NAUJIENA: LIGITA JUKNEVIČIŪTĖ ATVIRAI BENDRAUS SU ŽVAIGŽDE

(Koreguota: 2020 10 gegužės)

paskelbė žinią, kurios neprilyginčiau atominės bombos sprogimui.

Bet dujų debesėlis iš kapo pakilo.

Štai toks:  nuo naujojo sezono Baltijos televizija žiūrovus pradžiugins nauja kasdiene pokalbių laida „“. Prieš 5 metus BTV buvo sėkmingai rodoma garsių žmonių portretų laida „“. Laidos redaktorė kalbino ne tik žinomus Lietuvos žmones, bet ir užsienio garsenybes – skandalingąjį politiką Vladimirą Žirinovskį, baleriną Anastasiją Voločkovą, dainininkę Valeriją, aktorę Svetlaną Svetličnąją – fatališkąją blondinę iš kultinio filmo „Briliantinė ranka“. Dabar taps kasdieninės pokalbių laidos vedėja.
Intensyviai naujos laidos filmavimams besiruošianti žurnalistė sako: „Džiaugiuosi sugrįžusi į Baltijos televiziją. Bet kuris žurnalistas pasakys, kad maloniausia ir įdomiausia mūsų darbo dalis yra pats interviu. Taigi, darysiu tai, ką geriausiai moku ir mėgstu – kalbėsiuosi su įdomiais žmonėmis. Kiekvieną dieną jaukiame sodelyje vyks pokalbiai su žinomais aktoriais, dainininkais, politikais, sportininkais, rašytojais ar verslininkais. Tikrai niekas nevers laidos svečių demonstruoti apatinių – tiesiog mėgausimės bendravimu ir galimybe atitrūkus nuo beprotiško tempo ramiai pasikalbėti. Kadangi pažįstu ir esu kalbinusi gal pusę Lietuvos, žinau, kad dauguma laidos svečių ateis į studiją ramūs, atsipalaidavę ir nevengs pašmaikštauti. Laidoje bus ne tik atvirų pokalbių, bet ir naudingų patarimų, muzikos, siurprizų ir, ką čia slėpti, jaukaus moteriško liežuvavimo.

BTV, kaip, beje ir Lietuvos ryto TV, ką jau anksčiau esame pastebėję, eina programos tinklelio apjuosimo kasdienėmis juostomis keliu. Šiems kanalams reikia išspręsti žiūrovo lojalumo problemą, todėl jie renkasi kasdienį to paties formato laidų rodymą tuo pačiu metu. Tam, kad žiūrovas prisirištų ir sėdėtų prie televizoriaus it prikaltas. Tada jis prisiriša ne tik prie laidos, bet ir prie kanalo, nes tos laidos metu rodomi kitų laidų anonsai ir žiūrovas gali užsikabinti.

Sąlyga – jei laidą kas nors žiūri…

Štai prieš kurį laiką BTV debiutavo . Su juo vyksta keisti dalykai. Pirmą pusvalandį laida bando būti žiūrima ir pasiekia 0.3 procento reitingo (duomenys iš ), kai LTV tuo metu pritraukia 10 kartų daugiau auditorijos. Bet po to jos niekas nežiūri. Niekas, nes jei kreivė yra nulinė, reiškia niekas. Įdomu, kad jai pasibaigus BTV staiga šauna į viršų ir tampa visai konkurentabili.

Aišku, ne Ryto su BTV dėka…

Greičiau atvirkščiai.

BTV Atvirai su žvaigžde rodys 18.10. Šiuo būdu ji bando pagauti vėją prieš prasidedant geriausiam laikui. Primenu, kad LTV 18.15 pradeda savo bene populiariausią informacinę laidą , pasižyminčia dideliais minkštos, pagelsvintos informacijos intarpais. Dėl to ir populiarią.

Erdvi studija, šviesūs tonai, šiuolaikiška. Du vedėjai, daug reportažų, svečiai studijoje.

nėra ką atiminėti – kanalas ten guli it nendrelė nupjauta. , įtariu, rodys labai populiarią virtuvinę laidą.

BTV tikisi permušti šitą galybę su ramiais pokalbiais. Pradėdama penkiomis minutėmis anksčiau.

Gal…

Beje, per metus reiks surinkti apie porą šimtų žvaigždžių. Lietuva, aišku, žvaigždžių kraštas, bet…

Ligita Juknevičiūtė nėra standartinis tipažas. Naudodamasis radijo stočių programos direktorių žodynu, pavadinčiau ją neformatu. Ji vedė daug įvairių įvairaus profilio laidų – publicistinių, muzikinių, atvirai ar užslėptai bulvarinių ir dar didesniame spiečiuje dirbo redaktore. Vienas bendras visų tų projektų ar jos dalyvavimo juose bruožas – neilgaamžiškumas.

Ir vis dėl to rizikuočiau pasakyti, kad bėda ta, jog iki šiol neatsirado gero prodiuserio, kuris ją įsodintų į tinkamas roges.

