vėlyvesnę poziciją gali atsitikti dėl rimtesnių priežasčių, nei pasikeitę žiūrovų įpročiai pavasarį.

Dabar mano gautoje neoficialiai oficialioje LNK kitos savaitės programoje (neoficiali todėl, kad aš jos pats negavau oficialiai – t.y. LNK jos man neatsiuntė – esu jau kartą rašęs, kad uagadugu programą gauna pats paskutinis iš visų jas gaunančių – t.y. trečiadienį iš ryto, kai yra klientų, jos išsiprašančių dar pirmadienį, be to, ji iki šiol nėra paskelbta LNK tinklalapyje; o oficiali todėl, kad ją gavo visai nemažas būrys oficialesnės, nei uagadugu žiniasklaidos atstovų) tų anonsuotų permainų nėra.

Galėčiau galvoti, jog pranešimas spaudai buvo LNK antis, kuri turėjo paskatinti TV3 daryti savo keitimus. Kai LNK jų taip ir nepadarė…

Skaityk  RYŽTAS: "PAVOGTA LAIMĖ" BLOKUOS MIĄ ILGIAU

O gal LNK tuos pakeitimus darys tiesiog vėliau? Ir padarys juos jau pamačiusi, kaip dirba atnaujintas TV3 tinklelis?…

Neaiškūs manevrai…

Please wait...
Kategorijos:  Kanalai, Keistumai, Laidos, Rinka
Tags: , , , ,

Vienas komentaras:

  1. Corot | 20 balandžio, 2011 at 00:10

    Nu jo. Anties variantas būtu stipru… lyg ir nenaudoja tokių metodikų LNK promo skyrius. Nors ką dabar jau ir begali žinot. Liūdniausia būtų, jei pasitvirtins jūsų svarstynmai, kad LNK iš paskos TV3-ims sudėlios savo programą identiškai kaip kalvrijos.

    Please wait...

Palikite komentarą