RIMALDAS VIKŠRAITIS IR TIKROJI LIETUVA

(Koreguota: 2010-06-06)

 

Rimaldą Vikšraitį prestižiniame Arlio festivalyje penkiolika pasaulio foto guru pripažino metų atradimu. Atradimui jau penkiasdešimt penkeri. Vėlai pasaulis lietuvius pastebi.

O lietuvius pastebi tik tada, kai pasaulis pripažįsta.

– ne išimtis.

R. Vikšraičio Lietuva tikra ir be pagražinimų. Ta, kurios Vilnius nemato, o išvysta tik pora mėnesių prieš rinkimus. O po to pamiršta keturiems metams.

Šia proga sugretinome dvi Lietuvas. Tikrą:

Rimaldas Vikšraitis

© Rimaldas Vikšraitis

 

Ir gliancinę:

Žilvinas Grigaitis, Kristupas Krivickas, Egmontas Bžeskas

Žilvinas Grigaitis, , Egmontas Bžeskas © 3

Ar gražiai derinasi?

Please wait...
Kategorijos:  Foto
Tags: , , , , ,

3 komentarai:

 1. antanas | 5 rugsėjo, 2009 at 13:28

  Tas šleivas išsigimėlis perka pilsčių tiems durneliams ir tie maunasi kelnes. Man šlykštu žiūrėt į tokį parazitą, kuris šika į savo kampą..

  Please wait...
 2. Paslaptis | 26 vasario, 2010 at 15:47

  O aš kaip tik manau kad šis fotomenininkas labai drąsus ir talentingas nes nebijo parodyti tikra naturalu gyvenima kaime

  Please wait...
 3. Zigmas | 29 kovo, 2010 at 17:00

  Geriausias socialines fotografijos meistras kito tokio nera ir nebus lietuviai jo kurybos nesupranta nes jie buki apskritai nenusimano kas yra menas kodel nuogos pupytes pasoka tai jokio priesiskumo neturim nes tai tipo estetika grazu man kaip tik jau graziau viksraicio nesuvaidintas nuogisiu kaimas nei lietuvoje ciut ne visose sritysepropoguojamos nuogos blondines. atsimerkit vienakart o ne varykit ant nusipelniusiu menininku nes patys nieko nesate pasieke

  Please wait...

Palikite komentarą