AIDAS PUKLEVIČIUS: JACHTOS, “ERELIUKAI” IR KITI VEHIKULAI

(Koreguota: 2020-04-11)

Aidas Puklevičius, vienas artėjančios Auksinių svogūnų ceremonijos autorių, savo komentaru uagadugu arimuose, panašu, sudeda taškus ant i Auksinių svogūnų ruošimo retrospektyviniuose painumynuose, kur daug kas iš kolegų žurnalistų yra paslydęs (beje, nesu iki galo tikras, ar kokio gero gumbo ant kaktos čia nėra užsistatęs ir šių eilučių autorius…):

Pirmuosius “Svogūnus” per BTV bei dar tris po to per LNK kūrė vieninga “Dviračio komanda”. Įvykus, O.Benderio žodžiais, įžymiajam ministrų susitikimui jachtoje, po kurio buvo konstatuota, kad joks suartėjimas neįmanomas :), dar tris “Svogūnus” per LNK kūrė “Dviračio Žynių” komanda, 2008 m. per TV3 vienas Arūnas Valinskas, o praeitų metų ir šiuos per TV3 buvę jo kolegos iš “Dviračio Žynių”.

Mums, afrikinėse tolybėse pasimetusiems, visiškai nežinoma istorija, kad pirmieji Svogūnai gimė Baltijos televizijoje. Tokiame fone TV3 jau neatrodo, kaip Grinčas, kuris iš LNK nukosijo šventę. Nukosijo nukosytą.

Ir, aišku, apie garsiąją jachtą norėtųsi žinoti daugiau…

Aido Puklevičiaus istoriniui pasažui visiškai neprieštarauja, o gal šį ir organiškai papildo Hario Mackevičiaus jau kartą uagadugu rėmuose išeksponuota parabolė apie istorijos audrose nukentėjusį Ereliuką:

Gyveno kartą keturi draugai ir turėjo vieną dviratį, „Ereliuką“. Tačiau vieną dieną vienas draugas dviratį pasiskolino ir… negrąžino. Po kelių metų pamatėme prie parduotuvės savo dviratį: perdažytą, suklypusį, pasenusį. Mums nebereikėjo tokio dviračio. Nebe tas… Nusipirkome naują, geresnį.

Aišku, vietą apie Ereliuko nusidėvėjimą laikome subjektyvia H. Mackevičiaus nuomone, turinčia paryškinti LNK naujadaro Dviračio žvaigždės privalumus.

Ir vis dėl to, kokia svarbi judančių aparatų reikšmė lietuviškajai TV istorijai… Dviratis, dviračio specifikacija Ereliukas, jachta… Sezonų atidarymo simboliai – traukiniai, lėktuvai, autobusai, keltai… Dinamiški vaikinai dinamiškame vaizdelyje.
Please wait...
Kategorijos:  Kanalai, Laidos, Personalijos, Rinka
Tags: , , , , ,

3 komentarai:

 1. Haroldas Mackevicius | 21 kovo, 2010 at 17:54

  Kai jau visi tikslina nei buvę nei matę tai patikslinsiu ir aš-ir buvęs ir matęs

  pirmi svogūnai BTV dar nebuvo renginys-tai buvo baliukas su politikais restorane ir keliu nominacijų padalinimas[tokia buvo Valinsko idėja]

  Renginiu svogūnai tapo LNK-Verkių rūmai,Sporto rūmai,galų gale Kongresų rūmai.Taip kad buvo 4 metai darbo ir ,pavadinkim,visos komandos idėjos…o po to buvo susitikimas ne jachtoj o Ruplėno pavėsinej…ten buvo nuspręsta kad turtas bendras,bet reikia palaukti kol atauš galvos-iki naujų o tada LNK nuspręs kas darys renginį.

  Jau kitą rytą vienas iš keturių padavė paraišką patentų biurui kad svogūnai jo.

  Please wait...
 2. Ingis | 21 kovo, 2010 at 19:41

  Nenustebčiau, jei “vienas iš keturių” yra buvęs “vienas iš trijų”.

  Please wait...
 3. HAROLDAS MACKEVIČIUS: KAI "SVOGŪNŲ" JACHTOS VIRSTA PAVĖSINĖMIS - uagadugu - uagadugu

Palikite komentarą