Kiekvienam nestandartui reikalingas nestandartinis standartas.

Bijau, kad tai nėra Atvirai su žvaigžde.

Please wait...
Kategorijos:  Kanalai, Laidos, Personalijos
Tags: , , , , , , , , , , , , , ,

15 komentarų:

 1. Justas | 20 rugpjūčio, 2010 at 12:06

  Gal ir klystu, bet lyg tai samena maciau viename LNK anonse

  Please wait...
 2. praeivis | 20 rugpjūčio, 2010 at 12:13

  Jeigu TV3 tuo pačiu metu rodys kulinarinę laidą, tai šiai laidai irgi gresia neilgaamžiškumas :-/

  Please wait...
 3. Nerijus | 20 rugpjūčio, 2010 at 12:20

  TV3 18.00 val rodys serialą “Širdys paklydėlės”, tai konkurencija bus didelė. O dėl Ligitos, tai duodu jai trys mėnesius dirbti BTV televizijoje su šia laida, nes nebus tiek daug interviu su žvaigždėmis. Bet BTV atsigauna, A. Stašaitytė – Masalskienė atsinaujina laidą “Šeštadienio rytas”, kurioje Turkijoje kalbins žinomus žmones, tai BTV dabar bandys tapti žvaigždžių kanalu:)

  Please wait...
 4. Justas | 20 rugpjūčio, 2010 at 12:44

  Taip, ka tik maciau anonsa, siame sezone Linas Samenas ir jo kulinarine laida per LNK, vadinsisi “Iki pasimatymo, mama”

  Please wait...
 5. Arnas | 20 rugpjūčio, 2010 at 13:55

  Asmeniškai kartkartėmis pasižiūriu BTV, kanalas visai nieko, tačiau apart “Šeštadienio ryto”, asmeninės kūrybos laidos nevykusios, o gero nusipirkti nesiseka. Prieš kelis metus, kai tokiu laiku vyravo kituose kanaluose “Okna” ir pan laidos, jų nusipirktas su Porečenkovu laida tikrai buvo konkurencinga. Dabar to paties užpildyti kažkuo pirktiniu, matyt rimtesnių pinigų nerandama

  Please wait...
 6. uagadugu | 20 rugpjūčio, 2010 at 14:24

  Dėl to Samėno, tai nepastebėjau aš to anonso. Ne viską sužiūriu.

  Please wait...
 7. Corot | 20 rugpjūčio, 2010 at 16:25

  Uagadugu, Jurgis JEfremovas akylai seka šį blog’ą, pasirodo. Vakar pakiliu tonu nuo scenos vakarėlyje jis pasigyrė: “Vienas gan įtakingas apie televiziją rašantis blogelis mane išvadino ufonautu. Taigi galiu drąsiai sakyti, kad TV3 sezonas bus kosminis”. 🙂

  Please wait...
 8. uagadugu | 20 rugpjūčio, 2010 at 16:33

  Svarbu, kad per tuos atidarymus skafandro neužmirštų. Į kosmosą.

  Please wait...
 9. praeivis | 20 rugpjūčio, 2010 at 17:57

  Atidarymo šventėje galime tikėtis Jefremovą išvysti su skafandru? 😀

  Please wait...
 10. Piktuolis | 20 rugpjūčio, 2010 at 18:52

  Matyt atrado dar daug įdomaus youtube, iš čia ir kosminiai užmojai.

  Please wait...
 11. Nerijus | 21 rugpjūčio, 2010 at 11:44

  Tuputį Ligita nenusimano, kas yra žvaigždė, nes ji “TV dienai” pasakojo, jog kvies gydytojus, Tibeto vienuolius, politikus ir t.t

  Please wait...
 12. uagadugu | 21 rugpjūčio, 2010 at 12:22

  Na, kaip… Ji turi omeny, kad jie ir yra tikros žvaigždės – kiekvienas savo profesijoje. Šiaip sveikas požiūris, bet viena problemytė – tam plačiajam žiūrovui (jei kanalui jo reikia) taip visai neatrodo.

  Please wait...
 13. dyja | 22 rugpjūčio, 2010 at 18:05

  Na, Ligita yra vidutinybe, kuri to niekaip nepripazista:) manau, kad jos pasiekimu pasiekimas yra filmas apie radzislovo kelione pas seneli ir dviratuko prodiusavimas – ties tuo ir reiktu apsistoti. Visi turime savo lubas, remus ar kaip pavadintum, tad kam gadint eteri?:)

  Please wait...
 14. Nerijus | 23 rugpjūčio, 2010 at 14:31

  “Veido” žurnale skaičiau, jog BTV pristatys naujame sezone 23 naujas laidas, tai neįtikėtina:)

  Please wait...
 15. BTV PRADEDA SEZONĄ: TIESA ŽVELGIA Į AKIS | uagadugu

Palikite komentarą